Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość florentynaaaa

czy po kursie ksiegowosci moge otworzyc wlasne biuro rachunkowe?

Polecane posty

Gość gość
Jeśli już ci się jednak uda założyć takowa działalność, warto mieć u siebie firmie choć mały sejf. Ja do tej pory nie zdawałam sobie sprawy jaka to wygoda oraz spokój, gdy rzeczy dla ciebie ważne (w tym papierki) możesz bezpiecznie przechowywać, bez żadnych obaw:) Szczególnie polecam sejfy od nich www.konsmetal-sejf.com.pl żadnym innym nie ufam, zacinają się, a jak od nich kupiłam w końcu wszystko ok:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zakupiliśmy sejfy od www.konsmetal-sejf.com.pl są naprawdę dobre, solidnie wykonane. Ogólnie cała usługa zakupu, itp. Przebiegła pomyślnie, wiec mogę śmiało polecić ich dalej w świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz otwierać biuro, zajrzyj do nich www.mmpartners.eu znajdziesz tam kompleksowe zaopatrzenie do swojego biura, i to w bardzo konkurencyjnych cenach. Wiadomo, że bez tego nie da rady prowadzić, wiec pomyślałam, że podpowiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×