Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolkajolkajolka

antyperspiranty

Polecane posty

Gość jolkajolkajolka

Jakich używacie antyperspirantów? Używałam już kilku w swoim życiu, niektóre były ok, niektóre nie, ale i tak nie trafiłam jeszcze na taki, który spełniałby moje wszystkie wymagania. Co możecie polecić? Poproszę o propozycję jakichś fajnych kulek bądź sztyftów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tizzy
A jakie są Twoje wymagania? Czego oczekujesz od takiego antyperspirantu. Nie wiem... prowadzisz aktywny tryb życia i potrzebujesz ''zwiększonej'' ochrony, czy standardowej. Zależy Ci, żeby ładnie pachniał etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkajolkajolka
Nie trenuję, nie pocę się nadmiernie, ani nic takiego, ale zawsze mi coś nie pasuję w antyperspirantach. Chciałabym coś, co po pierwsze zapewnia dobrą ochronę, po drugie ładnie pachnie, po trzecie nie brudzi ubrań i do tego jest delikatny, żeby nie powodował podrażnień po goleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkimaus
A używałaś może antyperspirantów Dove? Ja mam w tej chwili i bardzo sobie chwalę, moim zdaniem jest bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkajolkajolka
Garniera już miałam i niestety mi nie podpasował, ale dove jeszcze nie próbowałam. Mikkimaus, masz na myśli jakiś konkretny dove, czy ogólnie? bo wiem, że jest dużo rodzajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkimaus
Ja akurat używam Go Fresh ze względu na zapach, który uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qf2rfw3rf
dla mnie rewelacyjny jest adidas w kulce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek.12345
Ja osobiscie uzywalem adidasa i moim zdaniem sa bardzo dobre, chociaz ostatnio przerzucilem sie na BODY SERIES i okazaly sie jeszcze lepsze Troche trenuje, wiec dobry antyperspirant jest konieczny i ten okazal sie rewelacyjny. Wprawdzie w porownaniu z adidasem (ktorego uzywalem wczesniej) nie ma super zapachu, ale moim zdaniem antyperspirant nie jest od tego zeby pachnial (od tego sa perfumy), a od tego zebys ty nie smierdzial/a Na plus natomiast przemawia jego wydajnosc oraz to, ze nawet po intensywnym spoceniu sie nic nie czuc (adidas po chwili nabieral takiego kwasnawego zapach - nie bylo czuc wprawdzie smrodu potu i dlatego go sobie cenilem, ale jednak jakis zapach byl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tizzy
Tomek, masz racę, w antyperspirancie nie jest najważniejsze, żeby ładnie pachniał, od tego są perfumy, choć i to jest mile widziane, ale żeby skutecznie chronił przed poceniem. Też używam Dove go fresh. Bardzo dobrze się sprawdza jeśli chodzi o ochronę przed potem, a w dodatku ładnie pachnie. Ten orzeźwiający zapach naprawdę potrafi dodać energii rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkajolkajolka
Ja, mimo że używam perfum, lubię kiedy antyperspirant ładnie pachnie. Dlatego chyba spróbuję ten dove go fresh, bo z tego co widziałam w necie, ma naprawdę kilka fajnych zapachów. Zresztą dove nigdy nie miałam, więc muszę go w końcu przetestować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×