Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pussycatdoll

Ocencie moje ciałko

Polecane posty

Gość Żona Rumcajsa
torbo, stań przed lustrem i sie gap,a nie na inetrnecie ludzi narazasz na oślepniecie poprzez szok spowodowany Twoim zdjeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma zrzucić z bioder? też mam szerokie, takie kości. Choćbym sie odchudzała nie wiem jak, to te kości tak zostaną, i tylko zrobią sie wystające, tym samym tyłek zawsze bede miała szeroki. Jestem szczupła ale taka miednica i tyle. Zresztą wydaje mi się że wielu facetów wlasnie lubi szersze biodra u szczupłej dziewczyny (nie mówie o tłuszczu tylko o budowie kości). Mnie tylko wnerwia ta pupa (moja) bo jest nieproporcjonalna do reszty. I cięzko dobrac spodnie. Bluzki mam eski a spodnie emki. Tylko z powodu bioder, bo nogi mam szczupłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tentego
Pualina pokaz fotke, napewno masz ladna pupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdas
ja bym nie zaruchal, wybacz, fotki jakies 'dziwne' wstaw cos typu zoom na piersi, na bruch, pupe, by mozna lepiej przywiesic oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VAGINATOR
FAJNA KOBITKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest zle ;)
a ja powiem tak, ze jak na taka wage przy wroscie 165 to wygladasz dobrze, ja przy tym samym wzroscie waze 52 i wcale nie jestem duzo szczuplejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VAGINATOR
DAJ ZDJECIE PULAJDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony-h
Z lozka bym jej nie wygonil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadasfszc
ja mam 162 cm waże teraz 55 zjeżdzam na wakacje zawsze do 52-52 :) brzuch mam ładny płaski, nogi przy krótkie, małe piersi, pupe ładną zgrabną (niemałą) jestem ogólnie umięsniona. każdy jest inny mi sie moje ciałko podoba:) tylko te piersi mogły być większe:) ale niestety nie moge tego zmienić tak samo jak ty, masz takie biodra i je zaakceptuj bo na prawdę masz spoko ciało a inni jak coś mówią czy piszą to ich sprawa, . ważne żebyś o nie dbłała troche sportu itp. łyse, grube , krzywe nie jestesmy:) więc nie jest źle . wszystko leży z psychice i naszej główce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooożesz tyyyyy
Masakrycznie długi tułów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×