Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agentka bardzo specjalna

Jak sobie poradzic z tesknota?

Polecane posty

Mowil, zebym skupila sie na wlasnym zyciu, zajela sie czyms. Ja stale sie czyms zajmuje, staram sie skupiac. Praca, spotkania z przyjaciolkami, wypady na miasto, internet i tak dalej. Ale jak ja mam to zniesc? Prawdopodobnie nie bedziemy sie widziec przez pol roku albo kto wie jak dlugo. :( Byly inne plany, zupelnie inne, ale zostaly zburzone i to nie z jego winy. Wojska amerykanskie wycofuja sie z Iraku. Nie wszyscy, ale spora czesc z nich. Moj ukochany jest teraz na miesiac w Iraku, gdzie musi 'wyczyscic' baze i oddac wszysto w rece Irakijczykow. Przez ten miesiac nie bedziemy mieli wcale kontaktu. Jakos to wytrzymam. Ale jak zniesc to, ze po tym miesiacu Marines wracaja musowo do USA zeby tam przejsc leczenie psychiatryczne (post traumatic treatment)? To moga byc 3 miesiace, a moze byc nawet 6 miesiecy. Plusem jego powrotu do USA bedzie, ze bedzie mogl sie ze mna kontaktowac stale, kiedy tylko bedzie chcial. Ale nic nie wiadomo kiedy bedziemy mogli sie zobaczyc. Obiecal, ze mnie nie zostawi. :( Boje sie. :( Jak mam sobie z tym poradzic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnucha 77
bedzie doobrze -co ma wisiec nie utonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnucha 77
mysle ze nigdy nie jestesmy pewni ,takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko bądx dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie ale jak sobie z tym poradzic? Z ta tesknota. Ja sie zamecze. Juz minelo kilka dni od jego ostatniego telefonu a ja tak strasznie tesknie. :( Nie moge patrzec na zadnego innego faceta. W obecnosci znajomych na sama mysl o moim J. mam lzy w oczach. :( Najchetniej bym sie polozyla i nie buzila do czasu jego powrotu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ot i cooo
Czego sie boisz glupia!???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×