Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuza20

w jakiej pozycji kobietą jest najprzyjemniej??

Polecane posty

Gość znowu ten idiotyczny błąd
kobietom :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJGOT
ORTOGRAFIA A NIE POZYCJE W ŁOWIE... DŻIZAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to po prostu
jeden i ten sam dyslektyk te wszystkie idiotyczne wątki zakłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten idiotyczny błąd
dysmózg raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo przepraszam za ten błąd, a poza tym naprawdę mam orzeczoną dysortografię..tj problem kilkunastu procent populacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem bo dochodzę tylko w jednej pozycji, dlatego jestem ciekawa jak to jest u innych kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJGOT
Lepiej dojdź na jakiś kurs leczenia tego dys-cokolwiek zanim coś napiszesz. Normalnie k-wica mnie strzela jak widzę w co drugim zdaniu te same błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B1L4D
moja kobieta preferuje na jeźdźca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danube
ja najczesciej dochodze w pozycji na jezdzca. Tak sie krece dupcia zeby mi bylo dobrze. Jak chce dojsc to to jest moja pozycja. W innych tez dochodze ale nie tak latwo. A jaka jest twoja pozycja? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wszystkim za wypowiedzi I POZDRAWIAM SERDECZNIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJGOD zarejestruj się na jakimś forum dla nauczycieli i tam pouczaj ortografii, szukasz sam nie wiesz czego..ja prosiłam o radę, a ty mnie uczysz, ups przepraszam-pouczasz jak mam pisać..w dodatku w bardzo niegrzeczny sposób... jeśli ci się nie podoba to nie każę ci wchodzić,oraz wypowiadać się kompletnie nie na zadany temat!jednym słowem-SPADAJ MAJGOD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty też wredniak jesteś upośledzony??o tak:)nie umiesz odpowiadać sensownie na zadane w temacie pytanie:)nie przejmuj się , ja za to nie umiem pisać,hehe.. to cudownie ,że trzymamy się razem:)tj śmieszne co się stało z tym tematem przez jeden, błąd...ludzie dajcie sobie na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dla waz niezpodźanke, tag hłbcy to tla waz pesend ote mnie, na sakoniczeńe teko códofneko dńa, teras morze sie barciei roskrenćiiće.postrafiam fszysdkih tyh ktuży mnie pojehali sa ten jeten mały błont!!mam naciejeł ,sze jesteśćie teras uszczełsiliwienji.miłyh snóf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1 nej ciekawe to może zmień partnera dobre i to nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na jeźdźca, gdy się dość mocno odchylę do tyłu, tylko wtedy mam orgazm pochwowy...dodam że czekałam na pierwszy orgazm z nim około roku i odkryłam, że tak jeśli się postaram to dojdę, ale tylko w ten sposób. wcześniej mogłam przeżywać tylko orgazmy łechtaczkowe, gdy sama się pieściłam, lub robił to mój partner, dodam iż to mój jedyny i pierwszy partner seksualny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e to nie jest tak zle z tobą jak masz pochwowy to nic ,że on twoim 1szym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc sądzisz,że to nie jest jego wina? nawet jeśli ma bardzo małego... wiesz w polotach to,do 13 cm dociągnie..mówią ,że wielkość nie ma znaczenia.. widocznie tj zależne ode mnie, chyba tak mam, żę mogę tylko w jednej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj ja nie jestem specem od seksu jeśli w tej pozycji dochodzisz to bardzo dobrze te 13 cm to nie jest mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za pomoc petrol i za brak porady na temat mojej poprawności pisania, miłej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy sutek
najmniej problemów sprawia mi pozycja na jeźdźca i klasyczna - z innymi mam problemy . I nigdy ale to nigdy nie doszłam od tyłu. Poprostu nie da się.Ale i tak orgazm nie jest najważniejszy ;) seks sam w sobie nawet bez odltu w kosmos jest za-je-bi-sty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy sutek
bez odlotu tam ma być - poprawie się gdyż zaraz zapewne jakaś nawiedzona stara panna polonistka mnie zruga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka36
ja też dochodzę na jezdzca , moze kilka razy w klasycznej, w innych nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam,że nawet bez orgazmu jest super, ale strzeż się różowy sutku Pani od polskiego się na mnie uwzięła, jest wszędzie i widzi każdy błąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja najczesciej dochodze od tyłu, na jezdzca tez ale maksymalnie twatdy musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×