Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaklopotana

umre :(

Polecane posty

zaraz umre :( nie widzialam sie z chlopakiem juz ponad tydzien ... jakos tak wyszlo .. a od 2 dni nie mam z nim zadnego kontaktu poklocilismy sie ja o cos zapytalam ( nie bede pisac o co chodzi bo dlugo by tlumaczyc) a on odpisal ze nie wazne i koniec tematu. zawsze wszystko sobie mowilismy, a teraz ? co to mialo byc ? z jednej strony chce sie z nim rozstac bo to juz nie to samo co pare lat temu na pocztaku naszego zwiazku, nie jestem juz nim taka szczesliwa jak kiedys ... ale z drugiej.. nie wiem czy umiem bez niego zyc... w sumie to prawie to co teraz bo i tak prawie sie nie spotykamy, ale zawsze jest swiadomosc ze w koncu sie umowimy... on ma inna moze, skoro taki jest ze nie pisze i nic nie chce powiedziec. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście od takich "problemów" nikt, nigdy nie umarł. Zresztą, co to za związek, w którym wymagasz, żeby było "jak dawniej" - nuda wszechobecna :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''jak dawniej'' znaczy dobrze, cudnie, wspaniale... a teraz jest beznadziejnie.. czuje ze juz mu na mnie nie zalezy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaski badąg
wszyscy poumieramy jak muchy czy to ważne z jakiego powodu i tak każdy musi nogi naciągnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umrzesz , zycie toczy sie dalej z nim albo bez niego, zreszta wiesz jak mowia: czas leczy rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaski badąg
nie ma to jak się banałów naczytać :P czas leczy rany ale pozostawia paskudne blizny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truteń sromotnik
umieraj spokojnie .....już intonujemy pieśń żałobną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawieszony sznur
ja jakby co mogę podźwignąć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×