Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

witam dziewczyny :) Troszke zaniedbalam forum :( mialam sporo na glowie, malo czasu i oo tak wyszlo.. Eni nie denerwuj sie - na kazde forum wbijaja sie malolaty lub bezmyslni gowniarze po to tylko zeby kogos wkuuuurzyc :/ nie ma co sie stresowac noooo i w tej chwili doprowadzam Cie do pionu !! Co to za histerie no wez sie w garsc kochana nie mozna myslec o zlym a to ze sie popsztykasz z chlopem eee i tak sie pogodzicie wiec nie denerwuj sie bo malenstwo wszystko czuje Noooo juz glowa natychmiast w gore i usmiech na twarz :)))) Podobno dziecko juz od 5miesiaca slyszy to co sie dzieeje na zewnatrz wiec zwazaj na slowa- przeciez ty juz zaczelas piaty no nieee? No i koniecznie daj znac jaki bedzie ten zolw z allegro. Penelopka Nasz sherlocku super jest zolwik sama go zamowie ale jeszcze nie teraz :) Ciesze sie ze kurteczka doszla, ze pasuje, ja kupilam plaszcz taki a'la grzybek tak sie to chyba mowi wiec moge byc spokojna ze zima mi nie grozi :) a co najwazniejsze babelkowi :D Ja dzis z mama i tesciowka pieczemy ciastka na swieta :) tak tak juz dzis - tydzien temu robilysmy pierniczki dzis takie kruche ciastka - potem wszystkie schowamy w pojemniki i dopiero wyciagamy na swieta mmmm juz nie moge sie doczekac tej wyzerki :) Zazdroszcze Wam ze macie niedlugo kolejne spotkania z malenstwem na USG, ja 6.12 ide do lekarza ale USG mi napewno nie zrobi bo NFZ ;( i tak sie zastanawiam i chyba sie zapisze prywatnie co by inne oczka spojrzaly na mego dzidziusia :) Fauletka - spoznione ale szczere STO LAT kochana zdrowia szczescia usmiechu na twarzy i pomyslnego rozwiazania :* ad888 niezly szantazyk :) hehe oby sie udalo ;) masz prawo nie chciec znac plci :) a fajury straszna rzecz - sama kopcilam i teraz palaczy nie nawidze dobrze ze moj nie pali bo by juz rzucal :))) jaTuska ty tez glowa do gory Nie dolujcie sie swiat jest piekny mamy w sobie nowe zycie !!!! Lorien ladne lozeczko :) ktory kolor wybraliscie?? Poprawie linka bo zle sie wkleil http://bajka.istore.pl/pl,product,2117400,jardrew,lozeczko,dzieciece,tymon,ii,z,s%20zuflad.html no powinno byc oki bartolenka ale cie tesciowa zrobila ;( biedne dziecko teraz nie pojdzie do teatry :( nie przejmuj sie - tez mam tesciowa :/ No allle sie rozklikaaaalam milej niedzieli kochanienkie :)))))) Buuuuzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa kupiliśmy to środkowe, niestety nie mieli tego najjaśniejszego. Ale to też nam pasuje:) Niestety jest dużo nieproszonych gości na forum, ale mnie najbardziej denerwują te które potrafią tylko wyzywać a nie chcą zrozumieć drugiego człowieka, każdy ma różne problemy i teraz net jest jak barman w barze niektóre osoby powierzają tu wszystkie swoje problemy i niestety dość częśto spotykają się z krytyką... Niedziela mija spokojnie, byliśmy dziś na zakupach w markecie i już puszczają świąteczne piosenki, aż się milej zakupy robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram cię
popieram cię pierwsza mamusia.tak tu jest na tym forum już ...też nie udało mi się wbić do nich ,i olałam ich .znalazłam forum inne gdzie jestem zadowolona i jesteśmy zgrani itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie chodzi o to, że się kogoś nie chce na forum, bo przecież im nas więcej tym wiecej wymiany doświadczeń, poglądów itp. chodziło tylko o to, że w pierwszym poście od bardzo dawna- bo jak mówisz pisałaś na 25 stronie poprosiłaś tylko o hasło do maila i akurat miało to miejsce zaraz po tym jak jakas paskudna pomarancza ubliżyła Eni. Nie gniewaj się i przyłącz sie do nas:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak ktoś
