Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej, masz dzieci w takim samym wieku jak ja:-) Z tą różnicą, że ja mam dwóch chłopców i najmłodszą dziewczynkę. Starszy syn i córa wolą siostrę, dla równowagi:-) A młodszy syn nie pogniewałby się, gdyby był brat, jemu jest chyba trochę wszystko jedno. On jest takim naszym żółwikiem, na wszystko ma czas, na wszystko się zgadza, "podchorąży zawsze zdąży":-) Mała natomiast w ogóle nie chciała słyszeć o bracie. Ona chce siostrę i inna opcja nie wchodziła w grę. Ale jej wytłumaczyłam, że jak będzie dziewczynka to fajnie, bo będzie miała wymarzoną siostrzyczkę, a jak będzie chłopiec to też fajnie, bo będziemy jedynymi kobietami w tym domu i będziemy miały aż czterech rycerzy, a ona będzie jedyną małą księżniczką. Chyba przyjęła moja argumenację:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim dziewczynkom wszystko jedno. Ja wolałabym córkę. Pamiętam jak moja mama była w ciąży (miałam wtedy 11 lat) to powiedziałam, że jak urodzi się dziewczynka to ma jej nie przywozić do domu. Taka byłam głupia, a przecież już dosyć duża. No i przyniosła... siostrę. Jak ją zobaczyłam to od razu mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też ból brzusia jakoś tak ustał, tylko jeszcze piersi trochę pobolewają. Co do zachcianek też jeszcze nie mam, ale pewnie się niedługo zaczną:P Ja wizyte mam 11 października i też mam nadzieję, że usłysze że wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi objawy też jakby trochę zelżały. Zostały bolesne piersi, ale przeszły mdłości. Z kolei nowością jest brak apetytu, a w zasadzie to nawet nie jest brak. Chodzi o to, że mogę jeść tylko naprawdę minimalne porcje, bo jak tylko trochę zjem, czuję się obżarta. Wymyśliłam, że to przez to leżenie, organizm po prostu spowolnił rytm i mniej potrzebuje pokarmu. Nie wiem. Trochę mi szkoda, bo ciągle ktoś przynosi mi jakieś smakołyki, a ja nie mogę jeść:-( Takie trochę uczucie, jak po świętach u mamy. Jak jestem na świętach u mamy to jestem tak najedzona, że zawsze znajdzie się coś, czego nie spróbuję. A potem jak już wracam po świętach do domu, to żałuję i myślę o tej potrawie, której nie zjadłam. Wiem, pokręcone to trochę. Ale ja naprawdę lubię jedzenie:-))) Na szczęście nigdy nie miałam problemów z wagą. W każdej ciąży tyłam maksymalnie 10 kilo i po porodzie raz dwa wracałam do wagi sprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie jeszcze nie dopisałam:) ad888888....Ada..........22.......Pszczyna.....8.05./tydz ień w stopce. PaulinaKiss...Paulina.....23.......Kraków........4.05./t ydzień w stopce. annjaa........Ania........28.......Gdańsk.........03.05/ tydzień 7 kaka80....... Kaśka..... 30....... Kraków....... 05.05/ tydzień 7 elcia1984.....Ela..........25........Londyn........01.05/ tydzien 8 ENI_35........ANETA......35........BIESLKO-BIAŁA.....05- 05-2011 8 tydz bunia3......................30........Toruń.........08.0 5/7 tydzień Asiula1381.....Asia........28.......Skarżysko.....08.05/ 7 tydzień Lorien........Beata.....23.....Kraków......25.05 Justynka_87....Justyna....23....Nad morzem....31.05/ 6 tydzień Migrena73.......Monika...37.....Warszawa......24.05/7 tydzień aleksandria88..Olka.......22...Ruda Śląska.......23.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może wreszcie ja się dopiszę:-) ad888888.........Ada..........22........Pszczyna.....8.05./tydzień w stopce. PaulinaKiss.......Paulina......23........Kraków........4.05./tydzień w stopce. annjaa............Ania.........28........Gdańsk.........03.05/ tydzień 7 kaka80............Kaśka..... .30....... Kraków....... 05.05/ tydzień 7 elcia1984.........Ela...........25........Londyn........01.05/ tydzień 8 ENI_35............ANETA.......35........BIELSKO-BIAŁA.....05- 05-2011 8 tydz bunia3...........................30........Toruń.........08.0 5/7 tydzień Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko.....08.05/ 7 tydzień Lorien.............Beata.......23........Kraków......25.05 Justynka_87.....Justyna.....23........Nad morzem....31.05/ 6 tydzień Migrena73........Monika......37........Warszawa......24.05/7 tydzień aleksandria88....Olka.......22..........Ruda Śląska.......23.05 Znów_mama......Alicja........32........Poznań............06.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów_mama, ja mam to samo jeśli chodzi o jedzenie, wcześniej mogłam pożreć słonia:P a teraz, od kilku dni zjem troszkę i już czuję się pełna. Tyle że ja nie leżę, może tak to po prostu czasem jest;) Zapomniałam dopisać do moich objawów bólu krzyża, choć ten może jest bardziej domniemany i nie wiem czy to objaw czy coś innego, Ale krzyż boli mnie gdzieś tak od tygodnia już, wcale nie mocno i nie cały czas, ale tak od czasu do czasu poczuję, np. jak mam wstać z krzesła albo fotela. Ciekawe czy to przez ciążę czy co.. No i zdaje mi się że pępek mi się jakoś "spłycił":P może później mi się zrobi wypukły, ciekawa jestem od czego to zależy, czy jest wypukły czy wklęsły, taka uroda, od tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigula1111
