Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce to zrozumieć ///

Dlaczego zauraczam tylko żonatych

Polecane posty

Gość chce to zrozumieć ///

Może to wyda się głupie ale tak właśnie jest. Czuje się z tym źle, uważam się za przeciętną dziewczynę, skromną i sympatyczną. Zasługuje na chłopaka ale nie mogę go znaleźć, a wciąż wpadam na żonatych którzy mają niewiadomo jakie wyobrażenia :( Załamać sie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce to zrozumieć ///
TH is IT NW - wypraszam sobie hamie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extralny
albo czarownica rzuca urok na żonisiów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce to zrozumieć ///
w sumie to myślałam żeby spróbować ostatnio z żonatym nawet ale chciałam tylko jednego i bez zobowiązań a on proponował mi zakochanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce to zrozumieć ///
Podszywom dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Th is IT RE
Szmatławiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze po prostu
obracasz si ę w żonatych zacznij obracac sie w towarzystwie nie żonatych i jeszcze raz spytam : ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce to zrozumieć ///
Rocznik 86, nie nie obracam sie tylko w towarzystwie żonatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz tanio wyglądać
bo taki facet wie że może cie wyjebac bez konsekwencji i za free, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugena32
Żonaty czuje się bezpiecznie, bo zawsze może powiedzieć, sorry żona mi nie pozwala się z Tobą kochać i już ... po kłopocie ... A taki kawaler? uczepisz się i weźmiesz poważnie tekst o zakochaniu ... Potem się nie odczepisz .. Widocznie wyglądasz podejrzanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gian Carlo
Autorko- nie słuchaj tych głupich niektórych komentarzy. Tez tak miałam i chociaż jestem już mężatką też podrywają mnie żonaci faceci. Nie korzystam z ich propozycji i nie korzystałam wcześniej, ale żonaci chyba znudzeni pożyciem małżeńskim podrywają panny. Uważaj na takich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugena32
Ja też jestem mężatką, ale podrywają mnie i żonaci i wolni ... Nawet sporo młodsi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugena32
Dwóch prosiło mnie nawet na osobę towarzyszącą na wesele itp... :O Jeden proponował sylwestra w górach.. :O Jak to sobie wyobrażali z mężatką? nie wiem! W każdym razie próbowali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewci@
jestem w takiej sytuacji jak autorka tematu. Doskonale Ciebie dziewczyno rozumiem. Nie moge nawet spokojnie przejsc przez miasto bo faceci sie ogladaja a ja tam nie uwazam siebie za jakas laske. normlana dziewczyn a 162 cm wzrostu waga 52 kg i poruszam sie norlanie i nie krecee tylkiem amimo to czuje na sobie spojrzenia facetow a juz najgorzej jest kiedy przechodze na chodniku obok stojacych samochodw na swiatlach. wtedy to az czuje sie skrepowana i nie wiem gdzie mam patrzec :( Juz od dluzszego czasu zauwazylam,ze starsi faceci leca na mnie i to dosyc mocno. bo w przeciagu kilku miesicy czterech oswiadczylo mi,ze bardzo im sie podobam. co z tego jezeli ja bym chciala aby jakis mlody chlopak mi to powiedzial :( a Tu ani widu ani slychu mlodego skeicia z bajki tylko sami starzy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×