Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość przyjaciel jechał 7
To dobrze, lubię jak sika przez majtki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jechał 7
Ile Stal wygra z Falubazem? Jak trafnie wytypujesz to wysyłam Ci na poste restante flaszkę j. danielsa. a drugą sam wypiję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: przyjaciel jechał 7 Najpewniejszym jest to, że wygra ale ile? Zawsze powtarzałem, że wróżbitą nie jestem ale mogę zabawić się w zgadywankę i obstawię: Jeśli nie będzie powtórki z pogody to: 48:42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jechał 7
Ekspert kocham Cię za ten wynik 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jechał 7
sorry *x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dark_ side Nie :) Google chciano stworzyć na podobiznę mojego umysłu. Tylko, że ja posiadam cechę której google nie ma. Mianowicie potrafię odróżnić prawidłowe informacje od błędnych i przyswajam tylko prawidłowe. Google tego nie potrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: przyjaciel jechał 7 Cieszy mnie to, tylko pamiętaj to tylko moja prognoza a nie ostateczna ostateczność. Być może tak się właśnie stanie, ale nie jestem w stanie dać na to gwarancji, więc nie obstawiaj w sts-ach itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dark_ side ... "W tym koszyczku jest masło i serek, i leków różnych szereg: tabletki aspiryny i suszone maliny, Proszki od bólu głowy i olej rycynowy, Kwas borny do płukania i maść do nacierania." ... do: Koliberek35. Witaj Ptaszynko :) Miło Cię widzieć :) Również miłego dnia Tobie życzę :) do: dzisiaj incognito Witaj :) Długa historia. Nie dla publiki :) Jeśli ciekawość Cię zjada, odezwij się na mail :) Cieszy mnie to, że również i Ty cieszysz się z mojego powrotu. :) To daje wiarę w ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mnie rozczarowałeś ekspercie. Wyciągasz zbyt daleko idące wnioski. To, że Kapturek nie potrafił latać to są jedynie Twoje przypuszczenia, które nie muszą być prawdziwe. Wg mnie potrafił i poszedł celowo w te okolice lasu gdzie mógł natknąć się na wilka, perwersyjnego, dzikiego mieszkańca lasu który w szale pożądania rzucić się miał na niego. Kapturek nie przewidział jednak, że wilk jest ślepy. Lecę do babci, zanieść jej suszone maliny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dark_ side Otóż mylisz się. Moja odpowiedź tyczy się bajki Jana Brzechwy. Jeśli dopytujesz o inną bajkę bądź inną wersję tej bajki np innego autora to proszę o precyzowanie pytań :) Miłego "przelotu" dosłownie i w przenośni :D p.s. Uważaj na wilka! tudzież Używaj wilka :D do: dzisiaj incognito Jest w temacie powtórzony razy kilka. Podam ponownie :) ekspertkaffe@wp.pl Miłego pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Przyjaciel, nigdy więcej Cię nie puszczę na tak długo. Tęskniłam za Tobą. :( Daj soków, najchętniej na całe moje ciało. Majtki obecnie posiadam, białe. No bo białe spodnie mam na dópie, i to takie ciasne- znaczy opięte. Wąskie. Swoją drogą z.a.j.e.b.i.ś.c.i.e mi w nich- nogi jakby dłuższe się wydają , oj, zresztą cała wydaję się wąska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odszukaj proszę Ekspercie Drogi fragmentu bajki który świadczy o tym, że Kapturek był nielotem. Inaczej sen mi to z powiek spędzać będzie :) Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, dzieki, kuszaca propozycja, aczkolwiek z pewna rezerwa podchodze do zaproszenia, nie chce miec wiecej rozczarowan :) Moze kiedys Bo, witaj Slodka 😘 a co na stopach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, trzyma siki dla mnie. Kochany jest, co? Inco, no wiesz, szpilki se założyłam. Lato jakby uśmiechnęło się z rana do mnie i podyktowało mi właśnie te butki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakże. Najpiękniej wyglądają paznokcie, które mi wystają. Zaraz Ci pokażę jakie ( jak znajdę naturalnie) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dark_ side "Czerwony Kapturek: "Babcia czeka od godzin już kilku. Muszę lecieć, pa-pa, panie wilku!" Biegnie Czerwony Kapturek, Biegnie prosto przed siebie, Nie ogląda jaszczurek Ani chmurek na niebie, Nóżkami szybko drepce" Samo stwierdzenie "muszę lecieć" powinno świadczyć o możliwościach lotniczych Kapturka. Ale jak sam(a) widzisz dalej... "Biegnie Czerwony Kapturek, Biegnie prosto przed siebie". Jak by umiał latać, to by poleciał bo się bardo spieszył więc jednak jest nielotem :) do: dzisiaj incognito Zaproszenie jest całkowicie niezobowiązujące, nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji w przypadku skorzystania :) Jedyne co może Cie tam czekać to miła zabawa :) do: Bó Tak, masz rację. Jest dla Ciebie kochany :) Mam nadzieję, że doceniasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×