Witam Pisze dopiero teraz bo mieszkam w innej strefie czasowej;) U mnie jest dopiero 3.40 po poludniu. Ja w pierwszej ciazy utylam 20kg... wiem duzo, ale nic na to nie moglam poradzic. Absolutnie nic. Jadlam wiecej salaty nic normalnie i tylam chyba zpowietrza. Jestem wysoka 174 to jakos tak bardzo nadmiar masy po porodzie, xle nie wygladal. Nie podobam sie mezowi wysuszona, woli mnie wieksza. Teraz juz waga wzrosla o 2 kg?? sama sie pytam czemu? pewnie woda? Moze taki moj urok. Jasne, ze postanowilam w tej ciazy mniej przytyc... zobaczymy. Sory, ze ciagne temat wygladu po ciazy, ale ten lekarz co Justynka pisze to jakis glupek??? a ciazy nie odradzil bo cialo sie zniszczy?? Sama czytalam o piersiach po porodzie i karmieniu, autorem byl lekarz i on tak napisal, ze karmienie nie wplynie na ksztalt piersi. Przebyta ciaza i wzrost po porodzie (co jest automatyczne)spowoduje ich zmiane - zniszczenie. O ile prawie wrocilam do swojej masy z przed ciazy to jednak jakby wyglad, ksztalt ciala sie zmienil. Dwa, ze rowniez wiek nie przyczynia sie do poprawy jedrnosci skory. Mam 31 lat. Tak czy siak nigdy nie bede wygladac jak dwadziescia pare. Nie wiem ile macie lat, ale tak czy siak w sesie ciaza lub starosc zniszcza cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się na razie ciałem nie przejmuję. Ciesze się ciążą i będę robić tak żeby dziecko było zdrowe a nie tak żebym ja jakoś super wyglądała. Z czasem wszystko się ułoży nawet figura. Wystarczy po ciąży trochę bardziej zadbać o ciało... No ale to moje zdanie:) Czuje sie jakoś dziwnie. Wczoraj nie mogłam nic jeść bo cały dzień miała mdłości. Dziś na odwrót jestem ciągle głodna:) zobaczymy co będzie jutro. Co do bólu pleców to też tak mam, chociaż przed ciążą też często bolały wiec nie wiem czy to ma jakiś związek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigula1111- dla mnie też jest to dziwne, ale to jej sprawa :) Widziałam dziś mój pęcherzyk :) To 5 tydzień z miesiączki (31.05 poród), i 4 z USG (7.06 poród). Ale zostaje z Wami :) Następna wizyta 18 października. Pani doktor już dzisiaj dała mi zwolnienie, także zaczyna się odpoczywanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać, nada nie mogę spać, dziś już "na nogach" od piątej. Szkoda, że nie mogę chodzić, wiedziałabym jak wykorzystać ten czas. A tak, siedzę od godziny na allegro o oglądam ciuchy zimowe dla dzieci:-) Dziś wielkie święto, Mikołaj kończy 9 lat. Wczoraj mama według moich wskazówek upiekła biszkopt, na dzisiaj został krem i zdobienie tortu. Będzie czekoladowy z malinami, jak co roku. Mikołaj nie zmienia podobań od lat:-) Odkąd się obudziłam mam przez to trochę nostalgiczny nastrój. Przypomina mi się jak się darłam na cały szpital, że mają mi przynieść dziecko. Urodził się przez cc, po którym miałam leżeć przez 12 godzin na oddziale pooperacyjnym, a mały był w tym czasie na noworodkowym. Cięcie było 15 minut po północy, a ja już o czwartej zaczęłam wyć, że chcę do mojego maluszka:-))) Dzięki temu po ośmiu godzinach, tuz po obchodzie przenieśli mnie na oddział położniczy i przynieśli małego, żebym już przestała marudzić. Ech... na wspomnienia mi się zebrało...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mIGRENA.........TY TEZ PO 35.....CIAZA.............SPOKO NIE JESTEM SAMA.........Z TAKIM PESELEM.