Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marthaaaaa

Poszukuje chetnych i odwaznych ludzi...

Polecane posty

Gość marthaaaaa

Poszukuje chetnych i owaznych ludzi do wspolpracy ! Wspolpraca polega na jezdzeniu do miejsc, w ktorych straszy w Polsce i szukanie dowodow na zjawiska paranormalne... cos w stylu ,, pogromcow duchow" o ile ktos widzial;) Chce zrobic na bazie zebranych dowodos strone internetowa.. Moze ktos chce zrealizowac swoja pasje?? Jesli tak to zapraszam: e-mail:martass1@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthaaaaa
A tak naprawde chodzi o sekte analna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthaaaaa
Bozeee..... Jak ja nienawidze glupich i prostych ludzi - podszywajacych sie pod czyjes nicki... Dla jasnosci powyzszy durnyy komenatzr nie zostal napisany przeze mnie a przez jakiegoś idiotę - gimnazjaliste podszywajacego sie pod mojego niezarejestrowanego nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zarejestrowalam nowego nicka... I juz nie bedzie niejasności :))) Zapraszam chetnych jeszcze raz wiec i prosze zignorować to tępe coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litoo
a ile masz lat? 10? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam jeszcze raz:) Teraz juz z nickiem pod ktorym nie beda sie wypowiadac tacy ludzie jak powyzej- takie tępe coś - takie nic.. co zwie się człowiekiem --- niepotrzebnie - iloraz inteligencji jak u komara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko 10latki twoim zdaniem zajmuja sie tego typu rzeczami??:) Jesli cie to nie interesuje - opuść temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×