Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Laseczki dajcie znać czy doszedł mój mail bo coś mi poczta szwankuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dalyscie dzisiaj czadu z pisaniem :) Ja dzisiaj krotko: GRATULUJE! Kolejnym mamusiom znającym plec 🌻 Witam nowa koleżankę🖐️ Ogladalam Wasze brzuszkiśliczne macie chudziny Wy jedne!....ale mój chyba nadal guru w kategorii the biggest :P ( i tu dzieki Agnes za „figurke..uśmialam się do łezja już przekroczylam 70kg :P i prawie metr w obwodzie brzuszka :D) Co do wozkow to już kiedys walnelam elaborat wiec powtarzac się nie będę, ale powiem tylko tyle ze ja wtedy kupowalam uzywany ale za to markowy i bylam super zadowolona i z jakości i z ceny ;) o taki http://www.bobowozki.com.pl/advanced_search_result.php?search_in_description=0&keywords=&manufacturers_id=15&categories_id=410&pto=&x=39&y=9 (uzywany kosztowal mnie 1000zł, z tym, ze teraz już chyba nie ma przy tym modelu spacerowki ) i tym razem tez mi posłuży i pewnie jeszcze niejednemu dziecku. Ale niech każdy kupuje wg siebie i wg zasobow portfela. Tak jak pisałyście, godnola tylko do pol roku a potem spacerowka, także wg mnie na ten sezon w którym rodzimy dzieci to lepiej mieć spacerowke zimowa zakladana na te duze kola od stelaża, bo jak się kupi parasolke to i mnie zabudowana i kolka nie dadza rady na śniegu , spacerowka-parasolka i tak Was kochane z zakupem nie ominie ale to dopiero za półtora roku :) Boli kręgosłupa nie miewam zbyt często ale to dlatego ze kazda wolna chwile sobie poleguje i staram się jak najmniej siedziec, dzieki czemu brzuch mi się w ogole nie stawia. PS: Dziewczyny starające się o haslo na poczte: najpierw proponuje przesłać fotki ze zdjecie a w odpowiedzi dostaniecie haslo (tak jak np. zrobila Emilia i Ada1982). Aha i zdjecia przed przeslaniem proszę zmniejszac! Bo potem się nie chca otwierac to uwaga do wszystkich mamusiek ;) A teraz ide spac bo padam na pyszczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Chciałam tylko zdać relację z wizyty u nowego ginekologa.Jestem zachwycona! Wizyta trwała ponad 30 minut. Nie wiedziałam nawet, że oprócz zwykłego usg ma w gabinecie usg 3d i nagrywa od razu płytkę dvd. Zbadał dokładnie szyjkę macicy oraz wszystkie narządy malucha- wszystko w normie. Trochę mnie dziwiło przy poprzednim lekarzu, że ani razu w ciąży nie zbadał mnie na fotelu ginekologicznym tylko wciąż poprzez usg, a ten natychmiast na fotel. Wszystko bardzo szczegółowo tłumaczył, nie trzeba było ciągnąć za język. Zlecił mi serię badań, których wcześniej nie miałam: np. toksoplazmozę, krzywą cukrową i na samym początku podał do siebie tel.kom. i 2 stacjonarne. To spory postęp, bo z poprzednim nie miałam żadnego kontaktu... Jutro mam wolne:) Uciekam,bo muszę jeszcze chwilkę popracować... Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że chociaż noc to dużo nas tutaj dzisiaj. Tigero co do 70 kg i metra w pasie to witam w klubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo,jaki tu ruch nocny był,no to teraz dziewczynki odsypiają:) A ja dziś sie czuję jak po wakacjach,bo moja córka dziś pierwszy dzień po przerwie świątecznej do szkoły,a powiedzcie jak Wasze dzieci w Polsce-też zaczęły dziś szkołę czy już wczoraj? U mnie jeszcze rozstępów nie widać,mam nadzieję ,że tak zostanie.W poprzedniej ciązy się nie doczekałam,no ale brzucha takiego o tej porze też nie miałam,no i ciaża nie była donoszona,więc teraz nie wiadomo Bartolenka czyli dostałaś zlecenie na badania wykluczające cholestazę,ale jak Cie swędzi tylko w okolicach,gdzie skóra się rozciąga to nie ma się co martwić. Ja też powinnam zrobić te badania,na co moja teściowa-połozna ciągle naciska ze względu na to że w poprzedniej ciązy przez to przechodziłam,ale ja się trochę bronię,uważam ,że nie bedę sie niepotrzebnie nakręcać,a cholestazę prawdopodobnie rozpoznam we wczesnym stadium. Póki co u mnie wszystko dobrze,Mateusz daje znaki non-stop z czego sie ogromnie cieszę. Jutro idę do tek ginekolożki walczyć niestety juz bez wsparcia męża,ale mam nadzieję,że dam radę;)Lecę na pocztę troszkę Was pooglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak straszny ruch tu od wczoraj. Ja dziś musiałam wcześniej wstać i pójść zrobić badania. Jutro odbiorę wyniki, mam nadzieję, że będą ok. Dziewczyny powiedzcie czy Was też tak swędzą sutki?? Muszę się zapytać mojej gin czy to dobrze czy źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne brzusie,takie okraglutkie już:) Niestety nie otwarły mi sie zdjecia jaTuski i moje,chyba trzeba zmienić rozmiar,może to pomoże Lorien wózek bardzo ładny i kolorek super OO,dostałam kopniaczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Moja maleńka wynagrodziła mi wczorajsze rozczarowanie doktorem... Kopała dzisiaj w nocy już w okolicach pępka, jakby chciała mnie