Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fusia i kingusia

Zapraszam 20-latki z brzuszkiem :) na pogaduchy :)

Polecane posty

Witaj Ja mam 21 lat, ciaza nieplanowana ale bardzo chciana:)(jesli mozna to tak nazwac). Jestem w 36 tygodniu ciazy. I jak przebiega Twoja ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakos sobie radze, chociaz sa takie dni ze juz bym to chciala miec wszytsko za soba. Na mdlosci radze sobie coca-cola :) najgorsze co moze byc to ta ciagla sennosc... To Ty juz koncoweczka :) chlopczyk czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata teraz to juz nie ma znaczenia:) Kiedy sie dowiedzialam, bylam zalamana, ale juz wszystko jest ok i nie moge sie doczekac kiedy urodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Operetka_69 wydaje mi sie ze lepiej byc w ciazy w wieku 20 lat a nie 30-40 agata_bbb jak dla mnie to nie ma zadnego znaczenia ! Wazne by dziecko bylo chciane i kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fusia bede miala synka:) Mnie mdlosci nie mecza, ale najgorsza jest zgaga w nocy i ta okropna opuchlizna na nogach. Jeszcze na dodatek jakis bol gardla mi sie przyplatal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tez nie ma znaczenia czy jest planowana czy nie:) ja na poczatku tez byłam załamana ale odkad poczułam pierwsze ruchy to wszystko sie zmieniło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalek bedzie:) Ja chcialam Szymonka, ale moj mezczyzna uparl sie na Michalka i juz tak zostalo:) Jaka plec bedzie mialo moje dziecko dowiedzialam sie w 23 tygodniu. A Ty Fusia kiedy masz USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja nie macie nic przeciwko to się wpraszam i zostaje :D Wasze pierwsze dzieci? Ja mam już 8 letnią córkę, nie planowana ale nie wyobrażam sobie życia bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusia i kingusia......
"Operetka_69 wydaje mi sie ze lepiej byc w ciazy w wieku 20 lat a nie 30-40 " - masz rację, wydaje Ci się. Jesteś jeszcze szczyl i mało w życiu przeszłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fusia kazda ciaza jest inna. Moze akurat sie dowiesz, ale skoro chcesz tak bardzo dziewczynke to zycze Ci tego z calych sil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra rodzina właśnie przez cesarskie cięcie, 2 miesiące temu i nie miło wspomina okres gojenia, pierwsze dni strasznie ją rwało i nie była prawie w stanie normalnie funkcjonować, szwagier musiał wziąść wolne w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz bylam na ostatnim USG. Moj Synek wazy 2850 g i wszystko jest ok:) Termin mam na 9 wrzesnia i juz sie nie moge doczekac, chociaz okropnie sie boje bolu. A jak z Waszymi torbami do szpitala ? Jestescie juz spakowane?(pytanie do tych Mamus ktore niedlugo rodza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×