to jak ktoś ubliżał nie musicie po następnej osobie jechać od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, może nie wstrzeliłam się dobrze w moment :) ale chciałam zapytać czy jeszcze można się dołączyć? Czytam forum od samego początku - jestem w 16 tyg. ( ok 18.05 termin ) ale na początku pomyślałam że nie będę się na żadne fora przyłączać żeby nie zapeszyć a potem że już się zgrałyście i nie będę tak wpadać w środek rozmowy :) ale w końcu się zdecydowałam bo czytam Was codziennie a mnie samej niestety ostatnio brakuje bratnich dusz. Także jak mnie przyjmiecie to napiszę coś więcej o sobie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI KOCHANE. dZIĘKI za wszelkie dobre słowa i dodanie otuchy. Juz jestem w pionie. Juz juz mi lepiej. Trelevinaaaa - Spacer pomógł. wielkie dzięki. Odnośnie pierwszamamusia - może dalej mało pisałas i dlatego nikomu nie rzuciłas sie w oczeta - my tu codziennie sobie gadu-gadu więc spokojnie wróc do nas a bedzie fajnie. Nie przejmujemy sie tymi pomarańczowymi nikami bo one tylko potrafią dużo dokazywac a nic z tego nie ma. Chociaz jest tu chyba piguła1111 ona jest spoko - może zmieni sie na czarny nick. Bartolenka - jak mogła Ci tak teściowa zrobić - chyba bym jej delikatnie powiedziała, że rodzicem jestes TY a nie ona!!!! ANIA2011 - hejkaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania2011 - zapraszamy - do nas. My tutaj otwarte jesteśmy szczególnie na nowe doświadczenia w życiu codziennym. skąd jestes? Napisz coś o sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni to super, że nastrój sie poprawił. nam też jako tako ta niedziela zleciała:) kiedy wrzucisz zdjęcie sypialni? nie mogę się doczekać zobaczenia tego łoża w realu! zwariowałam na jego punkcie:) Ania2011 witaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :-) Postaram się zaglądać jak tylko będę miała czas i zawsze się odezwać. Też was czytam od samego początku. Także już co nie co wiem o niektórych z was :-) Tak szczerze to nie mam z kim porozmawiać o tych sprawach. Ja termin mam na 22.05. Ostatnio jak byłam na usg to moja kruszynka miała 5 cm . Obecnie kończę 15 tydzień. Jakoś od początku przechodzę ciąże spokojnie bez udziwnień. Do lekarza chodzę państwowo. Miałam wybór pierwsza wizyta byłą prywatna ale stwierdziłam, że po co płacić skoro w przychodni robię badania za darmo a lekarz też jest dobry. To na tyle w skrócie, troszkę się rozpisałam. Przepraszam, może głupio wyszło że wyskoczyłam tak o to hasło ale ja poprostu was czytam codziennie no i nie pomyślalam, że wy mnie nawet ie znacie. Poprostu myślalam, że porównam sobie mój brzuszek z waszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://abcporod.pl/ fajna stronka może poczytacie coś ciekawego mamulki. wrzucę kochana ale możliwe że jutro wieczorkiem, bo dzis nawet nie byłam w nowym domku. . Zamierzamy sie wprowadzić tuż przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja pierwsza ciąża dlatego od początku szukałam jakiegoś forum na którym będę mogła czytać o tym co przeżywają kobiety na tym samym etapie tym bardziej że w około mnie sporo koleżanek czy dziewczyn (kobiet :) w rodzinie które ciąże mają za sobą i uważają że to najlepszy okres w życiu i "źle się czujesz? jak to ? to przecież nie możliwe to taki piękny czas" albo wręcz odwrotnie " nie martw się będzie gorzej " i straszą tym co będzie dalej lub trzeci typ "nic nie planuj nic nie kupuj po co zapeszać przecież nic się nie urodziło jeszcze nie wiadomo jak to wszystko będzie" Ze skrajności w skrajność ale jakoś ciężko funkcjonować w takiej atmosferze :) Póki co ciąża przebiega dobrze, maluszek się ładnie kręci na USG tylko ja się ciągle kiepsko czuję od jakiś 2 miesięcy. Jestem z Warszawy ( od kilku lat ) tu mieszkam z mężem Pracuję zawodowo ale ostatnio tak się złożyło że głównie w domu co ma swoje plusy i minusy więc kontakt z ludźmi na co dzień mam trochę ograniczony. Ciągle nękające mnie dolegliwości ciążowe spowodowały też że mniej chętnie wychodzę z domu na spotkania ze znajomymi. Fakt że to tak trwa już z ok. 7 tygodni powoduje że już trochę wariuję i strasznie brakuje mi kogoś do pogadania :) Mój mąż jest oczywiście do dyspozycji ale jednak wraca do domu ok. 18-19. a przecież w ciągu dnia nie będę do niego wydzwaniać żeby pogadać nie wiadomo o czym :) Ale żeby nie wyszło że to taki cykl narzekań to tak poza różnymi problemami ciążowymi i tym że brak ludzi mi doskwiera to strasznie się cieszę na to co nas czeka w maju a raczej od maja i już postanowiłam sobie że nie dam się tym wszystkim w kółko powtarzającym że nic nie wiadomo nie ma co planować. Tak, niestety