Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojona swoją postawą

czy któraś z Was nie robiła loda bo sie tego brzydzi?

Polecane posty

Gość zaniepokojona swoją postawą

jak w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ja :) próbowałam kilka razy ale tak mnie to obrzydza ze nie moge i juz, mój mąz to rozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wcześniej sie brzydziłam
byłam w związkach, ale nie potrafiłam się przemóc, potem poznałam mojego obecnego towarzysza (:P) i wprost nie moge sie oprzeć by nie liznąc ...ehhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbnbnbbnnvn
Liyah - pewnie cię zdradza, każdy facet chce loda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona swoją postawą
mnie facet wmawia ze kazda to robi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wcześniej sie brzydziłam
oj nie każda, ale ci wcześniejsi tez mi to wmawiali, że jestem jakas "inna" bo wszystkie robia, a to gówno prawda!! To trzeba CZUC, że sie chce..bo jaka to przyjemność jesli robi sie cos na siłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keishaaaa
nie kazda zna malzenstwo on 24l ona 23l i mu nie robi bo sie brzydzi a on jest taki przytsojny mniam! on sie żali kolegom dziwie sie jej bo on jest taki przystojny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keishaaaa
oj powtorzylo mi sie. niewiem jak mozna sie brzydzic rozumiem chlopakowi ale męzowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona swoją postawą
jakos nie porafie sobie wyobrazic ze facet sie spuszcza do buzi! przeciez to takie poniżajace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzaca, doswiadczajaca
dziewczyny nie badzcie egoistkami jak facet was rznie to fajnie coo? ale juz od siebie to nie nie bo fuj...jasne ze fuj, lizac sie po genitaliach..ale wiedzac jaka to przyjemnosc sprawia facetowi ...obrzydzenie mija,a pojawia sie nawet rozkosz..trzeba jedynie przestac myslec o wlasnej dupie a skupic sie troche na swoim partnerze i wszystko wtedy jak sie okazuje mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzaca, doswiadczajaca
dziewczyny oj dziewczyny wierzcie lub nie- kazdy facet zdradzi predzej czy pozniej jak nie dostanie loda....praktyka,obserwacja, fakty, nauka..a spuszczanie sie do buzi nie jest wcale ponizajace..jesli macie do siebie zaufanie,kochacie sie i traktujecie to jako urozmaicenie zeby zaserwowac sobie jeszcze wieksza dawke rozkoszy to wszystko ok. och...kocham seks...jeszcze tylko 2h i bedziemy sie tak grzmocic jak nigdy wczesniej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keishaaaa
tez mysle ze facet nawet najwierniejszy nie wytrzyma bez loda:/ (ps nie musi ci sie wcale spuszczac od buzi ja tego akurat nie lubie i mój mąż spuszcza mi sie np na brzuch). czy twój partner robi ci minetke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona swoją postawą
wiem do czego zmierzasz i on sam ten argument podal ale ja go do tego nie muszam! sam chce! jakbym wiedziala ze to że robi mi minetke bezpośrednio sie łaczy ze zrobieniem mu loda to bym tego nie chciala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhsjcjsc
ja nie robie bo mam przy tym zawsze odruch wymiotny:) a jak mu robie dobrze to wkłada go coraz głębiej i boję sie ze sie zrzygam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna nie piescic
ukochanego faceta ustami? :o brzydzicie sie jego ciala? :O to moze lepiej idzcie do zakonu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to lubie
uwielbiam swojego meza w ten sposób zaspokajać. kwiczy wtety jak dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jak robia loda brzydal
om :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję żonom brzydali
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe*
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahhhaaaaaaa
ciekawe jak robia loda brzydal om współczuję żonom brzydali :D:D🖐️:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojnym same robią w kiblu
