Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kama 191

seks z na wpol pelnym pecherzem?

Polecane posty

Gość kama 191

ostatnio zauwazylam,ze mam najlepsze wrazenia,jak uprawiam seks z na wpol wypelnionym pecherzem.znaczy nie tak zeby mi sie chcialo siku bardzo,ale tylko obrobinke.swietnie tez jest sie masturbowac wtedy. orgazm jest silniejszy, ale czasem mi sie zdarzy ze przy szczytowaniu moje wytrysnac z pecherza i jest to super przyjemne..hmm czy ja jestem normalna??prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro pytasz na forum erotycznym o stan swojego umysłu to zapewne całkiem normalna nie jesteś. ;) Poza tym na razie nie widać żebyś pisała coś co sugeruje ze jesteś nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli wierzyc temu co piszesz to w moim subiektywnym odczuciu jestes nienormalna, patrząc obiektywnie to indywidualna sprawa każdego z nas wiec nie martwiłabym sie jesli sprawia Ci to przyjemność, jednak skoro pytasz znaczy ze masz jakies wątpliwości. chociaz oscylowałabym ze to prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akiiia
Kama, mam podobnie, zarówno seks jak i masturbacja wtedy to większa przyjemność. To chyba wiąże się z dodatkowym uciskiem pęcherza na łechtaczkę z tego co się orientowałam. Ale bonusowego efektu w postaci wytrysków nie miałam, choć słyszałam że to możliwe (ale to wtedy nie jest mocz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×