Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MagdaFranek

Jaki kolor dodatków do sukienki pudrowy róż????

Polecane posty

Kupiłam sobie sukienke na wesele: http://pokazywarka.pl/5owhr4-2/ (wiem jest niewyprasowana, ale będzie jeszcze prana). Jest w kolorze pudrowy róż. I nie wiem jakiego koloru dodatki. Wymyśliłam 3 opcje i nie wiem którą wybrać: 1)Czarne dodatki tj buty, szeroki pasek, torebka, wisiorek. 2)Siwe dodatki tj buty, szeroki pasek, torebka, wisiorek. 3)Pudrowy róż dodatki tj buty, torebka, wisiorek. Proszę doradźcie mi. I czy w ogóle z paskiem czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym postawiła na kolor szary i zdecydowanie bez paska. czarny odpuść sobie - to takie oklepane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody pistacjowe
grafit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak szeroki masz na myśli pasek? przez zakładki musisz założyć go w tali. obawiam się ze taki 5 cm zasłoni całą przestrzeń od biustu po marszczenie i cię przytłoczy. proponowała bym raczej taki max 3 cm lub cienki 1 cm. najbardziej podoba mi się pomysł lody pistacjowe czyli grafit. siwe i róż zbytnio się zleje. ok mdły look jest modny ale czy na pewno chcemy tak wyglądać? czarne może i standardowe ale bardzo dobrze się sprawdzą. a myślałaś o czekoladowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo dodatki w takim samym kolorze, to naprawde pięknie wygląda. Ani czarny ani grafit ;-) czekolada tez nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonprix
koleżanka ostatnio miala sukienke w podobnym kolorze... całkiem fajnie wygladała ze srebnymi dodatkami (torebka i bolerko i buty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba zdecyduje się na ten szary/grafitowy. Zobaczę w jakim odcieniu uda mi się znaleźć buty i będę szukać pozostałych rzeczy. mam nadzieje że efekt końcowy będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hole in my head
szary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ciemnoszare dodatki (kopertówka, sandałki na szpilce) i total look paznokciowy granatowy? Na przykład kolor Go Venezuela! by się tu pięknie prezentował :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×