Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzianietka

Slubny na czarno

Polecane posty

no ale też bezsensu jest dać dziecku imię nietypowe, czy jakies dziwne, bo z tego dopiero moga miec dzieciaki ubaw hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja dzisiaj byłam u lekarza i mój robił mi póki co usg dopochwowe widziałam bijące serduszko :) dzidzia ma 1cm :D i to jest 7tc, termin 11.04. powiedział ze jak na ten etap wszystko jest tak jak być powinno, muszę powtórzyć badania na tarczycę i za 3tygodnie znowu idę oglądać skarba póki co chodzę do lekarza który prowadził ciążę mojej bratowej, był dosyć długo ordynatorem w Trzebnicy. W ogóle to mi się tam bardzo podoba bo jest położna, a nie w każdym prywatnym gabinecie jest, jest czystko, mają nowy sprzęt itd. i nawet nie jest jakoś tak strasznie drogo No i mam już kartę ciąży :) a czuję się różnie, zmuszam się trochę do jedzenia, jak jem zaraz po przebudzeniu banana to jest ok, ale nudności pojawiają się wieczorem do pracy chodzę normalnie, tzn krócej trochę siedzę i zabieram robotę do domu :) wredniak bardzo się cieszę że wszystko dobrze i ciągle trzymam za was kciuki :) będziecie mieli dzidzię rybkę, to bardzo dobry znak, ja jestem ryba więc wiem co mówię ;) sękata co do imienia to my akurat mamy problem z głowy bo od dawna wiemy że chłopak to Aleksander a dziewczynka Lena albo Hania http://gorny.edu.pl/imiona/ tutaj masz ranking imion, może coś wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawi super!! hihih 1 cm szczescia mowisz? :) ja mam ponad 7 cm hihi a co do gabinetu gdzie jest połozna u nas też jest położna u lekarza, a chodze prywatnie, super babeczka, zanim weszłam do gina to ona mi wyjaśniła duzo rzeczy. a nagadałam sie jak z kolezanka hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadałam z Mężutem o tych imionach i w rachube wchodzi jeszcze tak: na pierwszy miejscu Antoni (Antoś, po mojej Teściowej ;) ) albo Maksymilian (Maks, Maksym, Maksio) albo może Cezary :P (Czarek, Czaruś?) pczywiście nie obyło by się bez 'ale' czyli Antoni- mogą wołac do niego Antek albo Tosiek a to mi się nie podoba, Maks- troche jak do psa, Cezary Cezary (z 13 postrunku :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sękata mi się czarek bardzo podoba :) ale faworytem jest kacper tyle że mąż powiedział że nigdy nie zgodzi się na te imię :( więc jak coś to chyba będzie patryk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Super dziewczyny ze z malenstwami wszystko ok..:) i oby tak dalej...Sekus juz prawie na wylocie:) Co do imion ja od poczatku z mezem wiedzialam ze bedzie Mikolaj i koniec:) Podoba mi sie bardzo Antos...Max faktcyznie z psem mi sie kojarzy a Czarus tez slodko:) ale ja w bloku mam pieska o imieniu Czarus hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi znajomi mają dziewczynke Antosie, mówimy na nią Tosia :) bardzo mi się podoba, ale dla chłopaka Antoś nie bardzo :( Patryk mi się podoba, Feliks, Julian, Wiktorek, Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Teściowa ma na imie Antonina i pewnie byłaby wniebowzięta jakbysmy dali Małemu Antoś :P a Tosia to nasza kicia hehe ;) Antoś nam się jakoś miło kojarzy i stąd ten wybór. Maksymilian ładnie brzmi a to że dużo ludzi daje psom to trudno, jak bym miala sie tym sugerowac to i Czaruś i np. Kajtek (Kajetan) i Bruno i Benek (Beniamin) i wiele innych ludzkich imion jest nadawane psom więc...aczkolwiek no Maks jest chyba najpopularniejsze.... Cezary ma ładne zdrobnienie, już mniej mi się podoba ta główna forma :P Patryk-ładnie ale moja koleżanka już tak dała, Feliks tak średnio nam podchodzi, Juilian jakoś kojarzy z Tuwimem a Kubów jest już za dużo :P Mikołaj mi sie podoba ale to imie gościa z którym kręciłam przed moim Mężem i on bardzo tego imienia przez to nie lubi :P (a szkoda :( ) Kacpra mój Mężuś odrzuci, zreszta dużo ich ostatnio... Heh....trzeba będzie coś wybrać pomiędzy opcją A:Wiktor a B:Antoni,Maksymilian i Cezary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Gawi,Wredniak, ciesze sie,ze wszystko w porzadku z