w koło mnóstwo pesymistów ale trzeba być silnym :) Nie będę Was już zadręczać za długim pisaniem. Wszystkim życzę miłego początku tygodnia i oby nas nie zasypało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dzis sie wcześniej położyć - maluszek troche daje informacje o sobie - cos mnie tak w brzuszku wierci. Jutro bede od 8,00 z wami do 16,00 - napewno będe podglądać. Dobrej nocki dla WAS kochane. Odpoczywajcie i miłych snów. byeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale naskrobałyście :) Postaram sie pokrótce napisac na kilka tematów które poruszyłyście. A że mam juz troche doświadczenia to może moje wywody sie którejś przydadzą. Zaczne od niemiłej sprawy z pomarańczówka, najlepiej jeśli dziewczyny które chca tu pisać rgularnie zaczerniły sie i nie nie bedzie problemy z podszywaniem sie, a jakieś niemiłe komentarze najlepiej pominać i nie zawracać sobie nimi głowy. Wózki my mieliśmy Quinny speedy taki 3 w 1. Sprawdził sie jako wózek głeboki, i kiedy wpinaliśmy w niego fotelik. Niestety jako spacerówka juz nie. Po pierwsze był cięzki i pozycja dziecka była taka pół leżaca. Dlatego też kupiliśmy zwykła parasolke która nam sie swietnie sprawdza. To ten wózek http://www.familyshop.com.pl/towar.php?id_tow=420&id_kol=18 Kosmetyki dla dzieci po pierwsze nie kupujcie na poczatku za duzo. Ja sie obkupiłam w J&J efekt w dalszym ciagu mam bo strasznie wysuszały skóre małej. Pózniej zaczełam używac Oilatum a teraz Ziajki. I te moge polecic. No i nie pamietam co miałam jeszcze napisać. No nic moze mi sie póżniej przypomnie. Pozdrawiam wszystkie mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamulki;) prawie nie pisalam bo zabiegana bylam niemilosiernie a dzis mielismy z A.dzien dla siebie...takze nawet nie mialam jak zagladnac tu do nas;p od jutra bieganina: badania, z autem na wymiane paska,do siostry na wywiadowke, do lekarza, na rzesy i jeszcze przydalo by sie do jakiegos hipermarketu skoczyc...bieganina jak sie patrzy...ale wieczorem padam i nie wstaje;p Witamy nowe i niezauwazone mamuski i piszcie wiecej !!!!;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny!!!! Własnie przed chwila male mnie kopnelo 3 razy - pierwszy raz! najpierw poczulam takie male stukniecie w podbrzuszu, po chwili drugie....przylozylam dlon do brzuszka i trzecie pukniecie juz poczulam na dloni Ciekawe tylko kto tam do mnie puka? Co do calej "afery"...powiem krotko - pomaranczowe podszywaczki A KYSZ!!!! a nowe mamusie zaczernione witajcie :) i tylko piszcie czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbinkowa
dawac to haslo ile bede czekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piguła1111
pewnie bede sie zaczerniac bo tak sobie chcecie ... a u tyleczku to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane wieczorową porą! Z obawami wchodziłam dziś, bo wystarczy Was na chwilę zostawić i już naskrobiecie sto nowych stron:P ale nie jest źle, wciąż jestem na bieżąco:P U mnie weekend minął dość spokojnie, z A. sobie przesiedzieliśmy, odpoczęliśmy. Z nowych rzeczy to tak: od ok. 3 dni, jak się położę wieczorem do łóżka, czuję jakieś takie delikatne, bardzo subtelne dziwne rzeczy w brzuchu;) heh, ciekawa jestem czy to to co myślę.....? Nie wiem, ale za każdym razem jest to tylko jedno takie hmm.. nawet nie "smyrnięcie" tylko takie przelewanie raczej, ale jakieś inne niż zwykle. Lekarka ostatnio powiedziała, że jakbym poczuła ruchy to mam wpisać datę w karcie ciaży. Nie wpisuję póki co, bo nie jestem pewna czy to co czuję to ruchy. Za 3 dni wizyta więc jej opiszę co i jak i najwyżej wtedy się wpisze datę:) Poza tym... mój plan "szantażu" A. chyba póki co nie wypali:( ponieważ on przestał kompletnie gadać o płci, zdaje się, że albo sądzi tak jak ja, że będzie chłopak i to mu wystarczy, albo zmienił zdanie i mu nie zależy żeby znać płeć albo... zapomniał? Ech, faceci... A ja nie będę podejmować tematu sama, nawet nie wiem czemu... Tak to nic chyba ciekawego... Zapowiada się u mnie dość intensywny tydzień, jutro jadę kombinowac coś z moją kiecką ślubną (przymiarki itp.). We wtorek mam trochę załatwiania, też przygotowania do ślubu (teraz to już coraz więcej tego), w środę wizyta u gin. no i zamierzam też wbić do tego lekarza, który skierował mnie do szpitala, ale spieprzył z terminem. Zamierzam też zmusić go jakoś, żeby załatwił mi termin tak jak planował:P W czwartek zaplanowałam centrum handlowe z mamą, ała:/ no ale przydałoby się trochę szafę odświeżyć, przestaję się w stare spodnie mieścić, te, które niedawno spadały mi z tyłka teraz ledwo dopinam... Na piątek póki co nie mam planów, więc muszę coś wymyślić jeszcze:P A teraz idę spać, bo mimo dzisiejszej (prawie całodziennej) laby jakaś zmęczona jestem... Spokojnej nocy mamuśki:) P.S. Witam wszystkie nowe mamy i te "stare", które wróciły też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, stwierdziłam jeszcze, że nieco "udoskonalę" tabelkę:P wklejam ostatnią, którą skopiowała tigero, z poprzedniej strony, ale dodaję numerki na początku, może to coś ułatwi...? 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............ ...........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............ ........01.05 3. Aniołek81.......Mariola......29.......łódzkie......... .............01.05 4. annjaa............Ania... ......28......Gdańsk......................03.05 5. PaulinaKiss.....Paulina.......23.....Kraków............. ...........05.05 6. kaka80............Kaśka.... ..30....... Kraków.....................05.05 7. ENI_35..........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA........ .......05.05 8. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań........... .........06.05 9. tigero............Natalia.......33.......Poznań............ .........07.05 10.bunia3...........................30........Toruń........ ..............08.05 11.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko...... ...........08.05 12.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.......... ..........09.05 13.Kankuun...........Dorota.....32........UK................ .........12.05 14.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała.... ..........12.05 15.patixxx...........Patrycja....23........Belgia........... ..........13.05 16.asiaa76...........................34.......Mikołów..... ..............16.05 17.aleksandria88.....Olka.........22........Ruda Śląska.............17.05 18.asia76...............Asia.........34........Poznań...... ............18.05 19.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom...... ...19.05 20.missrossini........Karolina......29.......Gdynia........ ..........19.05 21.Gonia..............................31........Irlandia.... ..............19.05 22.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja........ .........20.05 23.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 24.Stylowaa........ ..Ania...........30......Chorzów/Islandia ......21.05 25.bartolenka......Marzena......30......Bielsko-Biała.....22.0 5 26.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie........... 22 .05 27.czekoladowa91...Angelika.....19......Szczecin............ ......24.05 28.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa........ . ...24.05 29.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław...... ........24.05 30.Lorien..............Beata........23..........Kraków..... ..........25.05 31.Pigula1111........Edyta........31..... ...USA............. ........28.05 32.maryla86 ........ .Maryla.......24........Zachodniopomorskie.30.05 33.moniasky80........Monia........30........Mazury.......... .....30.05 34.Justynka_87.......Justyna......23........Nad morzem..........31.05 W ogóle dużo w tabelce dziewczyn, które przestały się udzielać, ciekawe co u nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojć, z tigero coś przeskoczyło w tabelce :/ Sorry za zamieszanie, spróbuję jeszcze raz, mam nadzieję że się uda (jak nie to dupa wołowa ze mnie:( ) 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............ ...........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............ ........01.05 3. Aniołek81.......Mariola......29.......