na dyskotekach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy przecież
myslę, że chłopak czy mąż będzie miał duzo większe szanse kiedy będzie dbał o higienę, zwłaszcza gdy dokładnie wyszoruje ptaszka przed igraszkami z ukochaną. wtedy dla dziewczyny seks oralny może być przyjemny. i wcale nie musi kończyc się ejakulacją w ustach. to akurat trzeba lubic. jak sobie pomysle, że faceci w podróży zatrzymują się na przygodę z taką "przylaszczką" to mimo wykonywanej profesji współczuję im brać do ust smierdzącego, oblepionego kut... na sama myśl mam odruch wymiotny. swoja drogą nie nalezy zakładać, że facet, któremu zona (dziewczyna) nie robi loda zdradzi. jesli naprawdę kocha to znajdzie przyjemność w seksie, tak jak i w dawaniu przyjemności. są większe tragedie niż brak damskich zębów na ptaszku i ludzie sobie z tym radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona swoją postawą
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda się brzydzi ale
Każda się brzydzi ale niektóre to robią i wolą sobie wmawiać że wcale się nie brzydzą, ale co jest obrzydliwe to jest, nawet robaki można zjadać podobno glista ludzka wyciągnięta z odbytu seksualnego partnera ..i pożarta z apetytem.....jest też smakołykiem i dowodem miłości do faceta...walcie się i oblizujcie glisty....wy spermożery obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podobno glista ludzka wyciągnięta z odbytu seksualnego partnera ..i pożarta z apetytem.....jest też smakołykiem i dowodem miłości do faceta..." to jest dopiero chora wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe*
tekst faktyczie przedni:D:D:D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda zona
pierwszy raz spotkałam sie ze stwierdzeniem ze kobieta nie lubi robic loda swojemu mezowi.jestem w szoku!!! nie piszcie ze zadna kobieta tego nie lubi bo to nie prawda.Ja nigdy nie mialam tego problemu :-) lubie seks i milosc francuską :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam i robię
Bardzo z mężem lubimy seks oralny (w obie strony), nie wyobrażamy sobie seksu bez tego. Ja autentycznie prędzej bym zrezygnowała z minety, niż z robienia mu loda :) Uwielbiam jego penisa, nic mnie tak nie podnieca, jak robienie mu dobrze, jego pomruki rozkoszy... hmm... aż się rozmarzyłam :P Czasem w jakieś stany metafizyczne wręcz człowiek wpada przy takim seksie, jak się złapie rytm i zatraci, to jak jakaś pieprzona tantra :D Robię mu to "do końca", jest to całkiem naturalne, on też mi robi dobrze ustami aż do orgazmu i cały się musi męczyć z moimi wydzielinami :P Poza tym lubię czuć jego orgazm i jeszcze potem go pieścić delikatnie. O kurczę, właśnie sobie uświadomiłam, jak fajnie z mężem mamy :) Kobiety, które tego nie lubią... Myślę, że często jest to jakieś nierozbudzenie seksualne, może nie ten partner, nie wiem. W każdym razie współczuje, bo z tego można czerpać garściami (rozkosz, bliskość, wszystko). I proszę dewoty, o nie wpieranie nikomu bzdur w stylu: "każda się brzydzi, tylko udaje, że nie" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam i robię
"te forum nie jest przeznaczone na zakladanie tego typu niedojrzalych i plytkich tematów" Tak, za to na pewno jest przeznaczone do zakładania głębokich, światłych, śmiertelnie poważnych tematów :D Chcesz porozmawiać o religii, fizolofii, czy pokoju na świecie? :classic_cool: A w tej wypowiedzi skrywają się głębokie problemy z mózgownicą i bardzo współczuję tej osobie, która to napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia :)
Ja długo nie robiłam tego mojemu facetowi a obecnie mężowi. Po pierwsze się brzydziłam, po drugie on nie nalegał bo mówił że mnie sznuje i nie będzie wymagał odemnie takich rzeczy. Raz nas poniosło i zrobiłam to. Nie dość, że nie było źle to teraz robię to ciągle. Obydwojgu sprawia to radość. Ale nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×