Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropka.w.kropke

Który podkład wybrać? Normaderm Teint czy Dermablend?

Polecane posty

Gość kropka.w.kropke

Oba Vichy oczywiście. Mam cerę z licznymi przebarwieniami po trądziku (co przeważało by raczej za Dermablend'em) ale nadal wyskakują niespodzianki (czyli coś dla Normaderm'a). Miałam próbki Dermablend, bardzo fajnie kryje, na kwc dziewczyny pisały, że nie matuje, ale u mnie bardzo fajnie matował, a nienawidzę tłustego filmu po nałożeniu podkładu. Kolor sand dla mnie trochę za ciemny, więc teraz na allegro musiałabym zaryzykować i zamówić jeden z dwóch jaśniejszych... Podzielcie się opiniami co do powyższych podkładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka.w.kropke
Hop, może dzisiaj ktoś będzie widział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani jeden, ani drugi, polecam natomiast Toleriana z La Roche Posay. świetnie kryje, wytrzymuje cały dzień, po dobrym zmatowieniu cery kremem pod niego i pudrem w kamieniu lub sypkim na niego nie świeci sie twarz. Używałam wszystkich trzech podkładów i Toleriane zdecydowanie najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka.w.kropke
Hmm... Ale Toleriane to przecież podkład do cery wrażliwej, a ja takowej raczej nie posiadam. Najbardziej to zależało by mi właśnie na kryciu, a dermatolog poleciła mi właśnie Dermablend. Może uda mi się gdzieś dorwać próbkę Toleraine to ocenię na własnej buzi. Póki co dziękuję 🌼 i czekam na dalsze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwolicie ze odświeżę watek, bo nie chce zakładac nowego, napiszcie proszę czy któras z Was moze zna nowy Dermablend korekta 3d? To nowy podkład krojący i pielęgnujący. Jestem ciekawa jakie daje efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula211
Mam bardzo pozytywne zdanie na temat tego podkładu. Stosuję go codziennie i jestem nim zachwycona. Dermablend korekta 3d idealnie kryje i utrzymuje się przez cały dzień. Jak dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×