łódzkie......... .............01.05 4. annjaa............Ania... ......28......Gdańsk......................03.05 5. PaulinaKiss.....Paulina.......23.....Kraków............. ...........05.05 6. kaka80............Kaśka.... ..30....... Kraków.....................05.05 7. ENI_35..........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA........ .......05.05 8. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań........... .........06.05 9. tigero............Natalia.......33.......Poznań............ .........07.05 10.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 11.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ... ..........08.05 12.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ... .........09.05 13.Kankuun...........Dorota.....32........UK............. ... .........12.05 14.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ... .........12.05 15.patixxx...........Patrycja....23........Belgia........ ... ..........13.05 16.asiaa76..........................34.......Mikołów.. ... ..............16.05 17.aleksandria88.....Olka.........22........Ruda Śląska.............17.05 18.asia76...............Asia.........34........Poznań... ... ............18.05 19.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ... ...19.05 20.missrossini........Karolina......29.......Gdynia........ ..........19.05 21.Gonia.............................31........Irlandia. ... ..............19.05 22.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... .. .........20.05 23.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 24.Stylowaa........ ..Ania...........30......Chorzów/Islandia ......21.05 25.bartolenka......Marzena......30......Bielsko-Biała.............22.05 26.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie.......... 22 .05 27.czekoladowa91...Angelika.....19......Szczecin............ ......24.05 28.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... ... . ...24.05 29.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... ... ........24.05 30.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ... ..........25.05 31.Pigula1111........Edyta........31..... ...USA............. ........28.05 32.maryla86 ........ .Maryla.......24........Zachodniopomorskie.30.05 33.moniasky80........Monia........30........Mazury....... ... .....30.05 34.Justynka_87.......Justyna......23........Nad morzem..........31.05 Piguła, dzięki, trzeba nabrać sił przed nowym tygodniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mamusie w ten piekny zimowy dzien. No na chwile Was zostawic a tu takie zamieszanie sie robi.Rubinkowa a Ty po co tu wchodzisz jak Ci sie tu nie podoba? No i mamy nowe mamusie, ktore serdecznie witam, zycze spokojnych 9 m-cy. U nas dzis dosypalo, ze hej,zapowiadali 25 cm i chyba tyle jest.Po sniadanku wskakuje w cieple ubranie i ide odsniezac. Weekend minal bardzo fajnie tylko cos mnie wczoraj glowa wieczorem pobolewala.Musze poprosic moja p. gin. o cos. Bartolenka my mamy ten sam termin, czujesz cos w brzuszku? Ciaza to powiem Wam dziwny czas, z euforii w depresje. Co te hormony potrafia nawydziwiac. Eni ciesze sie, ze przeszedl dol. Koncze chwilowo, ale odezwe sie na pewno w ciagu dnia. Sciskam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero to gratuluje, nastepny krok.To musi byc super uczucie, jak tak dzidzius do Ciebie puka.Juz sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigula1111 ale zanim sie zaczerniłas - chyba kroś sie podszył bo podobno czarny nik masz gdzies.hihihihi. ale jazda a tymi podszywami. hheheheh 28.11.2010] 23:33 [zgłoś do usunięcia] piguła1111 pewnie bede sie zaczerniac bo tak sobie chcecie ... a u tyleczku to mam kankuun chyba zaczekaj z tymi hasłami dla czarnych nowych tez. Cos mi tu nie gra. Podobna godzina i takie tam krotkie zapytania - no niewiem. Tigero - fajne uczucie co z tymi kopniaczkami. Kochana ja tez juz czuje. Miłego dnia kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia ten wózek napewno zdał egzamin. zawsze mi sie wydawalo ze na trzech kółkach wózeczek bedzie wywrotny?! A propo dzis w nocy śniło mi sie ze urodziłam maluszka. hihihihi. A jak sie obudziłam to jakby to real był. Macie cos takiego ? Niestety do maja jeszcze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×