Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej to po prostu ja jestem

ktora bransoletke kupic???

Polecane posty

Gość hej to po prostu ja jestem
Gość wqb
a na jaka okazje chcesz zalozyc?w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to po prostu ja jestem
Yyy... nie wiem. Chcialam nosic na codzien, do pracy, do jeansow, ale fajnie byloby, gdyby nadawala sie do wszystkiego. Nie mam kasy na kilka. Myslisz, ze warto miec pare zaleznie od okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesz a tyjesz
ja bym 2 wybrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqb
mysle, ze warto dopasowywac ubrania do dodatkow. fajnie miec uniwersalne dodatki itp ale nie wszystkie za takie mozna uznac. moim zdaniem najladniejsze są te http://allegro.pl/item1187156333_pandora_nr_2_komplet_bransoletka_kolczyki_srebro.html oraz http://allegro.pl/item1181084833_bransoletka_modulowa_typu_pandora_rozne_wzory.html uwazam, ze beda dobre do pracy, na spacer, randke, swietny dodatek na impreze ale nie do sportowych ciuchow. mysle tez, ze zakladajac ktoras z nich musisz brac pod uwage ze ich kolorystyka powinna lączyc sie z kolorystyka ubran, dzieki temu osiagniesz fajny efekt a dodatki spelnia swoja funkcje czyli uzupelnia stroj, dodadza uroku, w przeciwnym razie beda wygladac komicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiego koloru ubrań masz najwięcej w szafie i najczęściej nosisz? to taki kolor bransoletki wybierz :) podobają mi się 2,3 i 4 4 dość ciekawa, bo pasuje do złotej i srebrnej biżuterii :) kolor również pasowałby do większości kolorów ubrań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to po prostu ja jestem
Dzieki za rade. Szukalam jakiejs czarnej bo pasuje do wszystkiego ale nie ma nic choc troche eleganckiego. No to jeszcze popatrze, ciekawe za ile pojda te od zlotowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to po prostu ja jestem
Ciuchy mam rozne, na pewno nic rozowego (bransoletka 2). Ale mi sie podoba :P Co do tej ostatniej - wlasnie zauwazylam... widzialyscie jaka roznica miedzy listem ekonomicznym a poleconym ekonomicznym? Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to po prostu ja jestem
Z wyjatkiem pierwszej sa do licytowania. A ile warto za nie dac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zauważyłam tą przesyłkę :O podejrzane nie wiem... powiem Ci myślę tak do 50zł maximum ciężko też ocenić, jak duże są te bransoletki, jeśli malutkie, to odpada, takie bransoletki muszą być dość duże, więc warto zapytać sprzedającego o rozmiar koralików/modułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorkaaqaaaaaaaa
http://allegro.pl/item1187156333_pandora_nr_2_komplet_bransoletka_kolczyki_srebro.html ta bedzie pasowala do czerwini, brązow itp odcienie, nawet do bieli i czerni jesli bedziesz miala cos jeszcze w brazie czy czerwieni. te natomiast http://allegro.pl/item1181084833_bransoletka_modulowa_typu_pandora_rozne_wzory.html 1 bedzie pasowala doslownie do wszytskiego, 2 do czerwieni, 3 brazy, czern itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to po prostu ja jestem
No zakladam ze to sa standardowe Pandory, to koraliki sa duze! Tak ok. 10x15mm - wszystkie. qweqwe - fajna stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci tak : wybór bransoletki zależy przede wszystkim od tego w jakim stylu się ubierasz, oraz jaką pracę wykonujesz. Czy tą bransoletkę chcesz kupić i nosić ją codziennie , po pracy, czy też do pracy,jeśli do pracy to ważne jest czy w Twojej pracy obowiązuje jakiś dress code, czy po prostu pracujecie w swoich zwykłych ciuchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wiadomo inną bransoletkę pasuje założyć pani urzędniczce w banku, inną pani sprzedawczyni w butiku, a jeszcze inną pani przedszkolance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×