Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pechowa_szczesciara1989

Sierpniowe Panny Mlode 2011 !!! Zapraszam do rozmowy.

Polecane posty

Gość pechowa_szczesciara1989

Witam :) Mam termin na 06.08.2011 :) Wpisywac się, Co macie zalatwione? My salę, kościol, orkiestrę i kamerzystę. Chyba tyle na początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był już taki topik, ale upadł, a szkoda... fajnie byłoby sobie popisać ;) Nasz termin to 20 sierpnia 2011 i mamy załatwione chyba już wszystkie najwazniejsze rzeczy, tj. restaurację i kapelę , szukamy teraz kamerzysty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczesciara1989
A skad jestes? Ja ze slaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusialew1
www.WeselnaBaza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówkaaaa85
Cześć dziewczyny, my ślubujemy 06.08.2011 r. Mamy już zaklepaną salę, orkiestrę oraz kamerzystę , teraz czas na fotografa ale nie możemy sie na razie zdecydować którego wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my również 06.08. Mamy restaurację, tort i ciasta, kościół, zespół, kamerzystę i fotografa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20sierpień
Nie rozumiem jak można mieć dzisiaj załatwiony kościół na sierpień przyszłego roku. To wbrew przepisom kościelnym. Kościół najwcześniej można załatwić w styczniu przyszłego roku gdy parafie otrzymają nowe księgi wpisów na przyszły rok. My mamy załatwiona salę choć już dzisiaj wiem że zrobiliśmy to za szybko. Koleżanka w tym roku ma ślub i gdyby zamówiła w styczniu tego roku salę to koszty by jej zmalały o 30%. Mamy orkiestrę przy której się bawiliśmy u kuzynki. Został nam tylko fotograf i ewentualnie kamerzysta. Jednak z fotografem poczekamy do stycznia bo z tego co słyszałam ceny zaczynają mocno na takie usługi spadać. Mamy upatrzonego fotografa z którym już rozmawialiśmy ale powiedział nam że nie jest w stanie przedstawić swojej oferty na przyszły rok. Mają się zmienić ceny i propozycje ofertowe. Jak powiedział zmiana ofertowa będzie wielkości 80% i nie chodzi tylko o ceny. Zmianie ma ulec forma dawania zdjęć w albumach cyfrowych i możliwość kręcenia filmu przez fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W małych miasteczkach (a w takim mieszkam), w sezonie "weselnym" odbywa się kilka ślubów w ciągu jednej soboty. Aby więc mieć ślub o rozsądnej porze (na Śląsku jest to zwykle 12 lub 13) trzeba zamówić mszę z dużym wyprzedzeniem. Poza tym gdyśmy zamówili tylko salę mogłoby się później okazać, że ksiądz w wybranym terminie nie da rady... Nie było żadnych problemów. Wpisano nas do jakiejś dużej księgi (na 06. 08. 2011 roku były już w lutym br. zamówione inne terminy) i dano zaświadczenie o zamówionej mszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy wstępnie zaklepany termin w Kościele, ale mamy jeszcze przyjśc w styczniu , by potwierdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 06.08.2011
My narazie mamy tylko sale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczesciara1989
widze ze wiekszosc nas jest na 06.08.2011 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna mloda....
hej dziewczyny z checia sie dolacze mam slub 20 sierpnia.Narazie mamy sale i wstepnie zespol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) My mamy ślub 27 sierpnia 2011:) Mamy załatwiony kościół kucharki sale zespół zkamerzysta będziemy w listopadzie podpisywać umowę bo obecnie mieszkamy za granicą ... Chce juz się po woli rozglądać za sukienką tu mam problem bo przylecę tylko na tydzien w listopadzie a pozniej dopiero jakieś 2 tygodnie przed slubem... i nie wiem jak ja to załatwie...;(A u nas kiecki to takie drogie i takie brzydkie... zreszta kwestia gustu na temat gustu się nie dyskutuje heh ale mi się nie podobaja:) A na ile osób robicie wesele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myślałam ze z pół roku przed ślubem sobie wszystko załatwie bo chcielismy w te wakacje ale jak usłyszlaam ze mam mieć o 19 w kościele i nie mogłam sali znaleźć tylko takie same brzydkie zostaly i wszedzie wszystko pozajmowane to swtierdzilismy ze w przyszłym roku i mamy to co chcielismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaya27
czesc dziewczyny, my mamy datę 27 sierpnia 2011 r, zarezerwowaną salę, zespół, godzine wKościele, kamerzyste i fotografa, plus dla mnie makijazystka :), reszte zostawiamy na przyszły rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczesciara1989
ok. 50 osob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zareczona_juz
ja mam zamowiona sale na 2 lipca 2011. I nic poza tym, wg mnie to troche dziwne zeby rok wczesniej zamawiac makijazystke czy ciasta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy salę , w kościele termin zarezerwowany, fotografa i rozglądamy się za orkiestrą i w tym roku to chyba tyle. Zastanawiamy się jeszcze nad alkoholem bo po nowym roku ceny mogą dość mocno skoczyć. Termin 30.07.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się nad alkoholem zastanawiamy, ale generalnie narazie przystopowaliśymy z przygotowaniami... Jakby nie było to jeszcze jest trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkohol to dobry pomysl w tym roku, wkoncu akcyza ma wzrosnac i pewnie ceny w tnowym roku tez pojda do gory, wiec tez myslimy o alkoholu jeszczew tym roku, przeciez nie wywietrzeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweety85
a jest ktoras na 13.08 ?? bo ja wtedy mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy mieli troszkę większe bo na 150 osób i właśnie tez chcieliśmy kupić wódkę Maximusa ale słyszałam że wódka może wywietrzeć... wiec juz sama nie wiem. A u nas tak to już jest że jak się chce coś fajnego to 2 lata trzeba wcześniej rezerwować dzowniłam do kamerzysty i ma juz na przyszły rok zarezerwowane i musielismy innego wziąc ale też fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my planujemy tez na ok 150 osob i wszystko juz zalatwione. zaliczki itp... Tylko nie wiemy gdzie bedziemy mieszkac bo sie zrobil maly problem A wy gdzie bedziecie mieszkac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie ma tego problemu bo mieszkamy juz 2 lata razem, obecnie przebywamy za granicą i puki co nie planujemy wracać do Polski ale na stałe tu nie zostajemy tylko trudno powiedzieć ile jeszcze... A czemu macie problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie mamy za bardzo problemu, jeśli chodzi o kwestię mieszkania. Ja mam mieszkanie po babci w bloku i to nawet dosyć duże, bo 2 duże pokoje, kuchnia i łazienka. Będziemy musieli co prawda, dojeżdżać stamtąd około 30 km do pracy bo to jest na wsi, ale myślę, że na poczatek, jak znalazł. 2-3 lata planujemy tam pomieszkać a potem zamierzamy sprzedać to mieszkanie i pomyśleć o jakimś mieszkaniu w mieście. Była też opcja, żebyśmy zamieszkali z rodzicami narzeczonego, ale hmmm Nie jestem za mieszkaniem z teściami i ostatecznie doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie nie ma co się przejmować że dalej od pracy najważniejsze że bedziecie mieszkali sami!!!:) Wiadomo że teściowie mogą być super ale wspólne mieszkanie to jak już się nie ma innego wyjścia:) Ja teraz się zastanawiam jak to będzie z suknią bo lece na tydzien do polski w listopadzie a pozniej dopiero 2 tygodnie przed ślubem a czyją od 6 tyg do 3 miesięcy... a tu to drogie i nie podobają mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×