Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magpiw

prezent ślubny dla siostry

Polecane posty

Gość gość
mam ten sam problem! Zastanawiałam się nad ekspresem do kawy (moja siostra to prawdziwy kawosz :P ), ale np bony zakupowe do sklepów takich jak home&you, zara home czy jakiś meblowych albo jubilera... wydaje mi się że prezent w cenie 1500zł (zwłaszcza że jestem panną ) to rozsądna cena..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej nie wiem jak kto ale ja bardzo Chcialabym dostac jakas pamiatke na cake zycie I tak mysle Sobie ze stojacy zegar moze byc zabytkowy albo Nowy ladne mozna juz kupic do 1000zl a bedzie to pamiatka ktora bedzie mozna przekazac z pokolenia na pokolenie mozna rowniez umiescic jakis grawer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eleganckie sztućce to super pomysł! :) Znam sklep, w którym mają duży wybór pięknych sztućców znanych marek - sama tam kupowałam sztućce i porcelanę: http://www.porcelana24.pl/ ładne rzeczy i nie takie drogie znowu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną opcją jest wykonanie takiej listy potrzebnych rzeczy przez Młodą Parę. Moi znajomi zrobili właśnie taką listę w firmie Duka. Razem z chłopakiem kupiliśmy im zestaw z porcelany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamila
No taki zestaw może się przyydać. My kupiliśmy na spółę zestaw garnków Gerlacha, ale się dziewczyna ucieszyła. Nie musi wydawać pieniędzy na garnki byle jakie,od razu ma profesjonalne ze stali nierdzewnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony ;) https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ich garnki. Rewelacja. Za nic na świecie na nic ich bym nie zamieniła. Zwłaszcza młodej parze, którzy dopiero się urządzają takie prezenty powinno się kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę podobnie i jestem zdania, że młoda para powinna robić listę prezentów i każdy gość sobie wybiera. Unikamy sytuacji dublujących się prezentów i prezentów nietrafionych. Co do sprzętu kuchennego to jest to bardzo dobry pomysł i z garnkami i ze sztućcami. Ja też trzymałabym się renomowanych firm, znanych i cenionych na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspres do kawy to można kupić jak ktoś pije wiecznie kawe bo inaczej to według mnie się nie opłaca. Ja zdecydowanie wolałabym coś własnie do kuchni. Takie rzeczy jak garnki, sztućce to inwestycja na wiele lat i zawsze się przyda. Pamietać tylko trzeba żeby to były renomowane firmy, a nie jakieś podróbki z bazaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysyytna
A może podarujesz jej wyjście do spa? Po takim stresie jak organizacja ślubu nie ma nic lepszego, niż odrobina relaksu ;) polecam serdecznie wizytę w Samui Spa w Novotelu w Warszawie. Mają miłą, dbającą o klienta obsługę, do tego jest bardzo czysto i zawsze wychodzę stamtąd zadowolona. Masaż na pewno dobrze zrobi Twojej siostrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej piękny zestaw sztućców. Sama dostałam taki 68-elementowy z firmy Gerlach. To było 5 lat temu, a cieszy oko nasze i naszych gości do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiera
prezentem na ślub, najlepszym będzie na 100 % kasa w kopertę, jeżeli jednak idziemy w tradycje to coś z RTV AGD o ile młodzi nie mają się przyda, teraz modnie jest kupić nowoczesny ekspres do kawy na przykład, na avans.pl polecam kupować takie małe agd bo wychodzi taniej niż stacjonarne zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojej siostrze dałam księgę gości w formie drzewa. Na olx można kupić drzewo ręcznie rysowane. Goście odbijają swój palec i się podpisują. Teraz pięknie oprawione wisi nad łóżkiem. Piękna pamiątka na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowelove4
Moja siostra dostała piękny voucher na weekend w winnicy. Poznała wszystkie tajemnice, jak się produkuje wino, zwiedzała piwniczki, winnice, brała udział w profesjonalnej degustacji win. Ponoć winnica jesienią wygląda przepięknie: https://prezentokracja.pl/weekend-w-winnicy-dla-dwojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze albo bony jubilerskie na zakupy w aparcie.Sama sobie coś wybierze wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada34

Podaruj jej ładny dodatek do ślubu, apart.pl/bizuteria/okazje/bizuteria-slubna-2018

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja mojej siostrze na prezent ślubny oprócz koperty kupiłam bardzo fajny ekspres do kawy, który kupiłam całkiem przypadkiem w sklepie  w Warszawie na Nowolipkach. Sklep FLINT ESPRESSO oferuję super ekspresy domowe i nie tylko.  Ja osobiście kupiłam model Gaggia Gran Deluxe + kawkę do tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

A ja swojej siostrze dałam w prezencie ślubnym oprócz gotówki album ślubny z wygrawerowanym imieniem jej i jej męża z siloo.pl. Pamiątka super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent

A ja bym postawiła na coś z adrenalina, na pewno zapamięta jak emocje będą temu towarzyszyły 😉 Kup jej a w zasadzie im kartę podarunkową na przejazd sportowymi samochodami po torze 🙂 wybiorą sobie auta którymi będą chcieli się przejechać i tor na jakim będą chcieli zrealizować przejazd 🙂  Ja z takiego prezentu na pewno bym była zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna30

Moja kuzynka brała ostatnio ślub i z jak z nią rozmawiałam, to od kogoś z rodziny "Pana Młodego" dostali robot kuchenny Cobbo TP-6 - jeżeli przekręciła nazwę to przepraszam, nie mniej ona uważa tego rodzaju prezent za bardzo praktyczny, który im naprawdę się przyda, a jak to sama określiła, sama raczej by w tym kierunku nie szukała by kupic takie urządzenie po ślubie, bo po prostu by o takowym nie pomyślała. Więc może coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×