Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

nata ja w ciazy jadlam tylko folik :) i to mi wystarczylo a i milam pic sok z czarnej pozeczki ja tez jest w trakcie gotowania obiadu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S Nata pytalas jak pogoda u mnie wiec juz odpisuje... u mnie jest 13 stopni na polu nie ma slonca i wieje strasznie wiatr chcialm isc z corusia na spacer,ale sie boje bo ma katarek a ona tak lubi spacerowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia to dziwne ze tylko folik bo mi gin powiedzial ze te witaminy to juz do konca ciazy mam zazywac a wyniki mam super a ja juz obiad o 10 mialm gotowy:D tzn rosol bo 2 danie z wczoraj tylko ziemniaki zgotowac ale to jak maz z pracy wroci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tylko folik i to mi wystarczylo to mi pani w polsce kazala brac a tutaj jeszcze dostalam zelazo w norge a ja dzisiaj na obiad mam pierogi z miesem pycha kobity zrobione przez tesciowa :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja mam schizę na maksa, coprawda to prawie jak co miesiąc ale jednk inaczej, od 1,5 roku leczę niedoczynność tarczycy i wysoką prolaktynę, po przyjmowaniu tabsów cykle uregulowane na 33,34 dni jednak w tym miesiącu jest inaczej brak okresu, bolesność piersi i bóle miesiączkowe nasilające się po południu, dzisiaj 37 dc. rano robię test pewna na 80% bo cykle jak w zegarku od 1,5 roku a tu ........... JEDNAAAAAA KRECHA......... to już nie n moje nerwy. CO SIĘ DZIEJE ? POMOCY !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia czyli folik i zelazo to standard jak i u mnie no plus wit. dla kobiet w ciazy (zawsze lykalam jakis zesaw witamin teraz zamieniony dla mamus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia mi się lekarz pytał na wizycie czy biorę kwas foliowy powiedziałam że nie... przepisał mi prenatal complex, zapytałam czy muszę jeszcze barć kw.foliowy ale powiedział że przy tych witaminach nie muszę, więc nie biorę:) no u mnie też pogoda się bardziej popsuła, pada więc mowy nie ma o wyjściu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, nie denerwuj się! Ja mam te same problemy co ty (chociaż miesiączki jak w zegarku). Biorę euthyrox i castagnus (jestem po kuracji dostinexem). U mnie to jest normalne, co miesiąc mam takie objawy - ból piersi, wysoka temperatura, ból brzucha masakra i w ciążę jeszcze nie zaszłam :( Też co miesiąc mam doła ale kiedyś się to zmieni :) Grunt to pozytywne myślenie! Jak coś cię niepokoi to leć do gina. A ja laseczki postanowiłam, że za tydzień w środę pójdę na usg jajników - będzie akurat 13 dzień cyklu - może będzie pęcherzyk no i sprawdzę co się dzieje, że mnie tak prawy jajnik ciągle boli. Wkręcam sobie jakąś torbiel i jak nie zobaczę co jest to zwariuję. Fajnie, że tyle piszecie :-) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania...mnie tez bolal janik i milam torbiel ale mala i po mies kuracji tab. nie bylo znaku (ale mnie bardzo wtedy te jajniki bolaly) i nie ma do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się na torbiel leczyłam baaardzo długo :/ tyle że nie poszłam do lekarza od razu jak mnie bolało tylko po jakimś czasie wylądowałam od razu w szpitalu... już kiedyś o tym pisałam... niemiłe wspomnienia... mam nadzieję że to już nie wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! :) Nie odzywałam się, bo neta nie miałam, właśnie nadrabiał i czytam, co napisałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak tak piszecie o badaniach, objawach, dolegliwościach...to ja wiem jedno, że jestem bezobjawowa, mam wysoki próg bólu, co wcale nie jest takie dobre i muszę robić regularnie badania choćby krwi, bo jak się coś przypałęta, to długo nawet nie będę tego czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie bez zmian piersi obolałe , brzuch trochę odpuścił zamówiłam na allegro ten test ACON jak będzie negatywny muszę lecieć do gina tak czy tak........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miałaś wcześniej nieregularne, to to może powracać, ale nawet jak Ci się tydzień opóźni, to nie musi nic znaczyć...no i możliwe, że ciąża, tylko test jeszcze nie wykazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity ja tylko na sekudke powiedziec ze u mnie wszystko ok. a co u was?? pozdrawiam buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja dzisiaj mam awarię w domu :/ brak wody, coś rury zatkało nie wiem :/ mąż od rana przy tym siedzi i dalej nic... masakra jakaś :/a jak leci już woda to muł, w ogóle nie da się nic zrobić :/ odezwę się później bo teraz nie mam nawet głowy.... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wykończona tym dniem... dobrze że już koniec. Z wodą w domu trzeba się będzie męczyć jeszcze jutro :/ trzeba kuć, wiercić w ścianie... już nie mogę taki syf że szok. Do tego pokłóciłam się z mężem... aaaa w ogóle ten dzień do bani jest :( zaraz się kładę spać z tego wszystkiego... przepraszam że Wam tak ględzę ale musiałam się wygadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Nata niestety tak to nieraz bywa że się dzień chrzani:/ a dziś jest nowy dzionek i będzie lepiej:) Dorota i inne zaciążone jak się czujecie???? Migotka jak twoje samopoczucie???? U mnie jest dobrze w sumei nie mam na co narzekać. Wczoraj pierwszy raz zjadłam schabowego usmażonego i małemu nic nie jest:D Pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Monia no nowy dzionek ale problemy z tą wodą dalej są :/ mam nadzieję że dzisiaj już będzie wszystko naprawione :) ja czuję się dobrze, nawet poranne nudności trochę minęły, przynajmniej od 3dni jest ok :) to dobrze że po schabowym nic małemu nie dolega... a jak będzie miał na imię??