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni, spokojnie... Ja tak sobie myślę, że tylko na zdrowie taka ciąża przed czterdziestką. Nie ma skuteczniejszej terapii odmładzającej...Taki żarcik na podłą pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIHI MIGRENA73........WŁAŚNIE TAK TEZ MYSLE........BARDZO SIE CIESZE, A SKĄD JESTES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem tego zdania, że ciąża przed 40 to tylko coś dobrego:) Ja niby mam tylko 23 lata, ale mama urodziła jak miała 38 lat, ciąża planowana no i Jaś jest teraz oczkiem w głowie rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) W Wielkiej Brytanii wiekszosc kobiet zaklada rodziny i rodzi pierwsze dziecko po 35 roku zycia. Moja mama mowi ze zawsze czula se staro przez to ze miala dzieci wczesniej. Znam jedna kobite ktora w wieku 43lat urodzila dziecko a miala juz 24 i 21 letnie dorosle dzieci a byla dlugo po rozwodzie wiec poznala nowego faceta i postanowili zalozyc rodzine (on mial juz ponad 50 lat). Ja tez pewnego dnia zdecydyuje sie na 4 dziecko ale to dopiero za jakies 10 lat jak ta 3 podrosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAA.MIRGENA73......TO JA NA CAŁKOWITYM POŁUDNIU......CITY BIELSKO-BIAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no owieczek nie mam.........ale góry mam na horyzoncie.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni, byłaś na diecie proteinowej? A z czego się odchudzałaś? 170cm i 59 kg. To już chyba anoreksja. Jakaś paranoja mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Postaram się do Was dołączyć. Tylko z góry przyznaję że nie wiem czy starczy mi czasu i zapału na regularne pisanie. Mam termin na 12 maja i podobnie jak jedna z Was też jestem z BB. Eni!To Twoje pierwsze dzieciątko?W jakim szpitalu chciałabys rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad888888.........Ada..........22........Pszczyna.....8.05 ./tydzień w stopce. PaulinaKiss.......Paulina......23........Kraków........4 .05./tydzień w stopce. annjaa............Ania.........28........Gdańsk......... 03.05/ tydzień 7 kaka80............Kaśka..... .30....... Kraków....... 05.05/ tydzień 7 elcia1984.........Ela...........25........Londyn........0 1.05/ tydzień 8 ENI_35............ANETA.......35........BIELSKO-BIAŁA... ..05- 05-2011 8 tydz bunia3...........................30........Toruń........ .08.0 5/7 tydzień Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko.....0 8.05/ 7 tydzień Lorien.............Beata.......23........Kraków......25. 05 Justynka_87.....Justyna.....23........Nad morzem....31.05/ 6 tydzień Migrena73........Monika......37........Warszawa......24.0 5/7 tydzień aleksandria88....Olka.......22..........Ruda Śląska.......23.05 Znów_mama......Alicja........32........Poznań.......... ..06.05 masterek28......Ania..........27........Bielsko-Biała.....12.05 8 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,ze nas więcej doświadczonych mam:)Emi witaj Ja tez rocznik 73:) To dobry rocznik:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za przekręcenie nicku- ENI ;) Dopiero sie WAS uczę. U mnie też ok-serduszko bije i przed nami badania genet. w 12 tyg. Trochę sie boję ale jestem dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TAK DIETA PROTEINOWA .....zwariwałam na jej punkcie, szybko sie schudło..............i osiągnełam 58 kg....przy moim wzroście 170.........spoko...........ale wazyłam przed dieta 64...............dałam rade...........ale teraz niestety na tej diecie nie moge byc..................wiesz migrena73..........nie miałam nigdy zamiaru wyglądac jak anoreksja......ale czułam sie super.................. chce rodzic w esculapie........bo to moj 2 maluszek.............córka ma juz 13 lat...........a poza tym szpital jakoś mnie do siebie nie przekonuje........ BYŁA Dukanka...BO WYSZŁY II KRESECZKI I .....termin MAJ 2011 .waga wyjściowa 58 ....teraz 59........ wzrost - 170 .....teraz 9 tydzień....... .....tp - 05-05-2011.....huraaaaa BYŁA Dukanka...BO WYSZŁY II KRESECZKI I .....termin MAJ 2011 .waga wyjściowa 58 ....teraz 59........ wzrost - 170 .....teraz 9 tydzień....... .....tp - 05-05-2011.....huraaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigula1111
Witam Dziewczyny SLuchajcie brzuch mi strasznie sie uwypuklil, a to dopiero 4 tydzien? Przytylam kolejny kg czyli w sumie 4. Prawie nic nie jem bo jest mi niedobrze. Sucha bulka i troche lodow bo jest mi lepiej po nic i duuuzo pije. Czuje sie zle, mdlosci i brzuch mi rozsadza od srodka cokolwiek zjem? Doswiadczone ciezarowki ocencie co z tym zrobic czy powinnam sie martwic, ze cos jest nie tak? nawet w pierwszej ciazy nie powiekszalam sie tak szybko chciaz w 3 miesiacu to juz bylo widac, ze jestem w ciazy. Kurcze tu wizyty u lekarza sa dopiero w 8 tygodniu, czy powinnam sie wybrac wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×