Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotko mówisz na 10 października, to dobrze... pojdziesz lekarz Cie zbada i zobaczymy :) będzie dobrze! z resztą po co Ci to mówię, jak wiesz że tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie będzie! dziewczyny muszę Was opuścić bo koleżanka do mnie przyszła... postaram się być później jakoś:) buziaki, trzymajcie się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, no musi musi :), tylko wiecie już nic nie jest takie, jak było, powoli już się przygotowuje psychicznie na stres za kilka miesięcy, jak zaczniemy starania, bo teraz będę szybko musiała robić testy, beta HCG co 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki kończę prace... w końcu:) jak dotrę do domku i będę miała siły to jeszcze do Was się odezwę:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no się ropisałyscie :) Migotko też idę 10 października do gina:) do kontroli ale powiem wam że już się nei mogę doczekać jest to najwspanialszy facet zaraz po moim mężu jakiego poznałam. Ostatnio nawet mojemu mązowi powiedziałam jakbym miała 10 lat więcej to chyba bym podrywała mojego gina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, no to nieźle :D Ale powiem Ci, że ja też bardzo lubię swojego gina :), bo za tymi ginkami wcześniej, to nie przepadałam delikatnie mówiąc, choć jedna była na prawdę dobra ;). Poznałam go w makabrycznej sytuacji, ale uważam że mimo wszystko, to szczęście, że na niego trafiłam, wzór lekarza pod każdym względem...i jest tylko 11 lat ode mnie starszy, więc nie czuję przepaści pokoleniowej, o wszystko pytałam bez skrępowania i nie odpowiadał z łaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Kochana ja dopiero o 16 dlatego że ja prywatnie do niego chodzę. Ale jest zajeb....... normalnie trochę będę za nim tęskniła bo chodziłam co 4-5 tyg i się przyzwycziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też prywatnie, ale i tak ma długie terminy, ale teraz to spokojnie był termin na kiedy chciałam, bo wiedziałam, że jakoś ok. 10 paźdz. dopiero dobrze by było iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee no to dobrze że też nie ma takich odległych termminów i możesz iśc kiedy chcesz. Migotko a jak tam twoj mąz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ma dość odległe, ale mi teraz nie potrzebne jest szybkie pójście ;). jak mąż...no przeżył to mocno, mam wrażenie, że mocniej ode mnie, ale ma bardziej pesymistyczną naturę, ale jakoś dajemy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mi się tęskni za dużym brzuchem ale mój maż powiedział że wychoduje sobie taki i będę go mogła po nim głaskać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on też miał w tym swój wklad więc nic dziwnego że to przeżywa, będzie dobrze możecie mieć jeszcze gromadkę malych Migotek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, no to Cię mąż z tym brzuchem pocieszył :D a jak mały, w dzień też dobrze śpi, wcina dobrze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity to znowu ja hehe przepraszam ze ni9e zdazylam na wasza pogaduszke, ale bylam tak jakas zmeczona i poszlam na drzemke z mala, poszlysmy o 15 a wstalysmy o 17 takze troche dala mi pospac hehe :) a teraz trzeba sie zajac malenstwem bo sie wyspalo wiec duzo z wami nie popisze chyba ze wczasie przerwy albo jak mi das to na kolanach beda ja miec to bede wam odpisywac widze ze mamy bardzo wyksztalconych ludzi na topiku ja tylko skonczylam szkole informatyczno-wojskowa :(a potem wyjechalam do norwegii i tutaj mieszkam,ale za 6 lat planujemy z mezem zjechac na stale :) juz nie moge sie doczekac mam nadzieje ze szybko zleci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, spoko, zajmuj się córą ;) monia, syna dogląda ;), no to młody Ci ważył tak w sam raz jak na moją intuicję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Juleczka sobie lezy i bawi na macie :) i zerka na mnie :) a co do menu na urodzinki to sama nie wiem wiem tylko tyle ze na danie glowne bedzie kurczak w ryzu zapiekany w piekarniku :) hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jak sie urodzila to wazyla 3555 a mierzyla 49cm i byla taka drobniutka a teraz widzialyscie jaka smoczyca n zniej hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, to rozumiem że macie jakiś fajnych znajomych w Norwegii? :). Bo to różnie z tym jest jak się wyjedzie poza Polskę, choć w Polsce też różnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3,5 kg to wcale nie taka drobniutka ;), ja dokładnie tyle ważyłam, co Twoja córa :D. No teraz już na prawdę jak na swój wiek jest duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, ciesz się, że ładnie rośnie, bo to jak zapewne wiesz oznaka dobrego rozwoju...ja znam dziecko zdrowe, które mając 3 miesiące ważyło 4 kg, przy wadze urodzeniowej 3050 g...i szczerze mówiąc moim zdaniem było zachudzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my juz wykapane to znaczy Julcia juz po kapieli zaraz kladziemy sie do snu :) a wy juz spicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ja przed chwilką wstałam, zjadłam śniadanko i pomyślałam że zaglądnę do Was? Jak Wam minęła nocka?? Wyspane?? Aaa... i mam pytanko, może to głupie ale jak się wykonuje badanie glukozy? bo próbowałam coś znaleźć ale wyskakuje coś o obciążeniu glukozy, jedne panie piszą tam, drugie inaczej... że trzeba coś wypić... miałyście to badanie w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×