Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość jduaciisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zachęcamy Was bardzo serdecznie do wzięcia udziału w naszym projekcie o nazwie: "Wspólnie tworzymy produkty", którą rozpoczęliśmy na Facebook'u kilka dni temu! Pragniemy, abyście mieli bezpośredni wkład w tworzeniu "BOBASOWEGO DZIENNIKA" - tak, nazwa została wymyślona przez jedną z mam i spodobała się również innym rodzicom (co zostało ustalone w drodze głosowania). Dzisiaj głównym tematem na naszej tablicy jest szata graficzna owego pamiętnika - możecie oddawać głosy na tą, która podoba Wam się najbardziej - mile widziane są też uwagi i propozycje zmian! Udział w akcji może wziąć każdy posiadający konto na Facebook'u, dlatego nie czekajcie i dołączcie do nas jak najszybciej - http://www.facebook.com/BabyOno ! Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałujcie się wwwwwwwwwwwwwww
dupęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęeee wieśniaarrrrrrrrryyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Trelevina - brakuje tu twojego stekania,ze obiad musialas gotowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropatydurniu
kropeczka ty powinnas miec nick SZPARA MIEDZY ZEBAMI hahaha ja pitole w ogole jak ty wygladasz hahahaahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnico
zazdrościsz jej tej szparki - to świadczy o powidzeniu głupia suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość octowa pani
o jaka cisza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAMUSIE
Witam, Wamusie, czyli WARSZAWSKIE MAMUSIE to organizacja zrzeszająca aktualne i przyszłe mamy z Warszawy. Nasza działalność polega na wzajemnym wspieraniu się w trudnej sztuce macierzyństwa. Pokazujemy sobie nawzajem, że bycie mamą może być wspaniałą przygodą. Uświadamiamy, że mama to atrakcyjna kobieta, która potrafi realizować swoje marzenia! Wamusie powstały z inicjatywy trzech mam: Agaty, Ilony i Magdy, które postanowiły pokazać, że mama może być zaradną, przedsiębiorczą kobietą, która świetnie organizuje sobie czas i rewelacyjnie godzi obowiązki mamy i żony z przyjemnościami i realizacją swoich pasji. Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku. http://www.facebook.com/#!/pages/WAMUSIE/240023819379206 Jeśli nas "Polubisz" będziesz miała dostęp do informacji o: - bezpłatnych spotkaniach dla mam, które odbywają się w Warszawie - naszych cotygodniowych spotkaniach - wydarzeniach dla mam i maluchów - organizowanych przez nas konkursach - organizowanych przez nas warsztatach dla aktywnych mam - bezpłatnych próbkach Macierzyństwo to wspaniała sprawa. Cieszmy się nim wspólnie! Pozdrawiamy, WAMUSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAMUSIE
Witam, Wamusie, czyli WARSZAWSKIE MAMUSIE to organizacja zrzeszająca aktualne i przyszłe mamy z Warszawy. Nasza działalność polega na wzajemnym wspieraniu się w trudnej sztuce macierzyństwa. Pokazujemy sobie nawzajem, że bycie mamą może być wspaniałą przygodą. Uświadamiamy, że mama to atrakcyjna kobieta, która potrafi realizować swoje marzenia! Wamusie powstały z inicjatywy trzech mam: Agaty, Ilony i Magdy, które postanowiły pokazać, że mama może być zaradną, przedsiębiorczą kobietą, która świetnie organizuje sobie czas i rewelacyjnie godzi obowiązki mamy i żony z przyjemnościami i realizacją swoich pasji. Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku. http://www.facebook.com/#!/pages/WAMUSIE/240023819379206 Jeśli nas "Polubisz" będziesz miała dostęp do informacji o: - bezpłatnych spotkaniach dla mam, które odbywają się w Warszawie - naszych cotygodniowych spotkaniach - wydarzeniach dla mam i maluchów - organizowanych przez nas konkursach - organizowanych przez nas warsztatach dla aktywnych mam - bezpłatnych próbkach Macierzyństwo to wspaniała sprawa. Cieszmy się nim wspólnie! Pozdrawiamy, WAMUSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsegfsgs
Glupie baby sobie stad poszly i dooobrze !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
I nie masz co czytać gnojówo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowaaa91
drogie majowki co sie tu porobilo...dosyc dlugo nie zagladalam i jestem przerazona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama z Maja 2011
szkoda, że już dziewczyny tu nie piszą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówka 2011
mija dwa lata odkąd się stąd zabrałyśmy - topik ucichł - jaka cisza a my nadal trwamy - można ??? można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej może jest kto chetny wznowić topik i pogadać o naszych już dwulatkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×