Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzianietka

Slubny na czarno

Polecane posty

madzia- pytam się bo mi tez w ciąży wyszedł i po wszystkim niestety nie wszedł w calości i trochę wystaje, brzuch mam płaski a pępek został, okropnie mnie to drażni, niestety, brzucha już nie odslonie, chyba że sobie zamontuję kolczyk, wtedy może nie będzie tak widac... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia ale fajny brzuszek :) ja miałam taki pępek i teraz mam brzuch jak deska i pępek wrócił na miejsce, więc spokojnie :) wredniak a byliście na jakiś zajęciach dla niemowlaków? my się wybieramy we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejeczka bedzie miała synka? aaa miała być Hania! ;) same chłopy u nas! z dziewczynek tylko Gabi i Kasia, oj :) Gawi - byliśmy sami, bez żadnych zajęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniak jak leżałam w szpitalu to przez 3 miesiące w moim pokoju byłam jedyna z chłopakiem, dopiero pod koniec przyszła dziewczyna z synkiem a tak to same baby :) a tych dziewczyn na patologii przewinęło się sporo przez mój pokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawi :) w moim otoczeniu to też sami faceci.. koleżanki mają synków, siostra ma synka.. wszędzie chłopy!:) jak wychodzimy na spacer z dziewczynami, to moja Gabi jest jedna stokrotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to będzie miała później pełno adoratorów :) wredniak kiedy przeskakujecie do spacerówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia - ale brzusio haaa :D no oby ten pepek Ci się schował :) ponoc jak się dużo chłopaków rodzi tzn. że będzie wojna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo dziewczyny ja nic nie chcę mówić,ale w mojej pracy w tym roku urodziło się już trzech chłopców i trzech do końca grudnia się urodzi:) Sześciu chłopa z jednej placówki:D Sękata, no to będzie wojna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia!!! cudowny brzusio!!!! ja też chcem takiiiii!!!!! ;) dwie moje najlepsze przyjaciółki są teraz w ciąży - jedna będzie miała synka - druga jeszcze nie wie, ale też czuje że będzie to chłopak he he;) a ja bym chciała mieć parke - najpierw synka, potem córke;) Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to napewno wojna będzie hahah ;) Gawi - właśnie nie wiem, kiedy do spacerówki, nadal jeździmy w gondoli, ale jak Gabi nie śpi to jej podwyższam oparcie (mam taką opcję w gondoli, 3 poziomy) więc jeździ tak na pół leżąco i obserwuje świat, bo na płasko nie da rady, wciąż trzymała głowę w górze, żeby coś zobaczyć. Pytałam się ortopedy to powiedział, że spacerówka wtedy jak dziecko samo siedzi. ale sprawdziliśmy jak będzie się Gabi w spacerówce mieścić i niestety, ale nasza spacerówka jest duża i Gabi w niej zginęła ;) haha ale to było 3 tygodnie temu, może teraz będzie lepiej. zależy od spacerówki, bo kolezanka ma mniejsza i Gabi w niej normalnie się mieści.. no nie wiem poczekam aż będzie stabilnie siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Madzia sliczy brzuszek:) Jak ja lezalam na porodowce miesiac to urodzila sie jedna dziewczynka i sami chlopcy:) u mnie w rodzinie wczesniej rodzily sie dziewczynki teraz etap chlopcow:) wsrod znajomych tez chlopcy..duzo chyba ich ostatnio:) Moj maly na spacerowke przeszedl jak mial niecale 8 miesiecy ale to tez ze wzgledu na to ze zima byla ale tez mialam wlasnie funkcje podnoszonego oparcia w gondoli na 3 poziomy wiec jak nie spal to podnosilam i obserwował..no w sumie siedział juz wtedy sam... ale jezeli masz w spacerowce oparcie ktore mozna ustawic do pozycji lezacej to mozesz wczesniej.. a co u nas?> Miki w czwartek wybiera się już do przedszkola:) oj ale sie stresuje ..ciekawe jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co tu taka cisza?! dziewczyny ja za tydzień wracam do pracy! ale się boję, z małym będzie moja mama wiem że sobie poradzi ale i tak stres jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawi z jednej strony fajnie, że masz gdzie wracać, a z drugiej strony współczuje.. ja nie wyobrażam sobie w tym momencie zostawić Gabi i pójść do pracy.. no nie widzę tego. Mam nadzieje, że Twój powrót do pracy będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Dawno mnie tutaj nie bylo. Najpierw gratulacje dla Laury. Mam nadzieje,ze macierzynstwo sprawi Ci duzo radosci :) Madzia, widzialam fotki na nk. Ale juz masz duzy brzuch :) Na kiedy masz termin? Gawi, moze powrot do pracy nie bedzie az tak okropny. Na szczescie Olek bedzie mial dobra opieke. Jutro