uspokoić i powiedzieć, że nie potrzeba nam wymiarów, przecież ona rośnie i jest już w okolicach pasa. Czasami mam wrażenie, że to moje maleństwo tak właśnie ze mną gada. Gdy już zaczynam się o nią martwić to ona wtedy daje mi kopniaczka, jakby chciała mnie uspokoić. Mnie dla odmiany swędzą plecy. Ale to chyba z przesuszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien mnie sutki zaczęły swędzieć niedawno i piersi się znów wrażliwsze troszke zrobiły,może tak to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa ja mam dokładnie tak samo, mama mi mówi, że to normalne, więc może nie ma się czym martwić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien myslę,że to może być wynik przygotowywania się piersi do karmienia,w ten sposób odczuwamy pewnie nowe zmiany,może reszta dziewczyn sie też wypowie,czy też odczuwacie jakieś zmiany w piersiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z sutkami ja tak mam. Na poczatku były bardzo wrażliwe, OK 3-4 M-CA były w miarę normalne i teraz na nowo dotknąć się ich nie da. No ale cóż widocznie teraz takie nasze uroki. Dzięki dziewczyny za dostęp do maila. Naprawdę super słodziutkie te Wasze brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam jeszcze raz na poczcie,zdjęcia się otwarły trzeba było troszkę dłużej poczekać jaTuśka jaka Ty zgrabniutka:) Oj,przypomniała mi sie moja pierwsza ciąża,też taka szczuplutka byłam:D Stare czasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero ciekawie ten wózek wygląda, używałaś spacerówki w zimie ? jak się spisuje ? Ja jestem zdecydowana na używany wózek. głównie ze wzglądów finansowych. Tylko fotelik nowy chce bo w same święta i sylwestra zrobiliśmy ok 1600 km. W razie 'W' chce wiedzieć że nic nie zaniedbałam. Na pociąg się nie pisze bo z Torunia nie mam bezpośredniego połączenia ani do jednej ani do drugiej babci :( ja rzadko pisze i zaglądam też sporadycznie bo niestety czasu nie mam za dużo. ciągle coś sobie znajduje do zrobienia :) ale czytam was bo każda przedstawia inny pogląd na różne sprawy co pomaga w hm poszerzeniu swoich horyzontów hehe ;) np ta uwaga że przecież spacerówką będziemy jeżdzić w zimie. Nawet mi do głowy nie przyszło żeby wziąść to pod uwagę przy wyborze wózka :) z bardziej osobistych spraw to w 20 tc jestem 3 kg na plusie i też mnie brzuch zaczął swędzieć. Aż zaczęłam się przykładać do smarowania go oliwką co wcześniej mocno zaniedbywałam :) Piersi mi urosły o dwa rozmiary! jak patrze w lustro to widze pogańską figurke płodności też takie piersi miały :( hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ogladam sobie Wasze zdjęcia. Boziu jakie Wy wszystkie jesteście chudziutkie :) Co ja tu robię z moimi gabarytami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. ja dziś musiałam wcześniej wstać bo badania pojechałam zrobić i dziś po 15 albo jutro rano beda do odbioru. Mam nadzieje ze sie poprawia te moje wyniki. Co do piersi to bardzo wrażliwe miałam na poczatku ciazy, takie nabrzmiale. Jakies poltora miesiaca spokoj i teraz znowu sa nabrzmiale, swedzace i sutki bardzooo wrazliwe. Ale to chyba jest tak jak mowicie ze przygotowuja sie nasze piersi do innej roli i tak ma chyba byc:) Co do wozka to ja raczej zdecyduje sie na ten uzywany TAKO z tego wzgledu ze nie ma duzego wyboru wozkow blizniaczych a ten jakos od poczatku model mi sie podobal. A Wy dziewczynki ciagle sobie foteczki ogladacie swoje a ja jeszcze nie moge, no coz napisze maila z prosba o haslo i moze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ ...x... jakaś Ty śliczna!i te piękne włoski i jedyna, która pokazała swoją śliczną buźkę :) mnie skóra jak na razie nie swędzi, ale ja dość systematycznie się smaruje 2x dziennie. co do sutków to są po prostu teraz znowu jakoś bardziej wrażliwe. tak samo jak u Ady1982 :) aha evelinka chyba pytała czym się smaruje.. to napiszę bo wcześniej smarowałam się tą oliwką z rossmana dla kobiet w ciąży, ale na razie zmieniłam na ziajkę bo wiecznie ciuchy mi się przyklejały do ciała:P i mnie to denerwowało:P http://www.burak.pl/produkt/krem-przeciw-rozstepom-ziajka-mamma-mia-dla-kobiet-w-ciazy/ ino cena jakaś dziwna, bo ja zapłaciłam 11zł, więc proszę się tym nie sugerować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :) długo sie nie odzywałam, przez brak dostępu do neta :) ale już jestem i właśnie nadrobiłam zaległości. Jeżeli chodzi o wózki, to wszystkie są prześliczne, najbardziej podoba mi się X Lander, ale jego cena................ uuuu trochę wygórowana, jak za coś co będzie używane przez kilkanaście miesięcy :) ale to już sprawa indywidualna każdej z nas, ogólnie są cudowne :) Co do sutków, to właśnie kilka dni temu były bardzo czerwone i wrażliwe, na wszelkie bodźce, teraz już wszystko w normie :) Najważniejsza sprawa - wybraliśmy imię dla naszego synka :) wahałam się między KUbusiem a Szymonem, mąż wybrał i mały będzie miał na imię Szymon :) jak Wam się podoba? