Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość przyjaciel dziś płaci ZUS
Moje myśli kierują się ku tyłowi. W niedzielę byłem w starym, ale Cię nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowną publiczność :) Przepraszam za zwłokę z obecnością. Była ona podyktowana dla mnie bardzo ważnymi kwestiami. Już spieszę z odpowiedzią na Wasze pytania :) Widać, uzbierało się ich dosyć sporo, a zatem do dzieła! :) do: dark_ side Mi na szczęście do Pana Janusza bardzo daleko a do polityki jeszcze dalej :) Ciekawe pytanie :) Otóż zwykła chusteczka nie jest w stanie zmienić głosu ani go nawet delikatnie zniekształcić. Można ewentualnie wyciszyć deczko w ten sposób szum otoczenia. Rozmówca musiał by sam zmieniać modulację głosu. do: Foxy_Lady Wydaje mi się, że nie zdawało Ci się ani nie przyśniło a to o czym mówisz to okres tuż po denominacji gdy w sklepach ceny były i stare i nowe :) do: przyjaciel śmierdzi benzyną Na Twoje pytania jak widać sama zainteresowana odpowiedziała :) do: Bó, Bó, Bó Na twoje pytania widać również pospiesznie jak Ty odpowiedział sam zainteresowany :) do: Gdzie jest EXPERT ? Ekspert załatwiał bardzo ważne dla niego sprawy, stąd nieobecność chwilowa. Nie wszyscy faceci to egoiści. Zwykle bierze się to z wychowania. Wszystko "dla niego". do Perwersja Witaj :) Dawno Cię tu nie było. Miło Cię widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka szkoda :( To w takim razie mam inne pytanie. Czy Ty Ekspercie mógłbyś zadzwonić do mojej babci, powiedzieć, że jesteś jej wnuczką i zapytać o zdrowie, względnie zasięgnąć porady prawnej (babcia za tym przepada) ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dark_ side Przykro mi, ale chyba muszę Cię rozczarować czym również zasmucić Twoją babcię. Po pierwsze podszywanie się pod wnuczkę będzie nieetyczne. Po drugie babcia ucieszy się jeśli zadzwoni jej prawdziwa wnuczka :) Po trzecie ja jestem tylko "na internet", nie na telefon. Po czwarte proponuję gdy zadzwonisz zapytać w moim imieniu o zdrowie Twoją babcię :) Jednak jeśli chciała byś zadać pytanie w imieniu babci to poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiam z babcią może zechce założyć internet wtedy będzie Cię miała "pod ręką". Może na 100 urodziny zrobię jej prezent w postaci komputera. Masz rację będę codziennie pozdrawiać ją od innej wnuczki, to pewnie też mało etyczne, ale jakie miłe :D Jeśli babci nasunie się jakieś pytanie do Eksperta, to pozwolisz, że wrócę i skonsultuję je z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dark_ side Jestem ekspertem dla wszystkich tak więc i dla Twojej babci również :) Będzie mi niezmiernie miło móc odpowiedzieć jej na każde zadane pytanie czy osobiście czy również przez Ciebie :) Za każdym razem jak będziesz z babcią rozmawiać pozdrów ją także ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dzisiaj incognito A dziękuję, znośnie :) W południe zostałem mile zaskoczony ilością pytań podczas nieobecności mojej. Znaczy, że nazbierało się ich trochę :) U Ciebie jak mija dzień? dni? noc? noce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel z zakazem palenia
Czy Bó dziś dojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel z zakazem palenia
A czy ja dojdę gadając z Bó?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo od prawie roku, niestety to nie jest temat do poruszania na forum :) Zastanawiam sie nad Twoja, wczorajsza propozycja. Jaka mam gwarancje, ze nie jestes nastepnym cwaniakiem na erotycznym? I nie wiem, czy to pytanie juz padlo: na litosc boska dlaczego akurat erotyczny wybrales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: przyjaciel z zakazem palenia Jeśli będziesz na tyle posłuszny aby Bó Ci na to pozwoliła to tak :) do: dzisiaj incognito Propozycja moja cały czas aktualna :) Gwarancją jest moje słowo, o ile potrafisz uwierzyć (zaufać). Zawsze możesz spróbować z ukrycia (czytaj inny, alternatywny mail). W każdej chwili możesz przerwać, wycofać się. Decyzja należy do Ciebie. mimo, że jestem ekspertem to nie mogę podejmować za innych decyzji. Czemu erotyczny? Czysty przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel z zakazem palenia
Tak będę jej posłuszny, gdy usłyszę jak jej chlupie. :classic_cool: Dobrze napisałem; chlupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dzisiaj incognito Tak przypadek. Uwierz mi, jeśli chciałbym te forum wykorzystać w celu osiągnięcia korzyści innych niż przyjemność z odpowiadania na pytania to mój temat miałby całkowicie inny wydźwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel z zakazem palenia
Ja myślę że będzie w niej i z niej. :classic_cool: Za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka robaczywka.
Masz takie pytania na które odpowiadasz chętniej, czy wszystkie traktujesz jednakowo profesjonalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel z zakazem palenia
To mi powiedz z czego składa się śluz z pochwy Bó? I z M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: śliwka robaczywka. Staram się być obiektywny w każdej sprawie więc do każdego pytania podchodzę jednakowo. do: dzisiaj incognito Tobie również życzę miłego popołudnia i spokojnie przespanej nocy :) do: przyjaciel z zakazem palenia Nie zdradzę Ci tego sekretu gdyż: 1) Są to ścisłe tajemnice kobiece 2) Jak się dowiesz dokładny skład mieszanki to już nie będzie Ci tak bardzo smakowało jak do tej pory. Pozostań w niewiedzy :) Czasem to lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel z zakazem palenia
No dobra. :( To prawda że smakuje jak miód z benzyną. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspercie miło Cię widzieć. Fajnie, że wróciłeś. :) 🖐️ Przyjacielu skąd wiesz jak smakuje benzyna? :classic_cool: Nawet wymieszana z miodem. :D Roochanie było przed browarem, na zielonej trwace. Mocno bił. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×