Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magpiw

prezent ślubny dla siostry

Polecane posty

Witam serdecznie a więc szukam pomysłu na niezapomniany prezent ślubny dla siostry- najlepiej jakby to była pamiątka na całe życie (a propo ja na swój ślub dostałam od niej śliczne srebrne sztuśce-i zawsze będę pamiętać, że to prezent od mojej siostrzyczki)Więc też chciałabym jej podarować coś takiego!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka i co całe życie ma na nią patrzeć??C hyba że można kupić taką, która spełni choć jedno marzenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pomysł z tymi ekstremalnymi przeżyciami -ale najpierw musiałabym wykupić jej ubezpieczenie-dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna PM
Porcelana- jak znasz jej gust- to całe życie jej posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdfdf
ja siostrze wykupiłam wycieczke zagranice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była siostra młodej
moja siostra chciała kasę, więc kasę dostała, ale moim pomysłem były dwa kieliszki z dessy, na jednym wygrawerowane jego imię na drugim jej, a na obu data ślubu ;) choćby przy rocznicy wyciągną, więc chyba fajny prezent a na marginesie "kasa" mnie więcej wyniosła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycieczka- też myślałam-ale "młodzi" już wyczerpali limit urlopowy na tan rok!! porcelana jest już zarezerwowana (wiem że ktoś już chce kupić) Więc jak nic nie wymyślę to dam pieniążki( 1000 zł) i dokupię jakiś drobiazg może księgę gości albo album ślubny..... Bardzo proszę jak macie jakieś pomysły na ciekawy prezent ( w kwocie 1000 zł) to piszcie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - jeśli młoda para zażyczy sobie pieniądze, albo sporządzi sobie listę prezentów ślubnych to problem z głowy. Ale może na przykład kupić piękny zestaw tzn. serwis ceramiczny do kawy czy herbaty? Na wiano.eu widziałam jeden bardzo ładny komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGT,U
KASę JEJ DAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dużo wygodniej, jeśli państwo młodzi przygotują listę prezentów i wtedy wybierzesz jakiś przedmiot, który jest w zakresie Twoich możliwości finansowych. Jeśli będą potrzebować agd (a to zdarza się najczęściej), to zasugeruj im, żeby sprawdzili ceny w jakimś serwisie internetowym (w medialux jest całkiem tanio i często można trafić na duże promocje) i wg nich przygotowali listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka csi
mozesz podpytac siostre, ale ja uwazam ze to nie powinna byc kasa, tylko cos pamiatkowego na cale zycie - ktos napisal o kieliszkach z grawerem - bardzo fajny pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAGE
JA TEŻ MAM PROBLEM CO KUPIĆ SIOSTRZE I PRZYSZŁEMU SZWAGROWI... cHODZI MI PO GŁOWIE CIŚNIENIOWY EKSPRES DO KAWY, TAKI Z MŁYNKIEM. PRACUJE W GASTRONOMII, WIEM, ŻE TO FAJNE I PRZYDATNE URZĄDZENIE ZWŁASZCZA DLA KAWOSZY:) TYM NIE MNIEJ CHCIAŁBYM MIEĆ JAKĄŚ ALTERNATYWĘ I TUTAJ POJAWIA SIĘ PROBLEM TYPU "PRZECIEZ ONI WSZYSTKO JUŻ MAJĄ". POŚCIEL, PORCELANA, AGD TO TROCHE OKLEPANE FAJNY WYDAJE SIĘ BYC POMYSŁ Z GRAWEROWANYMI KIELISZKAMI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od tego jaki kontakt mamy z przyszłymi obdarowanymi, co lubią i czy mają poczucie humoru. Jasne, że dla najbliższej rodziny zawsze staramy się nieco wykosztować, ale do jakiegoś "oklepanego" prezentu zawsze możemy dorzucić jakiś śmieszny gadżet, który będą zawsze wspominać z uśmiechem na twarzy. Ja znalazłam niedawno fajną rzecz, która w sam raz nadaje się na prezent ślubny lub rocznicowy - takie śmieszne prześcieradło do kamasutry - wygląda trochę jak plansza do gry w twistera. Zresztą zobaczcie sami http://kobieceprawdy.pl/article_uni/pikanteria/przescieradlo_do_kamasutry.html Ja tam chciałabym dostać taki prezent. Mogłoby być zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto też kupić zestaw sztućców i to porządnych! w Stylowej Zastawie jest bardzo szeroki wybór, najlepsze posrebrzane Zepter kosztują nawet 10.000, a dla odmiany najtańsze kupić można za 93zł. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Moim zdaniem idealnym prezentem może być wyjazd do SPA. Młoda para na pewno będzie bardzo zadowolona z wyjazdu np. do Hotelu Głęboczek SPA na Pojezierzu Brodnickim. Nowożeńcom na pewno ten pomysł się spodoba, szczególnie, że będą mogli odpocząć po tej całej bieganinie przedślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i mamy najazd reklamodawców
