Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana mama

dziecko płacze tylko na moich rękach

Polecane posty

Gość załamana mama

Co jest ze mną nie tak że wszyscy domownicy mogą uspokoić moją miesięczną córeczkę oprócz mnie. Gdy tylko biorę ją na ręce od razu zaczyna płakać jakby ja obdzierano ze skóry. To bardzo przykre gdy dziecko nie che być ze mną czyli swoją mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamiiii
a moze jestes zestresowana zmeczona albo czujesz sie nie pewnie jako matka ? dziecko wyczuwa nastroj i stosunek do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani doktorowa
moja córeczka też tak ma:) ale to nic złego, poprostu ona wyczuwa że Ty jesteś Mamusia czyli ta najbliższa osoba i Tobie się najbardziej "żali"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona położna
dziecko tylko płaczem umie sie posługiwać! a Ciebie zna i Tobie najbardziej ufa! ona nie płacze, ona próbuje ci "powiedzieć" że coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachichi
moze tez byc tak ze caly czas czuje od Ciebie zapach mleka, moze sie juz odruchowo spinasz gdy bierzesz dziecko na rece, poza tym tak jak pisaly kolezanki wyzej-Ty jestes dla niej najwazniejsza wiec Tobie sie najbardziej "zali", moja corka jak miala kolki to tylko maz ja potrafil ja uspokoic bo zawsze byl bardzo spokojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam identycznie - wszyscy dookoła potrafili uspokoić moją córkę, a u mnie wciąż płakała (długo miałam depresję, mimo że dziecko było planowane i od kilku lat wyczekiwane). Trwało to baaaardzo długo (nawet jak miała 2 lata i gdy w domu był mąż, ciągle go szukała, a jak tylko się oddalił, to był okropny płacz :( :( :( , ja mogłam nie istnieć). Byłam załamana i macierzyństwo mnie w ogóle nie cieszyło, teraz moja prawie czterolatka jest moją najlepszą przyjaciółką i ciągle mi wyznaje miłość ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia87i
Też tak mam. Mój synek płacze u mnie na rękach, najbardziej uspokaja się u taty zaraz po tym jak go ode mnie weźmie, a nawet jak ktoś obcy go weźmie :( To jednocześnie przykre i bolące uczucie, że Twoje własne dziecko nie chce Twojej bliskości tylko kogoś innego, ale i te spojrzenia wszystkich jak tak może być??? Mam nadzięję, że to szybko się zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary wątek ;) moja córka ma prawie 7 lat i jest we mnie zapatrzona jak w obrazek :), obecnie mam drugą córkę czteromiesięczną i jest zupełnie inna niż starsza, mama jest najlepsza na wszelkie troski, ale tatą też nie pogardzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ze swojego doświadczenia wiem, że mój syn płakał jak ja byłam zestresowana, gdy długo płakał i mnie dopadała złość i bezsilność on to czuł i nie było rady na to. jedynie sie uspokoić, wyciszyć i wziąć na ręce. teraz jest większy tzn ma 7 miesięcy i wiem,że nie mam sie co na niego złościc bo jego płacz nie jest na złość tylko coś sygnalizuje, nie denerwuje się tylko staram się pomóc mu jak najlepiej i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma miesiac ja go wezme na ręce to płacze a gdy babcia albo dziadek go wezmą to sie uspokaja od razu czemu to tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×