maluszkami :) W Irlandii na bodajze 7 miejscu najpopularniejszych imion dla chlopcow jest Szymon :) Jesli Wy sadzicie,ze macie problem z wybraniem imienia to ja juz teraz powinnam szukac takiego, ktory literuje i wymawia sie tak samo po ang i pol a przy tym pasuje do nazwiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie podoba Dominik:) WITAM KOCHANE:) wczoraj w nocy wrócilismy z Egiptu:) ale zimno w Polsce hehehe masakra!!!! właśnie Was przeczytałam i mój typ to Dominik:) tak mi się poodba, że na bierzmowanie wzięłam Dominika. Dziewczyny, dzieci Wam rosną, to super wiadomość na dzień dobry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madziu. Jak sie Wam wakacje udaly?:) Dziubasku, wiesz,ze wlasnie to imie biore pod uwage :) S za bardzo nie lubi Daniela, ale moze jeszcze sie do tego imienia przekona zanim jakiekolwiek dzieci pojawia sie na swiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela, udał się:) jesteśmy bardzo zadowoleni:) plaża przepiękna, woda cieplutka, jedzonko dobre:) zemsta faraona nie dopadła, więc udane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm nawet nie mow o Egipcie eh tak bym chciala znowu tam wrocic :D w koncu z Egiptu Mikusia przywiezlismy:D moja kolezanka tez wczoraj wrocila z Egiptu:D.. Dominik mi sie tez podoba i tak mowie ze jak bedzie drugi chlopak kiedys to bedzie Dominik:) albo Antoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🌼 madzia bardzo się cieszę, że wakacje się udały :) widziałam zdjęcia na nk i rzeczywiście można pozazdrościć. my w czwartek odwoziliśmy teściów na lotnisko, bo też lecieli na wakacje. akurat wylądował samolot z tunezji i myślałam, że padnę ze śmiechu jak ludzie wracający z wakacji w krótkich spodenkach i bluzkach na ramiączkach na szybko przeszukiwali torby by znaleźć ciepłe swetry :P my za to wyjeżdżamy w środę wieczorem na 2 tygodnie wspaniałego toskańskiego lenistwa :) wszystkim zaciążonym życzę zdrowia :P i powodzenia w wybieraniu imion. dla mnie numerem jeden jest Wojtek i Lilka. Ale pewnie zanim będę stała przed wyborem imienia minie z 10 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) my wróciliśmy właśnie z weselicha:) zabawa super:) dziewczynki, cieszę się że z dzieciaczkami dobrze:) Nam dla chłopca podoba się Nikodem, Samuel, Iwo albo Tobiasz:) to tak na dziś he he:) buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ja dzisiaj miałam ostatnia wizytę u mojej gin, następna za 2 tyg ale juz do szpitala na ktg :) Młody waży w okolicach 2500/2700g i chyba zostanie imię Maksymilian :P Kurde, nie chce już mi sie chodzić z tym brzuchem bo niewygodnie, przytyło mi się ogólnie 13kg i myślę, że 15kg na końcu to będzie góra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na wylocie" :D strasznie zabawnie to brzmi w takiej sytuacji hihihi :) heh...ano ;) kurde, już się nie mogę doczekać normalnie, chociaż z ostatniej morfologii wyszła anemia i to taka średniawa i mi wczorja babeczka skwitowała, że jeśli przez te ostatnie tygodnie nie poprawi mi się (przepisała mi mocniejsze żelazo) to mozliwe, że będę miala przetaczaną krew jakos podczas porodu :o Ale spoko luz, ja tam się nie dziwię anemii, jak Mały przyrósł 1kg w ciągu miesiąca no to kurna skąds siły musiał sobie wziąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę, chciałam się pożegnać 🖐️ wracam za dwa tygodnie:) sękata --> jakbym już nie miała okazji to szybkiego porodu życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co, ponoć (i moja gin to potwierdza) najwięcej dzieci rodzi się w noc pełni księżyca :P Kiedyś gdzieś słyszałam takie coś, że najwięcej porodów przyjmuje się właśnie wtedy, kiedy księżyc jest w pełnej swojej fazie :P jakoś ma to wpływ, tak samo jak fazy księżyca na przypływy i odpływy oceanów, kwitnięcia niektórych roślin i zachowania niektórych zwierząt. Ja sobie sprawdziłam i księżyc w pełni w najbliższym czasie będzie 23 września, a potem 23 października :P Ciekawe czy znowu się to potwierdzi, już nie mówię o sobie, tylko ogólnie w szpitalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×