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka juz widzialam te wozki , sa tez na allegro. mi sie podoba ale mezowi nie bardzo. Wiec odpada bo ma mi potem powiedziec ze on nie wyjedzie na spacer hehe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam mojego małego :) kropeczka - no to będziemy miały maluchy o ślicznym imieniu :) buziolki NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. ... TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ..........03.05/C (Laura) 6. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 7. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05/C (MILENA) 9. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 10.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ................07.05/S (Tymon) 11.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 12.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ..............08.05 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 14.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05/S (Jasio) 16.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ............13.05 17.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 18.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 19.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 20.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 21.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska..................17.05 22.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ...........17.05/C (Julia) 23.ania2011.........................27.......Warszawa.... ..............17.05/S 24.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 25.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 26.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 27.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 28.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 29.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 30.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 31.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia.........21.05/S (Mateuszek) 32.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/C 33.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 34.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 35.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ........ 22.05 36.Emilia_83.....Emilia...............27........wielkopol skie..........23.05/ S ( Adrian) 37.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 38.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 39.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 40.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/C (Karolinka) 41.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05/C (Amelia) 42.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05/S (Kubuś) 43.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk.........26.05/C (Zuzia/Majka) 44....x...................Ania.........22........wielkopo lska............26.05 45. nitka1984..........Anita........26........Krosno............ ......26.05/S (Szymon) 46.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 47.Justynka_87.......Justyna......23.....Nad morzem................31.05/ S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje penelopko za takie komplementy:P a wlosy to na swieta prostowalam a z natury mam sameee loki na glowie i do pasa . Zastanawiam sie wlasnie jak bede je myc hehe pod koniec ciazy, czy dam rade bo troche ich mam na glowie:P nitka1984- Szymonek slicznie:) takie proste imie a ma cos w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka mi też się podoba imię Szymon, ale jednak Jakub bardziej przypadł nam do gustu no i ładnie się komponuje z drugim imieniem i nazwiskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;) Wysłałam na pocztę zdjęcie brzucha z 18 tygodnia, przeglądam w necie inne brzuszki i mam wrażenie, że jestem płaska jak deska, chociaż czasem po dobrym obiedzie mam wrażenie, że brzuch jest dwa razy większy... Co śmieszne, Pani położna przy ostatniej wizycie u ginekologa zjebała mnie brzydko mówiąc, że w trochę ponad miesiąc przytyłam 4 kg, i że to za dużo jej zdaniem, tyle, że tego nie widać:)) Same możecie ocenić... Idę dzisiaj na rozmowę o pracę kolejną, trzymajcie kciuki:))) Pozdrawiam;) Co do wózków dla bliźniaków, mogę spytać koleżankę która ma ponad roczne bliźniaki jakiego uzywala i czy poleca :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poogladalam Wasze brzuszki i wpadlam w kompleksy normalnie. Wy macie takie gladziutkie brzuchy a ja normalnie jak wilkolak, bo mam tyle wlosow na brzuszku i to jeszcze czarne hehe. Kiedys pprobowalam zgolic ale wtedy bylo jeszcze gorzej jak wyrastaly na nowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×