za darmoszkę... żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak za mąż wychodziła moja koleżanka, to podarowałam jej kopertę z pieniędzmi, ale chciałam, żeby miala jeszcze jakąś pamiątkę. Dlatego do tego prezentu dokupiłam jeszcze dwie filiżanki malowane na wiano.eu i zestaw smakowych herbat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Moim zdaniem możesz jej dać coś praktycznego, jak również coś dodatkowego, bardziej osobistego. Jeśli chodzi o coś praktycznego, to na pewno sprawdzi się sprzęt agd.Duży wybór takiego sprzętu znajdziesz na magicznaplaneta.pl w przystępnej cenie. Jeśli natomiast chodzi o drugi prezent to miło by było podarować np. ramkę cyfrową z wspólnymi zdjęciami. Moim zdaniem to byłby bardzo ładny gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli młodzi nie mają żadnych konkretnych potrzeb / życzeń, moim zdaniem najbardziej bezpieczne będą pieniądze + pamiątkowy drobiazg. Ja cieszyłabym się z takiego prezentu jak grawerowane lampki do wina i butelka dobrego wina albo komplet dwóch filiżanek i puszka dobrej kawy. Fajnym pomysłem są też bony do spa albo bony do sklepu ze sprzętem do domu, gdzie młodzi sami decydują, na co przeznaczyć daną kwotę. Ze swojej praktyki muszę powiedzieć, że najbardziej cieszyłabym się, gdyby moja siostra pomagała mi w przygotowaniach i wspierała mnie w trudnych chwilach. To banał i pewnie brzmi tandetnie, ale mam taką sytuację, że w rodzinie jest wiele kłopotów i nieszczególnie ktoś się cieszy z naszego ślubu, a siostra potrafi jednym zdaniem przekonać mnie, że decyzja o ślubie była to najlepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka poczekajka
Prezentem może być np. - album ze zdjęciami jej i jej męża od dzieciństwa i do momentu w którym się poznali musiała byś to załatwić z teściową stare zdjęcia przeplatane życzeniami wierszami jakimiś twoimi wspomnieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
garnki Philipiaka są bardzo trwałe i napewno będzie ich używać bardzo długo do tego mają dożywotnią gwarancję o ile dobrze kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Dziękuję za wzmiankę o naszych produktach. W istocie - coraz częściej pojawiają się one na listach śubnych prezentów, chętnie widzianych przez młode pary. Pozwolę sobie doprecyzować informację dotyczącą żywotności garnków Philipiak . Naczynia objęte są 20-letnią gwarancją. W przypadku pytań bądź wątpliwości - służę pomocą. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne sami wstawiliście wzmiankę o tych garnkach. Ja już mam dosyć Waszych telefonów! Cały czas wydzwaniacie i zapraszacie na prezentacje. Tyle razy prosiłem żeby już nie dzwonić, że mnie to nie interesuje, a Wy nadal dzwonicie (nawet o 8 rano!). Chyba będę musiał zmienić numer telefonu, bo to jakiś obłęd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie można zapoznać się z waszymi produktami? Macie jakieś sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bratu i bratowej podarowałam w prezencie ślubnym mazurski piec kaflowy. Nie znam się, ale bratowa gdy ujrzała to cudo w chłopskiej chacie nad Krutynią, "zakochała " się w tych białych, pięknie zdobionych kaflach.Okazało się, że piec nie jest do sprzedaży, ale odpowiednia kwota pozwoliła nam [mnie i mojemu ,mężowi] zostać właścicielem tego ustrojstwa i sprezentować osobie, która ceni sobie piękno i oryginalny wystrój domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Odpowiadam na pytanie dotyczące dostępności. Naczynia Philipiak obejrzeć można w sklepie online, naszych salonach stacjonarnych, jak również przy okazji uczestnictwa w jednej z organizowanych przez nas prezentacji. Pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×