Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pat1985

Komu udało sie za pierwszym razem zajść w ciaze?

Polecane posty

3 godziny temu, Naciales napisał:

spokojnie wyluzuj się naprawdę. Ja miałam tez pierwsze podejście i sie nie udalo. A tez robiłam testy owu. I miałam nadzieję że pyknie. Niestety to nie takie proste. Staraj się czymś zająć myśli. 

Dobrze spróbuje dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bezsensu napisał:

Mi za pierwszym razem  

W którym dniu cyklu prubowaliscie przy jakich długich cyklach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Mini23 napisał:

W którym dniu cyklu prubowaliscie przy jakich długich cyklach 

Cykl 30 dni .  Początek dni plodnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bezsensu napisał:

Cykl 30 dni .  Początek dni plodnych 

A dzień po @(6dni mam @) i dzen przed płodnymi przy cyklu 28 dniowym też jest możliwość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mini23 napisał:

A dzień po @(6dni mam @) i dzen przed płodnymi przy cyklu 28 dniowym też jest możliwość 

Pewnie że tak. Najważniejsze żeby podejść do tego na luzie i za bardzo o tym nie myśleć . Wszystko siedzi w głowie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bezsensu napisał:

Pewnie że tak. Najważniejsze żeby podejść do tego na luzie i za bardzo o tym nie myśleć . Wszystko siedzi w głowie:) 

Oki dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2020 o 09:59, Bezsensu napisał:

Pewnie że tak. Najważniejsze żeby podejść do tego na luzie i za bardzo o tym nie myśleć . Wszystko siedzi w głowie:) 

Zrobiłam dzisiaj test wyszła bardzo blada druga kreska czy test może oszukać jak wyszło z rannego moczu proszę o informację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mini23 napisał:

Zrobiłam dzisiaj test wyszła bardzo blada druga kreska czy test może oszukać jak wyszło z rannego moczu proszę o informację 

U mnie też tak było. Okazało się że ciaza. Zrobiłam drugi test i potwierdzilo  się drugi raz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mini23 napisał:

Zrobiłam dzisiaj test wyszła bardzo blada druga kreska czy test może oszukać jak wyszło z rannego moczu proszę o informację 

Pokaż zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Annn2020 napisał:

Pokaż zdjecie

Nie mam przy sobie bo mój ma jutro ci wyślę ale będzie zamazane jutro bo dzisiaj rano robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2020 o 21:01, Bezsensu napisał:

U mnie też tak było. Okazało się że ciaza. Zrobiłam drugi test i potwierdzilo  się drugi raz 🙂

Po jakim czasie od pierwszego testu zrobiłaś drugi?? Bo ja zamiast mieć objawy na @to nic nie mam i nie wiem co teraz myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mini23 napisał:

Po jakim czasie od pierwszego testu zrobiłaś drugi?? Bo ja zamiast mieć objawy na @to nic nie mam i nie wiem co teraz myslec

Jeśli jesteś przed okresem to zrób test w dniu spodziewanej miesiączki, a jeśli już jesteś po terminie to test powinien w każdym dniu coś pokazać. Jeśli masz jakieś wątpliwości to najlepiej zrobić badanie betahcg z krwi. Ono będzie najbardziej wiarygodne i przed i po terminie miesiączki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, MariKata napisał:

Jeśli jesteś przed okresem to zrób test w dniu spodziewanej miesiączki, a jeśli już jesteś po terminie to test powinien w każdym dniu coś pokazać. Jeśli masz jakieś wątpliwości to najlepiej zrobić badanie betahcg z krwi. Ono będzie najbardziej wiarygodne i przed i po terminie miesiączki. 

Dobrze dziękuję 😘😘nie mam żadnych objawów jak na @tylko większy apetyt senność wrażliwa na zapachy i jak dźwignę to zakluje w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.10.2020 o 08:11, Mini23 napisał:

Po jakim czasie od pierwszego testu zrobiłaś drugi?? Bo ja zamiast mieć objawy na @to nic nie mam i nie wiem co teraz myslec

Ja kilka dni po pierwszym teście zrobiłam. I wyszedł znów pozytywny . Później lekarz potwierdził ciążę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Bezsensu napisał:

Ja kilka dni po pierwszym teście zrobiłam. I wyszedł znów pozytywny . Później lekarz potwierdził ciążę 

Dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×