Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawaNAławę

czy kochacie się podczas miesiączki ?

Polecane posty

Gość kawaNAławę

Chciałam zapytać Was drogie Panie czy kochacie się podczas miesiączki? Czy nie obrzydza to Was czy waszego partnera? Czy używacie wtedy gumek? Ja o dziwo mam nieodpartą wtedy ochotę i to najbardziej w ten najgorszy dzień, ale jakoś odrzuca mnie jak pomyślę że to nie bardzo higieniczne i że może być pełno krwi... choć ochotę mam WIELKĄ. A jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniankaaa
jak byłam w związku też wtedy miałam największa ochotę, początkowo nie chciałam... ale mój ex jakoś zawsze potrafił mnie przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rycząca Buraczka
Kochamy się. Wymaga to trochę przygotowań, zabiegów i ostrożności, ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
Nie będę tu nikogo przekonywać że seks w czasie okresu jest niewskazany. Same powinniście o tym wiedzieć. Nawet w plemionach mieszkających w buszu kobiety wiedzą o tym i tego przestrzegają. Facetowi który ma ochotę na sex w tym czasie polecam kochać się bez gumki i niech zobaczy potem na swoim penisie brudną krew. Może to go przekona, że te kilka dni może się powstrzymać od seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andromeda600
E tam pewnie ze tak bo wtedy ochota jest najwieksza! My tam nie mamy z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umjeracjaca z rozkoszy ;)
tak calkiem normalna sprawa i nie czynimy zadnych przygotowan nic sie nie brudzi nikogo to nie obrzydza milosc to akceptacja ja sie nie wstydze okresu przed mezem on sie nie wstydzi mojego krwawienia na 9 moich facetow z kazdym kochalam sie podczas okresu zaden nie robil problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore tabcy,wiec wiem dokladnie kiedy bedzie okres...dlatego zawsze kochamy sie dzien przed.potem to mnie brzuch boli i nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
oczywiście, że tak tylko nie podczas pierwszych 3 dni później ubieramy gumkę i jazda:) kładziemy tylko ręczniczek pod moją pupę, ale jeszcze nigdy niczego nie ubrudziliśmy. A przed seksem najczęściej mam tampona więc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala_ma_kota
Ja próbowałam parę razy. Myślę, że jeśli obydwojgu to nie przeszkadza, to czemu nie. Ale polecam jednak w gumce. Chociaz zdarzyło mi się raz próbować bez i mojemu partnerowi się jednak nie spodobało, szybko musiałam podawać mu jednak moje chusteczki do higieny intymnej, żeby się przemyć po mnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umjeracjaca z rozkoszy ;)
ala_ma_kota to ci wpsolczuje ze masz takiego fceta ktory musi sie po tobie przemywac :( co ty za chlopa masz i mnie jest wszystko jedno czy 1,2 czy ostatni dzin okresu a gumek nie znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
ale ja bym się nie zgodziła bez, tu chodzi o higienę On przez przypadek może wprowadzić jakieś świeństwo bo w czasie okresu kobieta jest podatniejsza na infekcje, a On może mieć małego zakrwawionego brrrrrrrrrrr po 3 dniu nie mam już raczej bólów a jak mam to sie nie kochamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
jakbym zobaczyła że ma brudnego małego to sama bym go wytarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to jest
Czytam,że Wy też tak macie-dużą ochotę na seks podczas okresu. Myślałam,że tylko ja tak mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
a w dni płodne nie macie większej ochoty?:) W dni płodne napastuję mojego czasem 3 razy dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika bez bucika
ani W , ani PRZED , ani PO MAM CELIBAT CAŁKOWITY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to jest
W dni płodne tak jak w trakcie miesiączki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkwfahrer
moj chlopak uwielbia to, a ja mialam ogromne opory, ale przekonalam sie i od pewnego czasu to nawet czekam na te dni z podnieceniem, jest super choc po kazdym pieprzonku jest dlugie wspolne mycie pod prysznicem i pranie przescieradla uwielbiam jak jego pala wchodzi we mnie jak po masle, wlasnie w te dni, jedyne czego nie robimy to minetki ale kto wie oczywiscie wszystko bez gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariette
I nic was nie boli:O? 3 dni bólu i brania tabletek przeciwbólowych..a wy o sexie myslicie? chyba ze macie bezbolesne miesiaczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsens2
na bol dobry jest seks i orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisisisisi
ja nigdy nie uprawiam sexu podczas miesiączki. Totalny zakaz wjazdu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se ja
dobry koń to i w błocie pociągnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusiakiwa
Nie, jakoś nie mogę się przełamać. Jak inni chcą, to niech się kochają, ich sprawa. Ale nie powiem, ochotę wtedy mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko zawsze przed każdym seksem oboje prysznic by nie wprowadzać bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×