Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

tak tak i masz dupę jak garaż jest tak duża że każdy może zaparkować w Twoją dupę swój samochód:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos w najblizszej
przyszlosci porzadnie mnie przeleci?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Joli Jestem eXpertem od udzielania odpowiedzi na zadane mi pytania Iceman To są Twoje przeżycia z dzieciństwa niestety, ale nie da się ich przenieść na inne osoby. Jedyne co Ci pozostaje to pogodzić się z tym faktem i żyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do iceman Na Twoje pytanie opowiedziałem w pierwszym moim krótkim lecz owocnym wywodzie co a Twoj wpis tylko potwierdza trafność mej tezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos w najblizszej
Tak:P a moze wiecej szczegołow? młody, adonis? czy jakas pokraka buszujaca w krzakach:P oo to jest mysl,zgwlace takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos w najblizszej
nieciepliwie sie😠 chyab zrezygnuje, ile mozna czekac na odp :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos w najblizszej
nie cfaniakuj lodzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dionizos: Moduł Younga jest większy ponieważ współczynnik Poisona zwyczajnie waha się w przedziale 0<1 powodując najzwyczajniej zmniejszenie modułu sztywności. Co dokładnie odzwierciedli wzór iż modł sztywności jest iloczynem modułu Ypunga i liczby Poissona do : czy ktos w najblizszej Będzie to zwykły nienapakowany człek o przeciętnej urodzie, chamowaty wyraz twarzy do iceman zazwyczaj żyli krótko i nieszczęśliwie Do: provokejszyn j@k nic Jeszcze nie teraz, musisz trochę nad sobą popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwtgreyteytreuyhtre
Ja też mam pytanie do JESTEM EXPERTEM kto na kafe ma największego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM EXPERTEM HAHAHA AK-owcy po 2 wojnie światowej byli prześladowani przez UB, były na nich nagonki , byli sądzeni i skazywani na karę śmierci ! Z Ciebie taki ekspert jak ze mnie ksiądz:P schowaj się lepiej ze swoją wiedzą i się nie ośmieszaj P.S> mój Ś.P. dziadek był pod porucznikiem i umarł w wieku 82 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos w najblizszej
chamski:O kolejne pytanie jakim dysponujesz sprzetem i jak dlugo mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacyzdjeciorob
Jaki obiektyw dobrać do lustrzanki do robienia zdjęć z bliska przy małym oświetleniu? Parametry prosze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos w najblizszej
to o wiedze chodzilo O_) ? myslalam, ze taki kafeteryjny wroz :classic_cool: ile km liczy sobie rownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeszcze tego nie zrobila
? niemozliwe, widzialam nie kuaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ludziska ja jako pierwszy zdemaskowałem waszą alfę i omegę:P? to teraz ja mam pytania do was czy lubicie kutasa w buzi? w cipie? w dupie? czy między cyckami? czy między stopami? czy w ręku to do panów:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: fwtgreyteytreuyhtre Największego penisa z kaffe ma Naczelny cham kaffe (tę tajemną wiedzę przekazał mi iceman, twierdzi że tylko chama nie zmieścił) do iceman: w Twoim wywodzie nie widzę pytania lecz podważanie mojej wypowiedzi ale kolejnym postem potwierdzasz moją tezę z pierwszego mego wywodu... Przecież napisałem, że żyli krótko i nieszczęśliwie co dokładnie oznacza prześladowania, represje itp itd. p.s. ja tam pod żadnym wojskowym nie byłem do: czy ktos w najblizszej sprzęt to: PIONEER AVH-P3100DVD mogę od spania do spania, tj 16-17 h /doba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeszcze tego nie zrobila
wsadz petrol dla mnie ejstes za cienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mierzyłeś mu:P? Ty ze swoją wiedzą tez długo nie pożyjesz:P bo śmierć po idiotów najpierw przychodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijamotorda
jak zapomniec o facecie ktorego kocham a nie mozemy z soba byc- pomimo uczuc,ciagle klotnie itd. jaki bol wybrac z nim czy bez niego dlago do kurwy nie moge zapomniec o nim i spotykac sie z innym!i on tez , tylko sie tak ze soba meczymy! znasz odpowiedz na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×