Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabulina

Detal, który ma znaczenie

Polecane posty

a mi się wydaje, że zabulina ma racje i dobrze, że zwróciła na ten problem uwagę. trzeba być kompletnie pozbawionym zmysłu estetyki, by uważać, że nachalne banery w krzykliwych kolorach są ok. na szczęście mój zespół (był jaki był :P ) nie zastawił mi pół parkietu banerem... pomyślcie jak to potem będzie koszmarnie na filmie/zdjęciach wyglądać. no i jak zespół może stawiać reklamy to i fotograf też. a i kamerzysta się upomni o swoje miejsce, dekoratorka, a może i firma świadcząca usługi transportowe dla gości? i ze skrzętnie zaplanowanego wystroju sali weselnej zrobi się targowisko reklam... aha, z tego co mi się wydaje to temat jest skierowany do panien młodych, a nie członków weselnych kapeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje, że zabulina ma racje i dobrze, że zwróciła na ten problem uwagę. trzeba być kompletnie pozbawionym zmysłu estetyki, by uważać, że nachalne banery w krzykliwych kolorach są ok. na szczęście mój zespół (był jaki był :P ) nie zastawił mi pół parkietu banerem... pomyślcie jak to potem będzie koszmarnie na filmie/zdjęciach wyglądać. no i jak zespół może stawiać reklamy to i fotograf też. a i kamerzysta się upomni o swoje miejsce, dekoratorka, a może i firma świadcząca usługi transportowe dla gości? i ze skrzętnie zaplanowanego wystroju sali weselnej zrobi się targowisko reklam... aha, z tego co mi się wydaje to temat jest skierowany do panien młodych, a nie członków weselnych kapeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zespół jeszcze zanim przybylismy na salę porozkładał na stołach przy wazonach kilka swoich wizytówek jak to zobaczyłam myślałam, że szlak mnie trafi, na szczęście wizytówki bardzo szybko poznikały ze stołu, ponieważ zespół fajnie grał a dużo gości było dopiero w fazie ustalania terminu ślubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanko
ale zaraz zaraz kulturalnie rozmawia, może warto też przeczytać opinię drugiej strony? Co innego takie wulgarne bydło, które się wypowiadało kilka postów wcześniej. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×