Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zaproszona na panieński

prezent na panieński

Polecane posty

Witam, może ktoś mi podpowie SENSOWNIE. Zostałam zaproszona na wieczór panieński, w sumie nie wiem dlaczego, bo nie jestem jakąś wielką przyjaciółką panny młodej, ale stwierdziłam, że pójdę, przynajmniej poznam inne laski, może na weselu ni ebędzie już tak obco dzięki temu. I zastanawiam się jaki prezent kupić - zakładam, że bieliznę i akcesoria erotyczne zakupią właśnie świadkowe i przyjaciółki. Co innego można zakupić pannie młodej z takiej okazji? Sama jestem już żoną, ale wieczoru panieńskiego nie robiłam, bo nie lubię takich szopek ze mną w centrum.

No kurcze, pomóżcie, żadna z Was nie była nigdy na panieńskim, nie kupowała albo nie dostawała prezentu z tej okazji? Ja akurat nie, więc pytam.

boże i co jeszcze? :-O prezent na panieński, prezent na ślub, prezent na parapetówe, prezent na baby shower, prezent na chrzciny itd itd

jak dziewczyny zbytnio nie zna,to lepiej darowac sobie bielizne... ja bym kupila cos standartowego,jak do nowego domu.cos typu wazon na kwiaty,bo pewnie duzo dostana...albo walek dla przyszlej zony :P

Nie będę obcej lasce kupować bielizny - napisałam, że takie rzeczy na pewno kupią przyjaciółki/ świadkowe. Myślałam o wałku, ale nie wiem, czy załapie... Wiem, mnie też wkurza to kupowanie prezentów na każdym kroku (zwłaszcza, że za chwilę ślub i też prezent/koperta), ale świadkowa w zaproszeniu napisała, że prezenty mile widziane... No comments, ale już potwierdziłam, że będę, to coś wypada dać.

moze idz do sklepu z pierdolami...tam czesto sa jakies wesole prezenty,typu te poduszki gdzie z jednej strony pisze "dzis tak kochanie",a na drugiej "dzis nie kochanie"..albo walek z jakims napisem...mozesz tez isc do kwiaciarni i kupic takiego clowna z porcelany,ktorego z intymnych miejsc wyrasta kaktus :D

O poduszka mi się podoba. Praktyczny prezent ;) Dzięki :)

Jeśli chodzi o wyprawienie takiej imprezy, to na pewno warto spojrzeć na sklep mellilu.com. Mają świetne akcesoria imprezowe. Przynajmniej moim zdaniem.

Gość Priscila

Może fotoalbum? Jak się mocno nie przyjaźnisz z panną młodą, to możesz poprosić jej bliższe koleżanki o jakieś fajne zdjęcia, wiesz takie śmieszne, jak to na panieński pasuje. Na stronie kserkopu jest spoko program do tworzenia takiego albumu, szybko idzie, a pewnie na przyjęciu będzie sporo śmiechu  :D

Gość SIeee

Aaa może skok ze spadochronem????? Jak dla mnie to zarąbisty pomysł. Zwłaszcza że na szczęscie zyjemy juz w czasach gdzie nie trzeba przechodzić miliarda kursów tylko mozna elegancko sobie skoczyc z intruktorem na pleckach z małym przygotowaniem haha 😄 wiem co mówie, skakałam saama!!!! w skydive olimpic z wrocławia. ledwo 6 stówek, jak na takie przeżycia to nie jest dużo 😄

Gość kk:#

albo lot w tunelu aerodynamicznym? Ja byłam pod wrockiem we speedfly i było mega odlotowo

Gość prezent

Ja dostałam zaproszenie na zabiegi kosmetyczne od moich koleżanek na panieński do tego salonu piękności na Warszawskiej Białołęce THALGO DAY SPA & SALON .  Już nie mogę się doczekać kiedy tam będę bo słyszałam, że mają super zabiegi i można się zrelaksować. 

Gość Kubex

Bielizna bądź zabawki wiadomo jakiego rodzaju:) to am być prezent śmieszny i na luzie

Gość Kubex

Bielizna bądź zabawki wiadomo jakiego rodzaju:) to am być prezent śmieszny i na luzie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować