Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bokker1990

Jestem facetem i mam kompleks z powodu niskiego wzrostu

Polecane posty

Gość Bokker1990

Mam 175 i niestety juz nie urosne. Wzrost na dzisiejsze czasy za niski. Niestety ciezko mi sobie z tym poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szszsz
kup se buty na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecil89
ja mam 176 i nie przeszkadzalby mi facet 175...co prawda moj ma 184,ale nigdy nie uwazalam facetow sredniego wzrostu za mniej wartosciowych, mniej meskich, czy mniej pociagajacych. nie masz sie co przejmowac. wrecz przeciwnie. nie bedziesz musial zawracac sobie dupy laskami, ktore sa tak zalosne, ze skreslaja kogos przez wzrost :) a 175 to nie ejst niski, to średni. Moj kolega ma 169 i ma powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak źle:P.Ale możesz się podrasować-czytałem że są sposoby na podwyższenie wzrostu:classic_cool:.Ale ostrzegam ze bardzo brutalne:P.Ja dużo więcej nie mam a w klasie uchodziłem za jednego z wyższych:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, wymyślasz. mój facet też ma coś koło tego - i ja też!! i nikomu to nie przeszkadza. no, może trochę moim szpilkom ale jakoś to przetrzymują;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bokker1990
Problem polega na tym , ze wiekszosc dziewczyn ma tyle. No i gdy zakladaja szpilki, sa wyzsze ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie u mnie jest taka sytuacja- wg dowodu osobistego mam 176 cm. moja milosc tez. chociaz tak naprawde jest chyba wyzszy o centymetr czy dwa... o szpilkach przy nim moge zapomniec, bo sie wtedy strasznie dziwnie czuje ale zyskuja na tym moje stopy ktore sie tak nie mecza tylko chodze w baletkach;-) mysle że nie powinienes mieć żadnych kompleksów- tym bardziej ze ja naleze do tych wyższych dziewczyn, niewiele znam takich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwika1987
Ja mam 160 a moj ma tyle co Ty. Wiec naprawde jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprowadz sie do Chin jezeli nie jestes w stanie inaczej podbudowac ego i przestan marudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna_na_milion1010101
JESTES SPOKO GIT, WCALE NIE TAKI NISKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
175 to naprawde nie jest zle ja znam facetow ktorzy maja mniej, jeden kolega ze studiow ma jakies 167 ale na mnie to ciagle wjezdza ze jestem mala, denerwuje mnie ten typ jak jasne cholera;/ ale 175 to naprawde nie jest jakos zle... wiesz dla pocieszenia Ci powiem, ze dziewczyny nie zwracaja tak bardzo uwagi na wyglad jak faceci, mnie tez sie kiedys podobal koles, ktory mial okolo 170... wiec nie masz sie czym jakos bardzo przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huisdiuos
dziwne ze nikt nie mowi z oburzeniem koledze ze wcale nie jest niski! bo nie jest to jest dosc normalny wzrost bym powiedzial a juz na pewno sredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie jest źle. ;) Ja mam 167,5 i absolutnie nie przeszkadzałby mi Twój wzrost, także nie martw się. :) Jest mnóstwo dziewcząt, które nie powiedzą, że jesteś niski, a zaledwie garstka tych, które naprawdę uznają Cię za niskiego. ;) Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avp II
Stary ja mam 175 i jakoś nie cczuje się niski. Wlasnie nie wiem skad to się bierze że ludzie o takim wzroscie czuja się niscy? Albo tyle nie maja albo maja jakies schizo na tym punkcie. Chodze codziennie na uczelnie jezdze tramwajami autobusami jak stoje w srodku to GoRUJE nad 80 % dziewczyn reszta jest troche nizsza lub rowna. Jest PELNO kolesi nizszych ode mnie ostatnio jechalem na tyle kolo mnie stalo 4ech z czego 3 siegalo mi czubkiem glowy do oczu a jeden byl z 5 cm nizszy. Inny przyklad- u mnie na chacie jest remont pracuje 5ciu MLODYCH robotnikow tylko 1 jest wyzszy. Moglbym tak mnozyc przyklady. ,ile wiem skad to się bierze te texty że 175 to malo za chuja nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablorazdwatrzy
Moim zdaniem175 cm to nie jest niski wzrost. Ja mam 168 cm i bardzo chciałbym być choć odrobinę wyższy. Mimo to nie przeszkadza mi to bardzo bo przez lata przyzwyczaiłem się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablorazdwatrzy
Moim zdaniem175 cm to nie jest niski wzrost. Ja mam 168 cm i bardzo chciałbym być choć odrobinę wyższy. Mimo to nie przeszkadza mi to bardzo bo przez lata przyzwyczaiłem się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 189cm wzrostu przystojny zadbany brunet podobam się kobietom ale ich nie chcę Bylem w związku z jedną ponad okazala sie Qurwą złapałem ją na zdradzie Kobiety to zło tylko by braly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusia20
Co Ty opowiadasz, nie jestes niski!!! Jestes sredniego wzrostu i tyle mnostwo jest takich chlopakow. Ja na dziewczyne mam 158 i tez juz nie urosne. Myslisz ze to tak fajnie niektorzy chlopacy wola wyzsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×