Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małoszka

Fryzura ślubna a długir włosy

Polecane posty

Gość Małoszka

Mam taki dylemt. Mam ładne, długie włosy, które najlepiej wyglądają rozpuszczone-bo są wyeksponowane. Jednak na swój slub uwazam, że powinnam je upiąc, podpiąc, no bo w tancu, emocje itp zgrzeję się na bank i włosy puszczone zaczną kleić się do mnie... Narzeczony twardo stoi przy tym, zebym je zostawila choc czesciowo rozpuszczone... Macie jakies fryzury naprawde piekne dla dlugowlosych?:) W internecie szukalam, ale nic specjalnego nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne te sukienki od
mi sie podoba ta http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.przewodnikmp.pl/forum/richedit/upload/2k26b75d9021.jpg&imgrefurl=http://www.przewodnikmp.pl/forum/post58479.html%3Fsid%3Ddf4b67494de5e3139e65713f4d75a72b&usg=__0svvk77St5M41sYgaA6PNeoF7D0=&h=495&w=410&sz=27&hl=pl&start=76&zoom=1&tbnid=KLlX-hpzOxZfJM:&tbnh=189&tbnw=133&prev=/images%3Fq%3Dfryzura%2B%25C5%259Blubna%26hl%3Dpl%26biw%3D1362%26bih%3D529%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:10%2C1666&itbs=1&iact=hc&vpx=143&vpy=187&dur=2949&hovh=247&hovw=204&tx=100&ty=184&ei=syl2TLKwNNGAswau-tSEBg&oei=nCl2TIuFNdW7jAe0u7nhBQ&esq=5&page=5&ndsp=15&ved=1t:429,r:7,s:76&biw=1362&bih=529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne te sukienki od
o jeziusie nie wiem co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca@
Gość jkbo
ta ostatnia ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie myslałas o warkoczu francuskim? ja miałam własnie warkocz był pleciony od boku i przy szyji był zwiazywany i reszta była fantazyjne upięta. jak bedziesz chciała to pisz na e-maila to ci wysle fotke: kawalec_k@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxc
najlepiej pojsc do dobrego salonu fryzjerskiego (np Denique) i tam zdecydowac o tym jaka fryzura jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz modne fryzury to taki warkocz z jednej strony podpięty gumką i wsówkami a z drugiej strony puszczone włosy proste które zakrywają końcówkę warkocza i to własnie ładnie wygląda jak się ma dł włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
dziewczyny te fryzury sa sliczne! ale czy macie jakies propozycje z welonem? wlasnie do dlugich wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idac do slubu mialam wlosy do pasa... Na codzien maialm ciagle proste rozpuszczone wiec do slubu byly loki upiete do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina4550
Mam krotkie wlosy i balam sie, ze nie bede dobrze wygladala na slubie. Na szczescie trafilam na genialny salon fryzjerski :) Black Pearl przy ul Szlak w Krakowie, nie zaplacilam duzo, salon bardzo elegancki, a fryzjerki maja swietny gust i potrafia doradzic :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez do slubu robilam fryzure w salonie Black Pearl i musze przyznac, ze nie znam drugiego tak dobrego salonu w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamatyla
Najlepiej idź z tym problemem do dobrej fryzjerki, na pewno Ci doradzi. Znam bardzo dobrą fryzjerkę w Krakowie, pracuje w salonie Vici i ma na imię Ania. Robi piękne koloryzacje ale z doświadczenia wiem, że upięcia też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem sama powinnaś zdecydować jaką fryzurę chcesz, nie daj narzeczonemu rządzić ;) Pójdź na próbna fryzurę (np do salonu http://www.aleja-piekna.pl/) i powiedz czego oczekujesz. Na pewno coś wymyślą i doradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do salonu w Millennium Plaza w Warszawie. Zapytaj o Weronikę. Tam robią cudne fryzury z długich włosów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manna1
Zajrzyj do Vici Clinic w Krakowie. Pracuje tam Pani Ewelina Miś, która zna się na rzeczy. Możesz skorzystać z różnych zabiegów pielęgnujących włosy, na przykład z pielęgnacji Kerastase - mi bardzo pomogła po farbowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam długie włosy i totalny mętlik jeżeli chodzi o wybór fryzury na ślub ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi długimi włosami to tak właśnie jest. Niby super bo dużo możliwości a właśnie przez to że dużo to nie wiadomo na co się ostatecznie zdecydować ;-). Ja zrobiłam ten błąd że poszłam do ślubu w rozpuszczonych bo spodobała mi się ślubna fryzura Priscilli Presley. Szybko opadły i jeszcze ponieważ było wtedy lato i strasznie gorąco to zaczęły kleić. Moja siostra nauczona moim doświadczeniem miała teraz na swój ślub piękne upięcie zrobione w salonie Carte Del Sole www.cortedelsole.pl. Taka opcja jest najbardziej praktyczna i wygodna. A do tego ładnie wysmukla szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dałoby się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, żeby były częściowo rozpuszczone, ale jednocześnie nie przeszkadzały w czasie wesela... może fryzura w stylu Małej Syrenki z filmu Disneya? Część włosów podpięta, a te na karku rozpuszczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, fryzury ślubne dla długowłosych? Warkocz francuski trochę taki "poluźniony" rzeczywiście może ładnie wyglądać. A jaką planujesz sukienkę? Bo jak wpadającą w styl rustykalny lub boho to będzie prześlicznie. Polecam Ci fanpage marki Great Lengths, zajmującej się przedłużaniem włosów. Mają mnóstwo inspirujących zdjęć. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się, że masz długie włosy, bo możesz z nimi wiele zrobić. Kok, warkocz, zebrać na jedną stronę, przystroić kwiatami... co tylko zechcesz. Będą taką wisienką na torcie. Na profilu Great Lengths jest sporo inspiracji. Może akurat coś Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×