Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bozby

SZCZUR - Ratunku

Polecane posty

Ratujcie. W nocy musiałam skorzystać z toalety. Kiedy siedziałam na kibelku usłyszałam chrobotanie. Od razu zapaliło mi się czerwone światełko. Obok wanny mam niezabudowaną część łazienki. Kiedyś tam stała pralka, teraz miski. W ścianie jest otwór zakryty zaślepką. Była tam podłączona pralka. Patrzę i oczom nie wierzę. Zaślepka leży na misce. Zatkałam otwór zaślepką i położyłam się spać. Rano znowu wchodzę do łazienki i co widzę? - zaślepka znowu leży na misce i słyszę ten sam chrobot. Zauważyłam że do otworu uciekał szczur. Wystraszyłam się strasznie. Drzwi do łazienki zamknęłam choć zawsze są otwarte bo stoi tam kocia kuweta. Poradźcie mi co mam zrobić. Mąż wróci dopiero wieczorem. Jak to możliwe by szczur wszedł do mieszkania? Czy nie czuje kota? Co prawda jest wykastrowany ale to kot. Boję się bardzo. Zaplanowałam sobie na dzisiaj pod nieobecność męża domowe spa a tu taka historia. Nawet nie brałam prysznica bo boję się wejść do łazienki. Co robić? POMÓŻCIE! Mieszkam na parterze w prywatnej kamienicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co tutaj mówić?
Szczura trzeba zabić. Najlepiej kup pułapkę na szczury i zainstaluj na niej kawałek czekolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z lasiczka 37454583-
czemu boisz sie szczura????? przeciez cie nie zje!!!! a tak na serio to tchorzofretki swietnie eksterminuja gryzonie,o wiele lepiej niz koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Cię wezmę
szczur ci wchodzi do mieszkania...znaczy ze oswojony, nie musisz sie obawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×