Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochamCieS

związek na odległośc ... czy ktos z obecnych tez za kimę tęskni ?

Polecane posty

Gość kochamCieS

On Jordania ... ja Polska ... tak mi go brak !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamCieS
za kimś tęskni* miało być ... echh powinnam byc blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m3miasto
my mieszkamy razem a nasz zwiazek jest jak te "na odleglosc"....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamCieS
praca ? czy tak metaforycznie ? Matko doceńcie to że macie siebie obok ... ludzie nie potrafią docenic tych codziennych drobiazgów ... bycie razem w sensie obok wydaje sie tak oczywsite :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m3miasto
na poczatku dzielilo nas tylko kilka godz drogi... jak zamieszkalismy razem,to sie zaczelo chranic, jak wpadlismy to zaczela sie masakra... ja w pracy-on w domu, ja wracam-on-np teraz na rybach... albo u kolegi...albo gdziekolwiek indziej;/ zero kontaktu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eau de source
on usa, ja najpierw polska, potem anglia, teraz kanada za 2 miesiace w koncu razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamCieS
porozmawiaj z nim ! Znam ten schemat ! Mócj poprzedni związek rozpadl sie w taki sposób !! Musisz rozmawiać, nie zekaj az On wyjdzie z inicjatywą, ale tez nie zadręczaj pretensjami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m3miasto
pewnie juz nie mozecie sie doczekac:) szczescia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eau de source
juz prawie 5 lat tak tesknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m3miasto
porozmawiaj z nim ! Znam ten schemat ! Mócj poprzedni związek rozpadl sie w taki sposób !! Musisz rozmawiać, nie zekaj az On wyjdzie z inicjatywą, ale tez nie zadręczaj pretensjami ! to nie takie proste...nawet obiadow nie jemy razem...mijamy sie w drzwiach...to chyba zaszlo juz za daleko... boje sie,ze znowu mnie zdradzi... szzescia i powodzenia Ci zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamCieS
eau de source - my juz na dobre razem, dopiero za 7 msc. długo juz tak jestescie osobno ? My dopiero 3 msc a ja juz nie daje rady :( tak chce go dotknąć :( jak dajesz rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eau de source
och Agentka bardzo specjalna musi ci byc bardzo ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m3miasto
eau ale dobrze, ze dajecie rade... w koncu sie doczekacie szczesliwego kresu rozlaki i bedziecie razem:)) andrzej-ktos musi miec gorzej, zeby inny zobaczyl, jak ma dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamCieS
w iraku ? jest arabem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eau de source
no juz prawie 5 lat, najgorzej bylo jak bylam w polsce bo wtedy widywalismy sie raz na 3 miesiace 4-5 dni plus roznica czasu czyli nie moglam go uslyszec rano bo u niego byla noc. juz 2 lata po slubie jestesmy, czekam na ''green card''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m3miasto
wspolczuje Wam laski i trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamCieS
my zawsze powtarzamy sobie iz jedynym plusem owej sytuacji jest ffakt, że przez te potworną rozłąkę potrafimy docenić czas, który mozemy spędzić współnie, że nauczy nas to doceniać zwykłe przyziemne sprawy. Jak własnie wspólny posiłek, a raczej mozliwosc spozycia go razem ... byle tylko przetrwac i będe najszczęsliwsza na świecie !!! ale teraz jest mi tak cholernie cięzko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamCieS
wy przynajmniej jakoś sie widujecie my studiujemy On w Jordanii Ja w Polsce i nie da sie na dluzsze wizyty tego pogodzic ... własciwie zyjemy tak od wakacji do świąt od świt do wakacji i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eau de source
kochamCieS to prawda, ja doceniam nawet fakt ze teraz choc dalej dzieli nas jakas tam odleglosc mozemy przynajmniej powiedziec sobie dzien dobry i dobranoc nie budzac sie nawzajem (roznica czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamCieS
u S. jest godzina na plusie więc nas cale szcęscie problem czasowy tez nie dotyczy :) Tez to doceniamy ! Zresztą my i tak zarywamy noce na kompie, bez przerwy jestesmy w konakcie ... najgorsze ze tych emocji, tej tęsknoty ... ja juz po prostu nie potrafie wyrazic tego co czuje słowami, to jest tak intensywne nie mam słów, aby oddać jak mi go brak ... to mozna tylko dotykiem, gestem ... przyspieszyc czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eau de source
kochamCieS to dobrze ze jestescie w ciaglym kontakcie, to bardzo wazne aby uczestniczyc w zyciu tej drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×