Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kraina przyjemności

Moja kobieta chce bym sypiał z innymi

Polecane posty

Gość kraina przyjemności

Ostatnio byłen na imprezie ze swoją kobietą. Byliśmy już po kilku drinkach, uśmiechała się do mnie słodka kelnereczka, która niewątpliwie leciała na mnie. Moja kobieta to obserwowała, zamawiała drinki i niewątpliwie sprawiało jej to przyjemność. Potem nachyliła się nade mną i spytała czy bym ją zerż..ł bo ona by tego chciała. Myslałem, że żartuje, ale nie. Byliśmy już mocno pijani i ona powiedziałą ze jedzie do domu, a ja mam się zabawić w łowce. Udało mi się tą małą kelnereczkę wyrwać , wziełem ją do hotelu i wedle zyczenia mojej pani wyruch..m. Było tak sobie, lepeij jest mi z moją kobietą. Potem jej o wszyystkim opowiedziałem, widziałem jak to bardzo ją podnieciło i podziekowała mi należycie:))) Tylko teraz zastanaiwam się czy to wielka odchyłka od normy, bo przeważnie kobieta o drugą jest zazdrosna???boje się , że ona też zechce z innym pojśc, a na to nie mógłbym się zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też takie akcje kręcą. Czy normalne nie wiem. Całkiem możliwe, że ma ochotę na innego. Jesteś jej jedynym partnerem czy przed Tobą miała kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraina przyjemności
O ile wiem, to byl to nasz pies Fafik i ryba miecznik. Tak to nie miala zadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraina przyjemności
Byłem jej pierwszym i z tego co wiem jedynym. W łóżku jest nam wspaniale, dużo eksperymentujemy, nigdy nie narzekała. Mówi, że ja podnieca to że jakaś inna kobieta mnie pragnie i nie może mieć, albo ma tylko na chwilę. Chyba czuje wyższość w stosunku do tamtej kobiety, sam nie wiem, takie to popaprane. Pewnie jakbym nie był pijany nie zrobiłbym tego, ale tak mnie nakręciła, że sam nabrałem na tą kelnereczkę ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to chodzi o to, że ma się faceta, na którego lecą inne laski. Poza tym fajnie jest usłyszeć, że i tak z Tobą jest lepiej ;) Jak jesteś jedynym to podejrzewam, że wcześniej czy później będzie chciała spróbować z innym. Ale... Nie powinno się mierzyć innych swoją miarą, więc mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko w porządku kraino po prostu chciała się podzielić z inną kobietą ty jesteś taki wspaniały w tym seksie niech inna spróbuje ,zakosztuje ,pozna twoją boskość ,twoją niepowtarzalność to jest wyższa forma miłości z twoją wszystko okej czytałeś Historię markizy O? tam jest właśnie to opisane ,tylko odwrotnie ,facet dzieli się swoją kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraina przyjemności
Trochę mi ulżyło, że inne kobiety też to kręci, bo mi się to bardzo popaprane wydało.Tylko co jej poiwiedzieć jak się napali na jakiegoś innego, albo jak będzie chciała żebym jeszcze raz wyr..chał inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu pamiętam, że istniał na tym forum topic o "otwartych związkach", czyli takich, które dopuszczają zdradę pod warunkiem bezwzględnej wzajemnej szczerości. I bardzo długo trwała ta dyskusja. Ja generalnie jestem za tym, żeby każdy układał sobie życie tak jak mu się podoba jeśli nie krzywdzi ani nie obraża tym uczuć innych. Myślę, że to jest najwyższy czas po tym co się stało, żeby usiąść i ustalić zasady, na których ten związek powinien funkcjonować. Jeśli nie chcesz, żeby Twoja partnerka sypiała z innymi - powiedz jej o tym. Bo owszem może być tak, że ona po tym co się stało może uważać, że nie ma nic złego w tym, że będzie miała innych facetów w łóżku. Chyba, że chcesz czekać na to co będzie dalej, ale wtedy możesz poczuć się skrzywdzony. A po co to potrzebey skoro można usiąść i ustalić pewne rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz troche pozno,zeby cos z nia ustalac,bo juz zdarzyl zamoczyc.teraz generalnie na moze sie z kims przespac bez wyrzutow sumienia.a moze ona ma juz romans i dlatego taka propozycja,bo ja sumienie meczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihi
chciala wolna chate:) Ciebie wyslala z kelnerka do hotelu a ona z kelnerem do domu :))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraina przyjemności
Nigdy bym nie zgodził się żeby inny jej wsadzał, poprostu nie. czy ja bym chciał z innymi???? z tą kelnereczką było nieźle, ale jakiś cudów nie było, ot zwykły sex, troche poruszałem, nawet za bardzo się nie starałem żeby jej dobrze było. Z moją długo dochodzilismy do tego poziomu sexu jaki jest teraz, a jest naprawde cudnie. Nigdy nie myślałem że z kobieta takie cuda można wyrabiac, choć przed nią miałem kilka partnerek. Może teraz ona chce przejśc do następnego etapu, a ja na to nie jestem gotowy????nie chce jeje stracić, bo ją kocham, tylko jak odmówić żeby nie odeszła, jak nie teraz to po jakimś czasie z braku doznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraina przyjemności
nie poszła z kelnerem, poszła ze znajomymi do innego lokalu. Nad ranem wróciła do domu, a ja jakąś godzinę po niej. Od razu zaczeła wypytywać, napaliła się, alkohol jeszcze jej szumiał w glowie i dala mi taką rozkosz, ze tamta mogla by się od niej uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natepnym poziomem u Ciebie zapewne bedzie zabawa z myszoskoczkami w dupie. Nie wiem ile jeszcze wynaturzen tutaj przeczytam, ale juz powoli dochodze do wniosku, ze te 3% roznicy w kodzie genetycznym miedzy nami a malpami, to prawda. Zero jakiegokolwiek zachamowania i czlowieczenstwa. Pozniej mamy mutacje chorob, wlasnie przez takich debilow jak Ty i ta Twoja panna lekkich obyczajow (zeby nie nazwac dziwka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudlan
Doceń to i się ciesz. Malo takich kobiet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Belluccii
na pewno żartowała a ty w to uwierzyłeś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam czarne fiutki
sam ruchałeś inną to dlaczego teraz nie chcesz żeby twoją jakiś inny puknął????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van DeBeściak
Zdradziła cię i to nie raz dlatego by zagłuszyć wyrzuty sumienia namówiła na seks z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiosia
Może chce też sexu w 3-cie z trzecią kobietą, bo ją jarają, nie wiem. Najlepiej zapytaj jeśli w łóżku nie macie zachamowań, to tym bardziej nie powninno być w dialogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety jak się napiją mają dziwne pomysły :D których zazwyczaj po wytrzeźwieniu nie pamiętają albo żałują :D Jest spora szansa że teraz mocno żałuje swojego pomysłu ale robi dobrą minę do złej gry. A to że kobiety fantazjują o tym że ich partner jest z inną to wiadomo nie od dziś z tym ze dobrze to znoszą zazwyczaj tylko w sferze marzeń no chyba ze są bi i lubią patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×