Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość katastrofaaaa!!!!!
jak przetrwać to czekanie? nie umiem się skupić na pracy co chwile chce mi się płakać to już 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka na pewno będzie wszystko dobrze:) dziewczyny nie dziękuję Wam jeszcze, bo ten mój lekarz kochany musi mi potwierdzić:) ja też dziś leniuchuję, jeszcze w łóżku leżę hehe:) ale już czas wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofaaaa!!!!!
femme gratulacje! czyli za niecałe 9 miesięcy będziesz patrzeć na swojego dzidziusia cieszę się, że Ci się udało mimo że Cię nie znam to musi być wspaniałe uczucie zobaczyć 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...ale syski nie bola mnie juz od ponad mies. :P :P do gina ide 10.10 i wole nie panikowac ze cos nie tak skoro kazdy gin. mowi ze ciaza rozwiaja sie 100% i zadnego zagrozenia nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katastrofaaa, bo może jest jeszcze za szybko na objawy.. nie wiem czy czytałaś poprzednie posty, mi test tydzień po spodziewanej @ wyszedł negatywny, i dopiero w zeszły piątek wyszły dwie kreski, a @ miałam dostać 3.09, spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotaka soooo:P:P tyle na raz napislayscie ze nie moglam sie polapac :D kobitki ja mykam pomalu do pracki ...moze wieczorkiem wpadne a ajk nie to jutro przed 9 bede :P papap milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katastrofa, spokojnie bo i tak trzeba czekać, wiem wiem że jest ciężko, ale dasz radę :). Masz jakąś diagnozę, za niski progesteron tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano femme ma rację z testami ciążowymi jest różnie, bo różnie jest z przyrostem beta HCG, co o niczym jeszcze nie świadczy, jak jest niski, czy wysoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś w domu i co prawda na nogach od 8, ale dopiero niedawno się z piżamy przebrałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, te testy różnie wychodzą.. dziewuszki ja uciekam, bo już się muszę zbierać:) może uda mi się wejść jeszcze wieczorkiem:) buziaki:* katastrofaa nie denerwuj się bo nerwy wszystko komplikują i psują. odczekaj jeszcze z tydzień i jak @ nie przyjdzie to zrób test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale tu tłoczno od rana aż miło ja przed chwilą wstałam, pozwoliłam sobie na dłuższe leżakowanie zjadłam śniadanko, teraz piję herbatę i zaraz witaminki trzeba połknąć dzionek zapowiada się ładny bo słoneczko już świeci i cieplutko jest... ale powiem Wam dziewczyny że już się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty migotka to dobrze jak już były "przytulanki" z mężusiem tylko jestem takiego zdania jak dorota NIE PRZYZWYCZAJAĆ SIĘ DO GUMEK! hehe i właśnie miałam pytać czy się nie bałaś ale doczytałam że napiałaś... dobrze że wszystko poszło ok a jaką Ty masz pogodę??? dorotka to dobrze jak brzusio rośnie, niech maluszek już się troszkę rozpycha heh wiesz że u mnie też jakaś grypa chyba panuje, bratowa chora, moja mama tak samo i u męża w rodzinie też chorują... ja się trzymam póki co mam nadzieję że mnie nie dopadnie! ja uwielbiam urządzać dom zmieniać wystrój i w ogóle i jak z pogodą u Ciebie?? femme gratuluję!!! świetnie że i Tobie się udało :) skopiowałam swój post bo chyba żadna laseczka go nie przeczytała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry nata, zapomniała odpisać o pogodzie ;), u mnie jest ładnie, piękna jesień. a jak u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity straszmnie tu tloczno sorry za bledy ale pisze jedna reka bo mam Julke na kolanach witam was po weekendzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie wam pochwalic kupilismy z mezem samochod i wygralismy w duzego lotka 94 zl hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej migotka mam sie wspaniale wlasni zrobilam sos z kurek zajebisty :P a co u ciebie babo dawno cie tutaj nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, pisalam wyzej co u mnie, dawno mnie nie bylo, bo netu nie mialam :D W skrocie powiem Ci, ze ok, sluz sie zmienia, seksik z gumka jest, powoli do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka szalejecie nie czytalam jeszcze co napisalyscie bo jestm w biegu... wybacz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka u mnie też piękna pogoda... niech grzeje i do świąt, nie mam nic przeciwko :p co do wizyty to mam jutro na 9.15 :) a później fryzjer :p edzia a jaki samochód kupiliście??? i gratuluję wygranej :p ja to w totka jedynie jakoś 30zł wygrałam ale to ze 2lata temu hehe przepraszam że nie pisze częściej ale stoje przy garach i gotuję obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zas :D monia odezwij sie:P Nata u mnie sloneczko i 22 st. w cieniu :) co do herbaty jezeli pijesz czarna to tylko jedna filizanke\kupek dzinnie to samo kawa...w szpitalu bardzo mnie na to uczulali... a nalepeiej to soki, wode i herabe owocowapic Zastanawimy sie z moim M co zrobic ze scianami w sypialni jakis kolor czy tapeta? narazie sa biale ale...cos musimy wymyslec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, maluj ściany na zielono :D. My tak mamy ;) i jakoś w październiku znów odnowimy na zielono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe na zielono to ja nie moge :D :D bo to najwiekszy wrog druzyny pilkarskiej ktorej kibicuje moj M :D ...zastawilam sie nad liliowym (klub M )... moze jakies paski liliowe bezowe...teraz mam cala sypialnie biala :D jedynie garderoba jest w kolorze drewna :D ... pewno tak zostwie liliowy i krem, bez :P a jak sie urodzi dziewczynka to cos w bladym rozu dodama ajk nie to tak zostanie:D wiecej pomyslow nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×