Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paramparam

co kupić chłopakowi na 19ste urodziny?wyjątkowy prezent

Polecane posty

Gość gość
Jak jest fanem jakiegos klubu to cos z symbolem czy barwami klubu. Wszystko zalezy od zainteresowan. Ale najlepsze co moze dac kobieta mezczyznie w zwiazku poza seksem to jeden dzien swietego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup mu wielkie dildo, ucieszy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łapla
Jeżeli chcesz troszkę wydać to kup mu np. buty do biegania, myślę, że każdy facet z takiego prezentu się ucieszy :) Poszukaj np. tutaj http://air-max.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadziaj
Za stówkę z hakiem na Super Prezentach możesz teraz kupić np. lot awionteką. Uważam, że to już na prawdę fajny prezent, a nie jakieś byle co. No i od razu nie będzie kosztował majątku - kwestia tego ile chcesz wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zegarek mu kup. Mężczyźni lubia zegarki ;) ja swojemu kupiłam na mikołaja właśnie na ewatch.com.pl i przyszedł i czeka zapakowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubi sportowe auta to możesz mu wykupić przejażdżkę po torze wyścigowym. To chyba najlepszy prezent dla chłopaka! Mój dostał Lamborghini na torze Rakietowa, ale możesz też wybrać inne auto i tor. Poszukaj w sieci, ja znalazłam tutaj http://devil-cars.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankowina
A co chłopak lubi? Bo mój to zawsze praktyczne chce prezenty. Dostał na imieniny teraz w styczniu ode mnie doładowanie konta o transfer na https://filefox.pl/ i myślę, że to mu sprawiło radość. Już naściągał sobie różne rzeczy, a filmy to razem oglądamy. Trzeba wiedzieć co chłopak lubi i tym się kierować przy wyborze prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Praktyczne i oryginalne wydruki robi taka marka jak Pixgraf - www.facebook.com/pixgraf . Są dwie opcje, albo drukują zdjęcia klienta, albo można sobie wybrać z ich FB grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia8989
fajne prezenty są na stronie wyjatkowy prezent :) ja mojemu chlopakowi wlasnie tam kupilam, w netii teraz dają voucher na 200 zł do nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O taki voucher by mi się przydał. Już po świentym walentym, ale że singielki prezentów nie dostają to same muszą o siebie zadbać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiakos
Hehe... nasz kolega dostał jazdę ferrari z Prezent Marzeń, oczywiście to była składka od większej ilości osób, ale po prostu wiedzieliśmy że o tym marzy - z prezentem trafiliśmy, był mega szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia kosiks
Prezent Marzeń, w ten sposób kupowałam prezenty facetowi, a był to skok ze spadochronem, spełniłam jego marzenia, a mnie to specjalnie dużo nie kosztowało. I co? Da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ma być to coś wyjątkowego, oryginalnego to tylko na wyjatkowyprezent.pl może znajdziesz coś dla dwojga to i Ty skorzystasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja chyba jestem stałym bywalcem Wyjątkowy Prezent, zawsze coś ciekawego mają w swojej ofercie, sama na pewno nie zawsze jestem na tyle kreatywna żeby coś wymyśleć a na wyjątkowym prezencie zawsze masz gotową propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandyja
A gra w jakies gry? Moze fife, albo cos w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×