Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magd.0

Związek na odległość

Polecane posty

Gość Magd.0

Właśnie mój mąż oświadczył mi że wyjeżdża na rok do pracy za granicę. Zamurowało mnie . Tym bardziej że w nasze pożycie wkradła się rutyna i nie układało się między nami za dobrze. Mamy małe dziecko. Niestety mam koleżankę której związek się rozpadł właśnie na odległość.. Rok to długo płakać mi się chce .... a on tak swobodnie o tym mówi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
to bardzo dziwne że sam zdecydował nawet nie zapytał cie o zdanie, przeciez jesteś jego żoną i powinniście razem podejmować takie decyzje. jeżeli jedzie na rok to przecież może zostanie na dłużej. To jakby porzucenie żony... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
nie pisz proszę związek na odległość, on powinien ci zaproponować wspólny wyjazd !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnego masz
męza że nawet tego z tobą nie skonsultował, a tylko łaskawie powiadomił. Ja pierdziu, co za małzeństwo - chyba tylko z nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magd.0
On mi o tym dziś powiedział . Zapytał czy to dobry pomysł że to najlepsze rozwiązanie w naszej sytuacji to co miałam powiedzieć nie jedź bo ja cię strasznie kocham nie wytrzymam bez Ciebie albo nasz związek tego nie wytrzyma????? Spytałam go czy możemy jechać z nim... To powiedział że on będzie miał służbowe mieszkanie i że wróci za rok i będzie tęsknił... widziałam że jest podekscytowany tym wyjazdem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
no to co, w służbowym mieszkaniu żona nie może mieszkać? przecież jak firma wysyła to biorą takie rzeczy pod uwagę, nie jesteś jakąś panną tylko żoną. Może za odrobiną dodatkowych pieniędzy z jego strony wynajmą mu większe mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzaj się. Albo jedziesz z nim, albo on nie jedzie - krótka piłka. Wytłumacz mu, że wasze małe dziecko potrzebuje OJCA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×