Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lekooomankaa

KARTA Z DOŁADOWANIEM PRĄDU - WYNAJEM MIESZKANIA

Polecane posty

Gość lekooomankaa

Jak to jest z tymi kartami. Właśnie będe wynajmować mieszkanie, gdzie aby mieć prąd kupuje się kartę z doładowaniem prądu. pytanie - gdzie kupuje się takie karty i ile kosztują? bardzo proszę o odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekooomankaaaaa
upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekoo
dalej oczekuje na pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taki licznik
to się nazywa "licznik przedpłatowy"- prąd kupuje sie w zakładzie energetycznym albo w takich specjalnych maszynach co wyglądają jak bankomat.... a kwota doładowania jaka chcesz 20 - 50 - 100 .... ...ale ja robiłam że nie pozwalałam najemcom żeby sami kupowali- tylko prąd dostawali przy rozliczeniu czynszu - to skutecznie eliminowało nawet najmniejsze opóźnienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak teraz bo korzystałam z tego z 5 lat temu (też wynajmowałam mieszkanie, w Polsce). To coś podobnego jak zasilanie komórki na kartę. Ja chodziłam do biura energetyki (czy jak to się zwie), ponoć w większych miastach są też automaty (nie korzystałam z nich więc o tym ci nic nie powiem). W każdym razie mówiłam że chcę to doładowanie np za 50 czy 100 zł (chyba można dowolną kwotę) i oni mi drukowali taki świstek z kodem. Ten kod wbija się w licznik (on ma guziczki z cyframi) i o ileś tam kilowatów się konto zasila. Skończy się, to od nowa zasilasz itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekoo
opłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taki licznik
tak - nie ma problemu z rozliczeniami i zaległymi rachunkami za 50zł masz 86KW - w tym jest wliczona opłata za licznik jak bierzesz kolejne doładowanie w danym miesiącu to dostaniesz kilka kilowatów więcej nawet 104 - bo odpada abonament za licznik.... taki licznik bardzo uczy oszczędności bo widzisz ile prądu na co idzie! moim zdaniem rachunki przy takim liczniku są niższe tak za 20% - właśnie ze względu na to że człowiek zaczyna oszczędzać naocznie widząc jak ubywa prądu np. przez niepotrzebnie włączony komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekooomankaa
ok już jestem tam i mamy problem.. w sklepie babka powiedziała że mamy jej przyniesc jakis nr czy karte i ona to dobija, my chyba tak nie mamy, jest licznik jeden na caly budynek, jak doladować prąd wybranemu z mieszkań?? aby sąsiadowi przypadkiem nie zrobić prezentu.. ktoś wie jak to się wszystko robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×