Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

czy są już dziewczyny które będa miały termin porodu na maj 2011 ??? :)jeśli tak to zapraszam na topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje happymama!!! Ja jestem majówką 2010. Śliczny miesiac na rodzenie dzieci. Dbaj o siebie!życze szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z terminem na maj
Chyba za wcześnie jeszcze na te z terminem na maj, ale mam nadzieję, że ja będę mogła dołączyć, bo właśnie czekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morellllaaaa
ja właśnie czekam na okres, mam nadzieję, że to bedzie ostatni w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam właśnie jesteśmy po staraniach i powinno być dobrze jeśli się udało będzie maj! Witam Happymamo czy my się skąś nie znamy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, ja też jeszcze czekam na potwierdzenie, jeszcze tydzień do testowania, ale mam nadzieje, że tym razem maj mi sie uda (poprzednią ciąże poroniłam),. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mother ;) :D znamy sie znamy :D czyżbyśmy nastepną ciąze miały razem przechodzić ??!! hi hi ale by super było :) my juz tez po staraniach testy juz kupione za tydzień robimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym, żeby się i mnie udało chociaż po roku starań przestaje w to wierzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki happymamo:). Biore trzeci dzień duphaston ale strasznie sie boje, nie chcę nawet mysleć o kolejnym łyżeczkowaniu i codziennie kilka razy sprawdzam wkładke czy nie widac plamienia, bo niestety mam problemy z niedomoga lutealna i stąd problem z rozwojem poprzedniej ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslenie nie boli
po o zakladasz temat o ciazy skoro dopiero sie starasz? temat o staraniach na maj 2011 przeiez jest, uzywaj wyszukiwarki to nie boli i nie gryzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ja tez mam nadzieje, ze w tym miesiacu nam sie udalo - maj to faktycznie dobry miesiac :P jeszcze ponad tydzien do @ wiec nie ma sie co nakrecac :D :D Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi niestety chyba sie nie uda:( Wczoraj miałam 17 dc i pomimo brania duphastonu pojawiło sie beżwe plamienie, a dzisiaj rano było bardziej czerwone nawet z jakims małym skrzepem:( Świetnie:( Biore duphaston i jest gorzej niz bez niego, strasznie mi smutno, ale lepiej zeby to sie skończyło okresem niz później zabiegiem w szpitalu. Brzuch mnie boli od rana okresowo, ale miesiaczka w 18dc przy duphastonie?? Chyba jestem jakims wybrykiem natury:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly81
Hej ja otworzylam wątek maj 2011 i dowiedzialam się, że już taki istnieje, to i ja się dołączę. Ja mam już jedno dziecko, 2 letniego chłopczyka więc teraz hmm czas chyba na córcię:) powodzenia Kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly81
hallo jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterfly81 - witam! Pewnie wszystkie dziewczyny zajęte są starankami ;) Ehhh najgorsze jest to czekanie... mnie jeszcze 10-11 dni do @ zostało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) witam wszystkie nowe dziewczyny :) nasze grono sie powieksza :) ja wyczekuje juz niedzieli zeby zrobić pierwszy test najwczesniejszyznalazłam na 6 dni przed planowanym okresem wiec wypada niedziela :) ciekawe czy cos wyjdzie :) Jado nie zakładaj od razu najgorszego , głowa do góry :) butterflay ja też mam juz jedno dziecko :) córeczke w listopadzie bedzie miala dwa latka bibi no to czekamy razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymamo, mother tylko przywitać się wpadłam, bo ja jeszcze nie testuję, ale w maju 2011 starania o rodzeństwo czas zacząć :P no może w kwietniu :P no i kciuki trzymać będę w niedzielę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała agatko zadnej tajemnicy nie można uchować przed tobą :P tylko sie nie wygadaj dziewczynom na gronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxyyyyyyxxxxxxxxx
Witam ;) Ja testuję w poniedziałek. Będzie to 29 dc. Zazwyczaj mam cykle 27-29 d więc test już powinien wykazać. To będzie moje trzecie dziecko. Mam 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) happymama => to już jutro!! trzymam kciuki żebyś zobaczyła II kreseczki!!!! Niby na testach pisze, że wykrywają ciąże już po 6 dniach od zapłodnienia ale ja jakoś w to nie wierzę i wolę poczekać aż do @ i jak nie przyjdzie to wtedy dopiero testować... chociaż szczerze mówiąc najchętniej zrobiłabym już bo z jednej strony nie mogę doczekać się wyniku a z drugiej boję się rozczarowania.. ale cóż głowa do góry i co ma być to będzie ;) xxxxxyyyyyyxxxxxxxxx=> będę 3mać kciuki w poniedziałek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziś ostatecznie powinna przyjść @ ale jej nie ma ( cykle mam 25-28 dni). Test kupiony rano zrobię. Już robiłam testy 21 i 26 dc i były negatywne. Nie warto robić przed terminem @ niepotrzebny stres poza tym poziom hormonu może być za mały.. Ja mam 29 lat i syncia 5 lat. życzę powodzenia happy mama to rano zdajemy relację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pelaga
czesc dziewczyny, u mnie dzis 28 dc (norma 27-29), w 27 dc test ciazowy wyszedl negatywny. Dzis owulacyjny wyszedl mi bardzo ciemny, to ponoc moze byc oznaka ciazy, ale ja dopiero zatestuje we wtorek (jesli wytrzymam). temp. 37. zadnych objawow nie mam... pozdrawiam wszystkie poki co niepewne i gratuluje szczesliwym juz wiedzacym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxyyyyyyxxxxxxxxx
mam jakieś objawy ale na dwoje babka wróżyła - ciąża lub okres ;) To byłaby moja trzecia ciąża więc mogłabym mieć już jakieś rozeznanie ale całkiem odmiennie czułam się w dwóch poprzednich ciążach :) Teraz częsciej chodzę siusiu, mam dziwne pobolewanie w dole brzucha ( inne niż podczas okresu ), drażliwe piersi. No i dziś zawroty głowy doszły. Mdłości nie miałam w żadnej z poprzednich ciąż. Pozdrawiam dziewczyny i trzymam kciuki za Wasze pozytywne testowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh ja nie wytrzymalam do jutra i zrobiłam test juz dzisiaj , w głębi duszy dobrze wiedzialam ze nie wyjdzie i po mimo to zrobiłam , wynik oczywiście negatywny :( jutro sobie odpuszcze, następny zrobie w poniedziałek i zobaczymy chociaż pewnie sie okaze ze to tez za wcześnie bo planowany okres powinnam miec w sobote :P u mnie objawów brak jedynie temperature mam podniesiona o 4 kreski niz normalnie moze to jakaś pierwsza oznaka :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 blada krecha bludziuchna a to 29 dc słuchajcie ja wiem że to ciężko wytrzymać ale lepiej robić test po @ bo niepotrzebne rozczarowania to był 5 test w tym cyklu (dobrze że te 4 po 7 zł w promocji były) ten dzisiejszy 18 zeta szkoda nerwów i kasy. Jutro powtórzę ale jak myślicie ciąża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia miałam tak samo z moją 3 ciążą. Dosłownie cień kreski, po terminie miesiączki. Także podejrzewam, że jednak jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie urodziłam w maju...maj to piękny miesiąc...ah ten maj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×