Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzianietka

Slubny na czarno

Polecane posty

hej;) u nas po staremu ;) mój dziś wyjeżdża na tygodniowy poligon... dawno się tak nie rozstawaliśmy... My już kupilismy drzwi wewnętrzne i cały czas wykańczamy... te wszystkie dodatki są takie drogie niestety... Imilii...ja też szukałam pracy...porażka... narazie mam na pół roku umowę tu gdzie miałam staż.. poza tym nic nowego;) Miłego dnai;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagga :) myślałam, że wy już mieszkacie w domku :) my mieliśmy plan wprowadzić się w tym roku, ale to byłoby nieodpowiedzialne, niech ładnie tynki wyschną najpierw, na wiosne sama wykonczeniówka zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) a co to jakiś pomarańcz napisał? Dziubas, dowiesz się jak się urodzi, wtedy na 100% zdecydujemy. Ale Wam fajnie z tymi domkami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak obserwuję i obserwuję i wychodzi na to,że dziewczynki faktycznie to takie samosie, same potrafią się sobą zająć, nie płaczą tak jak chłopcy za mamami:) Coś w tym jest hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia olej ;) Mi się teraz podoba imię Oskar :) Rzeczywiście dziewczynki są bardziej samodzielne, a chłopcy to tacy "mamisynki" :D hehe :) ale to też jest urocze :) Jak się Madziu czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku, w sumie to moglibyśmy mieszkać na dole, bo dół mamy wykończony( za wyjatkiem docelowych mebli - mamy narazie tylko takie przejsciowe z naszego mieszkania), ale wzięliśmy się za wykańczanie gory- chcemy przez zimę wygipsować, pomalować i panele połozyć... w ogóle o się przeliczylismy jeśli chodzi o wykończeniówkę...same gniazdka, włączniki, lampy, klamki, karnisze...to jest taki koszt że szok... nie mówiąc o takich meblach jakie chcemy kupić... i potem jeszcze elewacja... ale co zrobić... ;) a mi się podoba imię Nikodem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w tym roku fundamenty, na wiosnę ruszamy z murami i w przyszłym roku chcemy zrobić stan surowy otwarty z dachem. natomiast wykończeniówkę dopiero może na następną jesień więc przy najlepszych wiatrach za 2-3 lata może się wprowadzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tęskni za czasem w ciąży za kopniakami, teraz też mam kopniaki, ale po drugiej stronie :D dzisiaj Gabi skończyła 7 msc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagga no właśnie, a dlaczego nie chcecie mieszkać na dole? :) my mamy parterowy domek, na początek chcemy wykończyć kuchnie połączoną z jadalnią i salonem, korytarz i łazienke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) wredniaczku, nie chcemy mieszkać narazie na dole, bo chcemy żeby góra była chociaż wygipsowana, żeby się nie kurzyło...bo żadna przyjemnosć mieszkać w domu w którym się kurzy, bo trzeba ciągle sprzątać i w ogóle, do tego będziemy mieli sypialnie na półpiętrze, więc chcieliśmy mieć górę tak trochę wykończoną;) czasasmi spędzamy tam sobie weekendy;) ale jeszcze troche;) u nas po staremu, korzystając z nieobecnosci męza, przeczytałam już 3 ksiażki, poukładałam w szafkach, poszłam do fryzjera, i jakoś czas mi nawet szybko ucieka...byle do piątku; pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagga rozumiem :) chciałam się pochwalić, że mamy już klucze do naszego domku :D ale super uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w koncu zaczelam szukac pracy. Na razie telefon milczy, ale wysylam CV dopiero od dwoch tygodni wiec jeszcze sie nie zniechecam ;) Poza tym moj biedny piesek nabawil sie zapalenia gardla i od tygdnia jezdze z nim do weterynarza na zastrzyki, ale na szczescie juz mu lepiej, bo na poczatku bardzo sie meczyl. Zaczelam tez drugi rok studiow i juz wiem,ze bede bardzo zajeta w tym roku i czeka mnie duuuuzo nauki. Ale przynajmniej zeszloroczny wysilek sie oplacil i byc moze bede miala stypendium naukowe :) A co u Was dziewczyny? Czy Madzia juz urodzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela, jeszcze się turlam:) no zostało jakieś 5-6 tygodni..... dziewczyny fajnie wam z tymi domkami :) Ewela, musisz Bubu kupic szaliczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, a masz juz cala wyprawke? Denerwujesz sie przed porodem czy jestes spokojna ? Dzisiaj juz zalozylam Bubkowi kubraczek na poranny spacer,zeby znowu nie zachorowal, bo od ponad miesiaca ciagle cos mu jest a miesiac temu pownien miec szczepienie na wscieklizne. Ja tez juz bym chciala wlasny domek, mam nadzieje,ze juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjec aktualnych Bubka nie mam w kubraczku. Poza tym to ubranko z tamtego roku ,a jednak troche urosl przez tych kilka miesiecy, wiec moja mama juz sie zaoferowala,ze zrobi mu nowe Obowiazkowo czerwone, bo to bardzo twarzowy kolor dla niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki;) Witaj Ewelka;) Ja też szukałam pracy...wysyłałam cv... i mało odzewu było... główny powód: brak doświadczenia, no i że młoda mężatka, to pewnie dziecko zaraz...więc niebardzo... Bubu musi fajnie wyglądac w takim kubraczku;) Madzia, jaki wózek wybraliście? bo tak czasami z nudów oglądam na allegro wózki i inne rzeczy dla dzieciaczków;) Miłego dnia!!! P.S. Mój mąż ma dziś okrągłe urodzinki... musze jakąś romantyczną kolację przygotować;) buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, jak pisalam wczesniej, wysylam CV dopiero od 2 tygodni wiec jeszcze sie jakos nie przejmuje brakiem odpowiedzi. Ja mam doswiadczenie, ale tylko zdobyte w Irlandii wiec pracodawcy pewnie sadza, ze skoro tak dlugo bylam poza Polska, to nie znam polskich realiow i bede oczekiwac wysokiego wynagrodzenia ;) Nas w marcu czekaja okragle urodziny S wiec chyba mu zrobie jakies przyjecie niespodzianke :) S zaczal lekcje jezyka polskiego wiec na poczatku musi nauczyc sie podstaw gramatyki i tak sie denerwuje, ze wszystko ciagle sie zmienia, wszystkie koncowki itp. Ja po zobaczeniu jego kserowek musze stwierdzic, ze angielski czy niemiecki sa po prostu banalne do nauczenia w porownaniu z jezykiem polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo melduję się jeszcze w dwupaku :) co tu tak cicho:) Dziewczyny, ale Wam dzieci szybko rosną:) śliczne wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrażam sobie, ale korzystaj i się wyśpij, odpocznij bo potem naprawdę bedzie cieżko. mowie ci to ja.. ta osoba, która się zarzekała, że nie będzie haha i jak dalej synek? ile waży? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje dla Broneczki :) Madzia, a co Ty tak wczesnie rano wstajesz? Wredniak ma racje. Wysypiaj sie poki mozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×