(jeśli można wiedzieć) bo albo przeoczyłam albo nie pisałaś tego :p odezwę się później jakoś:) pozdrawiam! dziewczyny piszcie co u Was..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) sorki, że się tak długo nie odzywałam, miałam kilka ciężkich dni..:( czuję się fatalnie:( nie wiem czy to przeziębienie czy co mnie dopadło:( jajniki mnie strasznie... hmm jak to nazwać.. rwą, jak się przeciągam albo przekładam w łóżku z jednej strony na drugą albo też jak np. zakładam spodnie.. miałyście coś takiego?? do tego mam katar, lekką temperaturę i strasznego lenia;p @ ciągle brak ginekologa mam dopiero w październiku buziaki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity ja mam chwilke czasu wiec pisze obiad na piecu sie robi w sumie juz sie konczy robic :) Julcia sie bawi, ale zaraz pora spania... Nata nie chce cie straszyc, ale mi w pierwszej ciazy tez tak nagle mldlosci ustapily i okazalo sie ze to ciaza obumarla przypomne ze to byl 3 miesiac ... ale mam nadzieje ze u ciebie tak nie bedzie i jest wszystko wpozadku oczywiscie trzymam kciuki :D tylko sie nie martw kochana monia ja na szczescie moglam jesc wszystko i moja mala nie miala kolek a tak sie ich balam :) migotka I ANIA co u WAS?? i dorotka jak sie czujesz ?? POZDRAWIAM BUZIACZKI DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babki !!! migotka no wkoncu sie ocdezwlas :) Nata wspolczuj Ci ja nienawidze takiego balaganu gdy jest remont malowanie itp... monia szczesciara :P niedosc ze plodna jak...to i ciaze super zniosla i dzidzi spi jak trzeba i jeszcze jesc moze co chce ...normalnie zazdroscic:D ...a wlasnie jak maly bedzie mila na imie? Femme mnie jak bolaly jajniki tak mocno okazalo sie ze to torbiel...a dlaczego az tak pozno do gina? edzia a dziekuje czuje sie super i oby tak dalej :) ja tez obiadek pomalu gotuje kapustak zasmazana kurczaczek kartofelki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój gin rządzi na urlopie:) i dlatego tak późno:/ oj kurde oby to nie był torbiel, miałam ostatnio to paskudztwo na kości ogonowej a później na pachwinie:( ale to może nie takie same?? ja byłam u ginekologa jakiś 4 miesiące temu i wszystko oki z jajnikami było, no ale już troch czasu minęło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata no ja też się cieszę że mogę dietę o schabowego rozszerzyć:) mój synuś ma na imię Aleksander (Alek). Ach mdłości cię dopadły współczuję :/ ale miną Edzia ja też się tych kolek boję dlatego tak się tykam jedzenia jak pies jeża:/ ale nie chcę żeby mały cierpiał bo mi się zachciało czegoś zjeśc. Dorota no tak to bym tego nie ujeła że można mi zazdrościć i ciązy się balam a teraz kolek u małego też się boję, a z płodnością to akurat się cieszę że tak szybko mi się udaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia napewno bedzie dobrze najgorsze sa 3 miesiace zreszta co ja ci bede pisac jak sama wiesz wkoncu jestes doswiadczona mamuska :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Jak ostatnio poważne problemy z netem i się nie odzywam, ale za to ile zaległej roboty zrobiłam :D Mam się dobrze, właściwie prawie normalnie, teraz czekam na okres...na razie właściwie nie mam śluzu...No musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny! u mnie dzisiaj lepszy dzień, mam już wodę w domu, co za ulga... ale przyczyna braku jest zaskakująca, w rurze była jakaś szmata, nawet nie wiem jak się tam znalazła ale mój mąż z wujkiem dali rade i po problemie :p ja czuję się ok, przed chwilą zjadłam śniadanko, trochę na siłę bo brak apetytu z rana ciągle dokucza, mdłości chyba z powrotem wróciły bo mnie mdli teraz po jedzeniu.... wizytę mam we wtorek, mam nadzieję że jest wszystko dobrze :) edzia trochę mnie zmartwiłaś powiem szczerze, ale mam nadzieję że u mnie wszystko ok, a czy miałaś przy tym jeszcze jakieś inne objawy? plamienie czy coś innego? jak córeczka? pewnie grzeczna jak zawsze 🌼 dorota na szczęscie już po problemie, ale dzisiaj czeka mnie sprzątanie... trochę tego jest ale powolutku dam radę :) jak się czujesz? femme na pewno wszystko będzie dobrze :) monia piękne imię dla synka ❤️ ja już po cichu też mam imiona, w sumie to mąż wyszedł z pytaniem, czy chciałabym dziewczynkę, czy chłopczyka i ewentualnie imiona :) wiem, wiem że to jeszcze za wcześnie no ale tak po cichu już wiem heh migotka właśnie chyba wszystkie zauważyłyśmy że coś mało jesteś ostatnio z nami :) ale cóż zrobić jak net szwankuje... :p to dobrze że u Ciebie w porządku, tak ma być :) i będzie wszystko ok, zobaczysz :) a jak reszta dziewczyn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzin dobry... super sie z rana czyta jak u kazdej z nas wszystko wpozadku :) Ja sie czuje dobrze, wczoraj troche sobie za duzo pozwolilam bo bylam z malym w zoo troche go ponosilam i wieczorkiem mnie brzuch bolal...czasem to zapominam ze jestem w ciazy i takie sa efekty..:( ale napewno wszystko jest dobrze :) Monia maly ktorym sie opiekuje to tez Alexander:D ale mowimy na niego Puffi :D Dzis ostatni dzien w pracy i weekend :D super :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×