Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

2010/2011

noclegi Wetlina bieszczady

Polecane posty

Witam, wybieram się lada dzień do Wetliny. Mam pytanie gdzie szukać noclegu, co możecie polecić? Jakie ceny? Może byliście w tej okolicy w tym roku na wakacjach, warto jechać, czy jest dużo urlopowiczów. Trochę się późno zdecydowaliśmy i nic nie mamy zarezerwowane i nie wiem czy to dobry pomysł jechać na tzw. pałę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłammmmm
Byłam 2 tyg temu w Bieszczadach. powinnaś znaleźć kwatere bez rezerwacji, ale może to byc np. pokój bez łazienki czy innych wygód. Są kartki typu WOLNE NOCLEGI. Lepiej zarezerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SunflowerGirl
Byłam w Wetlinie rok temu w maju, nocowaliśmy w schronisku PTTK - bardzo miło wspominam to miejsce. Tutaj masz stronę internetową tego schroniska, jest tam cennik i inne informacje, przedzwoń wcześniej bo w sezonie mogą nie mieć wolnych miejsc: http://www.wetlinapttk.pl/ Zdecydowanie warto jechać, Wetlina jest urocza, dobre dojścia do szlaków, niezły dojazd m.in do Cisnej - mojego ukochanego bieszczadzkiego miasteczka :). A gdybyś wieczorami chciała odpocząć, polecam wizyty w Bazie Ludzi z Mgły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne noclegi w całkiem atrakcyjnych cenach możną znaleźć na urlopwpolsce.pl Podoba mi się idea tablicy ogłoszeń, nie widziałam na żadnych innym portalu tego typu takiego miejsca, gdzie można umieszczać swoje zapytania odnośnie noclegów. Warto sobie zerknąć na pewno na ich stronę, bo mają bardzo obszerną bazą noclegową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed poszukiwaniami noclegu najlepiej jest skorzystać z jakieś internetowej wyszukiwarki noclegów. takie bazy mają zwykle w swojej ofercie więcej hoteli i hosteli. Polecam Ci np. ideatur.pl - taki serwis turystyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha aha fajne reklamy
sonia uskuteczniasz na kafe, czyżby marketing szeptany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojko
Nocleg w Wietlinie? Polecam Chate nad rzeka u Pani Zofii Slimak, placilam za dobe 40 zł, moze troszke duzo, ale wie sie za co sie placi; pokoj duzy, przestronny, z duza czysta nowa lazienka. Pokoje sa na prawde przytulne i cieple/ czasami za bardzo- musielismy przykrecac ogrzewanie, bo nie dalo sie wytrzymac/. Dom i ogrod czysty, zadbany. Gospodarze sa ok, mozna bylo na nich liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×