Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdusssia

Dziwne zachowanie 2 i pol miesiecznego dziecka.

Polecane posty

Gość Magdusssia

Mój synek ma obecnie 10 tygodni. Od 3 dni spędza czas tak, że jak budzi się o 7 po prawie całej nocy przespanej (budzi sie tylko na 15 min na jedzienie o 3) i do 8 wieczorem prawie nie spi, moze 45 min, drugim razem 30 min, 20, ale nie zasypia na dluzej. Najgorsze jst to, ze wiekszosc nieprzespanego czasu płacze. Czy w tym wieku to normalne? Takie mocne ma kolki? Wzdecia? czy tak to jest?? Prosze o opinie PS nie ma temperatury, jest zdrowy i je normalnie, stosunkowo co 3h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdasdasd
pasożyty w nim rosną albo kosmici go gwałcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolinkaaaaaa
Kur** jak bym miała liczyć na wasze rady to bym zdazyla sie 18 razy osrac - w d*pe z takimi kobietami co potrafia tylko idiotyczne komentarze pisac. Wezcie sie smieciary za edukacje a nie robienie dzieci bo tylko zasmiecacie i tak juz syfny kraj swoimi bachorami ktore nazywaja sie Kacper lub Jessica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolinkaaaaaa
prawda boli - zawsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolinkaaaaaa
widze, ze wzielas to do siebie - dobrze, przynajmniej dotarło to tej przestrzeni miedzyusznej bo nie bede cie osadzac o posiadanie mozgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pomogłyście koleżance. przykro mi ja dopiero czekam na maleństwo więc ci nie pomoge . jedyne co mogę poradzić to zapytaj o rade pediatrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolinka ales sie popisala
:O To sie nie dziw, ze ktos po Tobie pojechal, jak Ty sama kultura nie grzeszy\sz. Pierwsza to pokazalas, a fe, mloda mama... wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama roczniaka
moja ładnie spała w tym wieku, spała prwie po godzinie między kazdym karmieniem, które było co 3 godz moim zdaniem może twojego malucha coś boleć np może mieś zakazenie moczu i dlatego płacze i się wierci, zrób mu badanie na mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak on cala noc spi to co Ty chcesz zeby jeszzce w dzien spal? Leniu jeden zebys na kafe calymi dniami siedziala. A tyle co piszesz ze spi to calkiem normalne w jego wieku. 3m dziecko powinno spac 14h na dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek ma prawie 2 miesiace i tez malo spi,w nocy budzi sie podobnie jak Twoj maluszek tez tylko raz na jedzenie ok.3,nastebnie spi do 7 i potem po poludniu moze godzinke ,wiec berz obaw.ale on nie placze caly czas kiedy nie spi.Jesli ma wzdecia to proponuje wode koprowa ,pediatra mi ja polecila i naprawde pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona położna
witaj! a jak sie zachowuje od razu po przebudzeniu i w czasie karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×