po raz pierwszy przylatuja rodzice S do Polski. Pewnie przezyja troche szok kulturowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:) jakie pustki.. Miki w przedszkolu o ile tak mozna powiedziec ok bo byl 6 dni a teraz drugi tydzien siedzi w domu bo ma zapalenie oskrzeli powoli mija wiec mysle ze od ponjiedzialku pojdzie znowu do przedszkola bo przynosil juz rozne zabawy do domu a teraz biedak siedzi. Madzia brzuszek sliczny:). Ja szukam pracy i mam dosc:/ czemu tak ciezko jest..a tym bardziej ze ja szukam od pn do pt ewentualnie sobota tak do 14 czyli w normalnych godzinach ja nie moge pracowac do 21 jak wiekszosc ofert bo to po prostu hipermarket a tak to ja niemam z kim malego zostawic do takich godzin. Ewela no mam nadzieje ze tesciom sie Polska spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, ale super,że rodzice przyjeżdżają!!! daj znać po wizycie jak było:) a no brzuszek rośnie:) termin mam na koniec listopada. Kurcze Emilka, szkoda mi Mikiego,że tak choruje:( z pracą w PL tak jest,że albo za psie pieniądze albo wcale nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już sie nie mogę doczekać, kiedy Mały się wykluje:) za 2 tyg idziemy na usg, dawno Go nie widziałam:) więc odliczam dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela daj znać jak teściom się u nas spodoba, a jak tam S. się zaaklimatyzował? wredniak ja się w sumie cieszę na powrót, mam fajną pracę więc spoko. Do tego odpocznę od małego, bo czasami niestety ale mam go dosyć i chcę uciec jak najdalej. Wiadomo jest świetny, cudnie się uśmiecha i nie wyobrażam sobie życia bez niego, ale angażuje mnie w 200% i nie mam czasu absolutnie na nic. Jak ktoś mi mówi, że są dzieci które potrafią nie ryczeć i się same bawić to nie wierzę. Olek owszem jest grzeczny jak się z nim bawię, noszę go, śpiewam mu, poświęcam mu całą swoją uwagę, ale jak tylko chce wyjść zrobić sobie herbatę to wrzeszczy, więc ciągle i wszędzie go ciągam ze sobą i już mam dosyć. Moją mamę zna dobrze więc się nie martwię że będzie u niej ryczał albo coś, wiadomo pewnie pomarudzi bo nie będzie cycusia, ale myślę że to będzie dobry wstęp to zakończenia karmienia, bo tego też mam dosyć. Madzia to już sądny dzień coraz bliżej, jak tam stresik jest? Spadam bo dzisiaj przychodzą do nas znajomi i muszę coś jeszcze przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w sumie nic ciekawego - rodzice moich dzieci doprowadzają mnie do szału (przez co coraz mniej chcę mieć własne potomstwo), na naszych fundamentach będziemy już zaraz wylewać chudziaka, w październiku rozpoczynam zajęcia na studiach podyplomowych (zaocznie). no i toniemy w długach. ale oby ten rok przetrwac i potem będziesz już tylko lepiej mam nadzieję :) magda ja nadal nie wiem jakie imię wybraliście dla małego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela jak się podoba S. w Polsce? :) daga :) co u Ciebie? :) Madzik - brzusio masz ładny, jeszcze 2 miesiące i będziesz miała małego przy sobie, ale ten czas zapiernicza, dopiero co test robiłaś. Imili - kurcze zdrówka dla Mikiego, mam nadzieje, że wyzdrowieje szybko. Gawi - no to jak masz fajną pracę to super, to taka odskocznia będzie. Widzę, że Twój synek to mały urwis :) znam takie dzieciaki, nie można odejść na sekundę, moja przyjaciółka ma takiego synka, który daje jej popalić od małego, teraz ma 10 miesięcy i jak ona odejdzie na chwilę to mały się drze strasznie. Ja dla porównania mam bardzo grzeczną Gabi, naprawdę sama się potrafi bawić, oczywiście nie za długo, bo zaraz się nudzi, ale mogę spokojnie w tym czasie zjeść, umyć się, potem bawimy się, idziemy na spacer, spanie, potem jedzonko, zabawa, ja robię obiad, pranie.. naprawdę mam grzeczne dziecko i strasznie wesołe! ;) śmieje się non stop. każdemu życze takiego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubas czyli ruszyliście z budową? :) My już kładziemy dach, wylewki pierwsze są zrobione, okna drzwi będa w przyszłym tygodniu. potem elektryka, tynki, hydraulik i końcowe wylewki i dom zamknięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w tym roku tylko stan zero - czyli fundamenty z całą kanalizacją i wylewka. do tego mamy już gotowe 3 strony ogrodzenia i kupione cegły na cały dom. no i każda sobotę od początku sierpnia spędzamy całą na robocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajadmjtpg
mamo mamo a madzia zrobila kupe hi. Nikt nie zabroni mi tu pisac mozecie usowac te komentarze mi to wisi ha ha kury domowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×