Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hehe no tak Ty i ta Twoja różyczka :P no ale jeśli masz być spokojniejsza to pewnie zrób badanie i już :) ja w środę idę oddać mocz :) wiesz co kochana, ja uciekam bo plecy mnie bolą już od tego siedzenia... możemy ugadać się znowu na jakiś dzień, chyba że będziesz jeszcze dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jednym zupełnie zapomniałam spytać, hmm ale chyba niemożliwe żeby to lekarz przeoczył. Bo jakiś mały polip prawdopodobnie przez rewolucję hormonalną, jak zaszłam mi się pojawił i teraz zapomniałam o to spytać, no ale chyba go nie ma już, skoro lekarz tydzień temu nic o tym nie wspomniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK niech będzie czw, ale jakby co, to Ci napisze, bo jeszcze nie wiem, czy na pewno dam radę w czwartek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś nie dała rady w czwartek to napisz o jakimś innym dniu :) już się dostosuję tylko nie pon, bo znowu wizytę mam :P również życze miłego dnia, odpoczywaj sobie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale sie nadrukowalyscie szkoda ze mnie nie bylo bo fajnie jest z wami popisac :) u nas wszystko dobrze czujemy sie wysmienicie ale pogoda nie sprzyjajaca pada deszcz,ale dajemy rade:) co do czwartku to i moze ja bede :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) edzia byłoby świetnie jakbyś się do nas dołączyła w czwartek :D tak samo reszta dziewczyn 🌼 ja się już kładę bo padam na twarz, ogarneło mnie spanie okropne heh ale jak zwykle obudze się w nocy i 2 godz będę się męczyć zanim zasnę, no ale coż... życzę miłych snów ❤️ buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) widzę że u Was wszystko w porządku:) ja się czuję tragicznie:( wymiotuję normalnie przez cały dzień, nic nie mogę zjeść i w dodatku kręci mi się w głowie:( masakra:( z dnia na dzień coraz gorzej:( ale nie myślcie że narzekam, wiem że to minie i tak się cieszę z mojego maleństwa:) ja mogę cierpieć ale niech ono będzie zdrowe:) wzięłam urlop w pracy bo szefowa na mnie patrzeć nie może hehe:) do lekarza idę 4.11:) już nie mogę się doczekać:) w ogóle to całe dnie leżę w łóżku, nic mi się nie chce, nawet kompa włączać;p to tyle co u mnie:) pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) widzę że u Was wszystko w porządku:) ja się czuję tragicznie:( wymiotuję normalnie przez cały dzień, nic nie mogę zjeść i w dodatku kręci mi się w głowie:( masakra:( z dnia na dzień coraz gorzej:( ale nie myślcie że narzekam, wiem że to minie i tak się cieszę z mojego maleństwa:) ja mogę cierpieć ale niech ono będzie zdrowe:) wzięłam urlop w pracy bo szefowa na mnie patrzeć nie może hehe:) do lekarza idę 4.11:) już nie mogę się doczekać:) w ogóle to całe dnie leżę w łóżku, nic mi się nie chce, nawet kompa włączać;p to tyle co u mnie:) pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobity Julcia padla jak muchy bo nie spala od 15 "gazdzinka jedna" ale jak nie chciala spac to jej nie usypialam na sile :) oj femme wspolczuje ja sie tak czulam do 6 miesiaca zmartwie cie :) potem miesiac super i znowu to samo :) ale warto warto nata jak tylko bedzie czas to pewnie ze z wami popisze :) miigotka jak tam zdrowko?? a co u doroty to juz 19 tydzien u niej juz niedlugo bedzie polowa :) monia dajesz sobie rade?? pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki.... no tak u mnie 19 tydz. tak szybko mija tydzien za tygodniem az trudno uwierzyc. Malenstwo delikatnie "kopie" i juz nie mozemy sie na nie doczekac. Pomalu zastanawiamy sie nad imieniem i dla chlopczyka i dziewczynki. Czuje sie ok. tylko sil i czasu mi brakuje nawet zeby do was zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czwartek dzisiaj i 10 sie zbliza ja teraz jestem bo julka grzeczna a nie wiem co bedzie za 30 min. w sumie to powinna spac,ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata, nie spać pisać :D edzia, pisz z małą ;) dorcia, już się tak nie objadaj ;) monia, a Ty gdzie się podziewasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ze tak zadko pisze ale wiesz dziecko obiad itp.jak narazie to musze leciec do dziecka bo sie obudzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×