Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mertoro

Kobiety nie lubią mężczyzn(?)

Polecane posty

Obserwując i słuchając kobiet zauważyłem, że kobiety generalnie nie lubią mężczyzn. Nie chodzi mi o o to, że nie kochają, ale o lubienie, akceptowanie takimi są. Mają oczywiście do tego prawo, ale zastanawiające jest to, że zazwyczaj chcą być w związku z facetem, a jednocześnie narzekają na samców 'bo są tacy okropni'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to miło, że faceci lubią kobiety lubią i w pełni rozumieją:) ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiet nie można zrozumieć, bo one same się nie rozumieją, ale lubić to co innego... Ja lubię kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estelllllinaaaaaaa
Mnie osobiście wkurzają wypowiedzi typu - wszyscy faceci są tacy sami. Zdradzają, prędzej czy później. Są chamami, którzy myslą o sobie. Drogie Panie, faceci tacy nie są, wymagamy od nich w związku wiele, a czy same tyle dajemy? Pojawiają się wypowiedzi typu on pisze z koleżanką, a tu życzliwe kafeterianki od razu jadą- zdradza cie, nie ufaj, pilnuj go! Przecież nikt nie jest ze sobą na siłe!! A o związek trzeba dbać i nie robić afer facetowi i głupie sprawy, które my też robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesbijka milosniczka wagin
ja lubie pojedynczych mezczyzn, czasem bardzo:) nie lubie samcow jako ogolu szowinistow, prymitywow, jednak pojedyncze jednostki jesli sa fajne to tak:) bardzo:) jednak pokochac tak naprawde potrafie tylko kobiete:) moja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×