Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szuka_szuka

zakupy do domu- ogrodzenie

Polecane posty

Gość szuka_szuka

Witam, kupiliśmy dziś z mężem super ogrodzenie. Ma piękne wzory i ogólnie od razu się w nim zakochałam. Mąż chce jeszcze dokupić coś żeby brama się na pilota otwierała. Czy taki sprzęt nie oszpeci naszej bramy? Jaki najlepiej kupić i gdzie? (Mieszkamy w Warszawie). No i wreszcie, jaka jest cena takiej wygody? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaldi
sam siłownik to jest maleństwo i za bramą musi być zainstalowany , koszt siłownika z podłączeniem i dwoma pilotami powinien się zamknąć w cenie 2 tys. zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d18
napęd nie oszpeci bramy. można sobie zainstalowac np napęd podziemny. troche droższy od naziemnego ale go nie widać przeglądnij oferte faac na ich stronie. ja uzywam napędu 414 i jestem z niego zadowolony. dobra jakość i rozsądna cena. w 2 tys sie zmieścisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuka_szuka
Rozglądałem się na internecie, na stornie faaca znalazłem sporo modeli, już z instrukcją i opisem. No i ceny są podane, muszę przyznać, że pozytywnie się zaskoczyłem, wydawało mi się, że taki sprzęt jest droższy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzewsky
Ja postanowiłem rolety sobie zamontować z napędem faaca. Bardzo fajna sprawa, wygodna. Łatwy w obsłudze, cichy. Cena bardzo atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuka_szuka
W sklepie nam faaca doradzili, dobrali odpowiedni model do wysokości i ciężkości bramy. Pełen profesjonalizm. Bałam się tylko żeby jakaś rdza go nie zjadła, ale ponoć z tym w ogóle nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikiriki
Napęd faaca model 413 mam od kilku tygodni. Sprawuje się dobrze. Zastanawiam się tylko jak to będzie kiedy przyjdzie zima i spadnie śnieg. Czy taki napęd jakoś odpowiednio zniesie? Czy trzeba go czymś posmarować? Póki co chodzi bez zastrzeżeń, kiedy napotyka na przeszkodę od razu się zatrzymuje. Mam nadzieję, że dobrze zniesie mróz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandala101
Jak napęd jest nowy to mu nic nie będzie. po sezonie wystarczy go przesmarować i oczyścić ( takie drobne prace konserwujące) i nadal będzie działał. mój mąż tak robi i nasz napęd działa już trzeci rok. mamy c720 do bramy przesuwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezmo
rikiriki wystarczy, że będziesz dbać o czysty od śnieżnych zasp przejazd oraz o to by brama nie przymarzła do słupków i napęd będzie hulał, gdy o to nie zadbasz nawet tak dobry i mocny napęd może nie podołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarynek
my mamy przy bramie napęd 740. to napęd do bramy przesuwnej. ma bardzo fajną rzecz. staruje bowiem z maksymalną siłą ciągu co powoduje że jest w stanie oderwać nawet przymarzniętą do słupka bramę. ale odśnieżanie jest najważniejsze. jak przed bramą będzie leżeć góra śniegu to nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuka_szuka
Mój napęd świetnie działa, bardzo jestem z niego zadowolony. Cicho pracuje, nie zacina się, nie mam z nich żadnych problemów. Bardzo ułatwił mi życie i uważam, że był to jeden z moich lepszych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukaniex
Ja natomiast polecę Wam napędy do rolet okiennych z serii TM czy system night&day. Świetnie pracują, świetnie są wykonane. Bardzo ułatwiające życie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napęd Milord
właśnie zastanawiamy sie nad napędem do bramy. nie chcę żeby brama zajmowała dużo miejsca więc zdecydowaliśmy się na przesuwną. polecono nam napęd faac Milord . podobno doskonale sprawdza się w trudnych warunkach pogodowych (zima) ze względu na solidne wykonanie i metalową przekładnię zębatą. czy ktoś korzystał z tego napędu. cenowo jest bardzo korzystny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horacy
Milord to dawny Sprint. miałem taki i byłem bardzo zadowolony. jest idealny do małych przydomowych bram do 400 kg. był bezawaryjny, cicho pracował, wystarczał mu tylko kontrolny przegląd. mogę go polecić.słyszałem że występuje teraz w nowej wersji z enkoderem. teraz mam większą bramę bo prawie 500kg i założyłem 740. też dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam gorzej
