Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bzzzydal

Proszę dziewczyny z trójmiasta o pomoc

Polecane posty

Gość bzzzydal

No więc tak. Jestem z Gdańska, mam około 24 lat, jestem prawiczkiem (wstyd), chętnie poznam odważną dziewczynę która umówi się ze mną na romantyczny wieczór u niej, badz u mnie w mieszkaniu... Nie musimy się kochać, mogę zadowolić się samym widokiem jej nagiego ciała, bądź może mi zrobić np loda. Mogę to ja jej np zrobić minetkę, bądź inaczej popiescic... Po prostu chciałbym w koncu nabrac troche doswiadczenia w tych sprawach, nie ukrywam ze mam swoje potrzeby i jak kazdy potrzebje troche czulosci ;P Oczywiscie do spotkania doszloby za obustronna akceptacja wygladu... Dodam, ze nie jestem jakims zboczencem, gwalcicielem itp... Gdybym mial dziewczyne, nigdy by mi do glowy nie przyszlo napisac takiego ogloszenia. Po prostu tak wyszło w moim życiu i już. Zartownikom dziękuję, czekam na powazne odpowiedzi. Podaję zalozony specjalny email, gdzie mozecie do mnie pisac na priv: brzydkinieciekawy@wp.pl Na koniec dodam, że nie jestem jakimś ostatnim brzydalem ;) Jestem po studiach, nie głupi, dość wesoły. Trochę szczuply jestem, ale jak się któraś zgodzi, to najw. zjem trochę więcej przed spotkaniem xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już doszedłeś do takiej desperacji, to proponuję umówić się z jakaś panienką do towarzystwa. Zapłacisz, ale dostaniesz to co chcesz. A tu... nie masz na co liczyć! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzydal
Nie chce isc do burdelu... Szukam namiastki dziewczyny, kolezanki z ktora bym sie dobrze czul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzydal
Wiem, właśnie takie ogłoszenia coraz częściej przeglądam, ale ... póki co nie chcę za kasę. Wolę te pieniądze wydać na dobre winko, jedzonko itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×