nie lubię tych bram na automatyczne napędy, niedawno na zachodzie w ten sposób zgineło dziecko, zostało zgniecione. A raz byłam świadkiem jak mało co nie spotkałoby to psa, który zaczepił się smycza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesada
trochę przesadzasz. teraz napędy do bram mają zabezpieczenia antyzgnieceniowe. my mamy zamontowane napędy faac i wiem że są bezpieczne. przy bramie mamy Milorda z enkoderem który "pilnuje" ruch bramy a w garażu d600 z elektroniczną kontrolą prędkości - co oznacza że gdy brama napotka na przeszkodę to sie zatrzymuje i cofa do poprzedniej pozycji. więc wiem że ani dziecka ani psa mi nie przygniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Automatyka do bram, tj. właśnie napędy, to super sprawa. Szczerze je polecam. To nie żaden kaprys ani próba "lansu", ale bardzo praktyczne rozwiązanie. Zamawiałam bramę na www.ogrodzeniabramyinfo.com i zamontowali nam od razu automat. Jak na razie nie było żadnych problemów i nie spodziewam się, żeby jakiekolwiek się pojawiły. Nie znam się na tych sprawach, ale to nowoczesny sprzęt spełniający wszystkie wymagania etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorki_rolki
szuka_szuka i jak się to rozwiązanie sprawdza z perspektywy czasu? nie było awarii albo problemów z pilotem (ponoć czasami się zdarzają). ja w odróżnieniu od gościa 2013-06-01 23:06:34 znam firmę www.automatyka-bramy.waw.pl/automatyka-do-bram alel zanim z niej skorzystam chcę wcześniej się upewnić czy są jakieś aspekty instalacji na jakie lepiej jest wcześniej (przed instalacją) zwrócić uwagę albo podpytać sprzedawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciulek_9
Jeżeli chodzi o automatykę i ogólnie ogrodzenia, ja korzystałem z usług http://bramex.pl/ - bardzo ciekawa firma i mają spory wybór ogrodzeń i akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
Zajrzyj sobie na stronę www.proteco.com.pl. Tu jest duży wybór – automaty do bram garażowych, przekładnie z brązu i wysokiej jakości stali, a nie tak w jak w innych sklepach – z plastiku:P Do tego szybko realizują zamówienia, nawet te większe dla firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż kupował stal w http://elka.gda.pl/ i sam montował słupki, a potem ogrodzenie. Potem wszystko było obrabiane klinkierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie sprawdź jakie ogrodzenia możesz kupić u www.ogrodzeniaplastikowe.pl - firma dosyć długo funkcjonuje na rynku i mają bardzo dobre ceny. Sama zastanawiam się czy nie skorzystać z ich oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dranowski
Dobre jakościowo ogrodzenia chyba produkują u Wiśniowskiego. Już kilka osób poleca mi tego producenta. Mi najbardziej do gustu przypada linia basic. Klasyczne i proste ogrodzenie. Kontaktowałem się z firmą http://euro-windows.pl/ i mamy na dniach umówić się na spotkanie i dokładne pomiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilem brame na pilot www.bramymontaz.com.pl tutaj i naprawde uwazam, ze warto, polecam wszystkim, ktorzy sie wahaja lub nie do konca sa przekonani czy to dobry wybor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na szczęście kupiłam całe ogrodzenie wraz z bramą, polecam http://ogrodzenia-db.pl/ szybko i sprawnie zamontowane no i oczywiście w przyzwoitej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinno szpecić. Swoją drogą, my mamy najprostsze z możliwych stalowe ogrodzenie i jeśli ktoś zastanawiał się gdzie można takie zdobyć, polecam www.k-o.com.pl . Zrobili nam naprawdę dobre jakościowo ogrodzenie, które jestem przekonana, ze będzie służyć długie lata. A tak nawiasem mają również elementy dachowe i stopnie schodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, firma www.k-o.com.pl ma świetne usługi i super fachowców, również bardzo polecam, mój maż był zachwycony zresztą ja również:) Ogrodzenie jak malowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas zakupu ogrodzenia nie warto kierować się wyłącznie jego wyglądem. Ważna jest przede wszystkim zastosowana powłoka antykorozyjna, która decydować będzie o żywotności zakupionego ogrodzenia. Obecnie najdłuższą gwarancję na rynku posiada firma Betafence, nawet do 20 lat na produkty Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×